Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

edraven

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez edraven

  1. Nie liczy się źródło jeżeli prawdę piszą Leży pewnie biedy Boseron skuty z twarzą w podłodze
  2. Boseron , powiedz coś ty tam narobił ? po to Cie tam wysłaliśmy? http://www.fakt.pl/wydarzenia/policjantka-zgwalcona-na-swiecie-policji-,artykuly,539147.html "...Kobieta obudziła się, bo leżał na niej mężczyzna. Był nagi. Nie odzywał się, nie zastosował przemocy ani gróźb. Kiedy funkcjonariuszka go odepchnęła, po prostu uciekł. Jak podaje "Rz" kobieta zapamiętała jedynie jego klatkę piersiową. Następnego dnia złożyła zeznania. "
  3. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    http://a4-klub.pl/index.php?/topic/304762-montaz-isofix-w-tylnej-kanapie/ tutaj chyba troche prościej.. Poza tym temat nieaktualny skoro kolega ma kanapę do wzięcia
  4. Najlepiej kupić opony homologowane do auta czyli takie jakie ma się na wlepce w lewych drzwiach. A szukając zemiennych rozmiarów uwzględniać całkowitą średnicę koła tak by nie odbiegać zamiennikiem od oryginału za dużo czyli rozbieżność poniżej 1% średnicy. osobiście polecam na 18" 245/40, jeździ u mnie na kole 8,5J i jestem bardzo zadowolony.
  5. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tak, bo cały czas mówimy o siedzisku bo tylko ono jest zmieniane pod isofix.
  6. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    właśnie miałem wspomnieć, że przed szarpaniem kanapy jechać do ASO po nowe plastiki. Tylko nr mógłby ktoś podać?http://olx.pl/oferta/audi-a5-tdi-quattro-s-tronic-s-line-bang-olufsen-CID5-ID9uP27.html#ceeb1ef458 taki Batmobil wchodził czy to jakaś rzeźba? http://olx.pl/oferta/audi-a5-tdi-quattro-s-tronic-s-line-bang-olufsen-CID5-ID9uP27.html#ceeb1ef458 taki Batmobil wchodził czy to jakaś rzeźba? "lekko uszkodzony z tylu jak widać na foto" Rzeźba, nawet napisał w aukcji za ma oryginalne zawiasy gdyby ktoś chciał wrócić do ori.
  7. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Kanapę wyciagasz na sile kupujesz wczesniej dwa plastiki (3,5szt w Aso) montażowe które zawsze się łamią. Wkladasz plastiki w otwory i montujesz nowe siedzisko na wcisk.
  8. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, pytanie do zmieniających fotele. Czy mieliście trudności z montażem oparcia tylnej kanapy? Jak się jakiś czas temu namęczyłem strasznie z tulejką plastikową (8K0885678A) która wchodzi w oparcie a później w trzpień. Męczyłem męczyłem aż w końcu upierd..łem tulejke ale założyłem no i zaczęło się skrzypienie. kupiłem nową i teraz pytanie w jakiej kolejności to zrobić żeby nie popełnić tego samego błędu?
  9. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mi też się widzi, gleba rzeczywiście by się przydała bo wygląda szczególnie z tyłu jakby spężyny miały za dużo po dwa zwoje. Spodziewałem się że bardziej nawiążą do linii B8 ale wychodzi na to że idzie nowe.
  10. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Grzesiek to wyrezał z TT, A3 i rozbitej B8 A swoją drogą czy to są już oficjalne zdjęcia?
  11. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    niewiadomo co z tym autem robić czy jeździć czy za szybke wstawić. Jak jeździć to lepiej kupić RSa MY2015 prawie w tej kasie, jak za szybkę to drogi eksponat, ale to inwestycja.
  12. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
  13. 600zl To nie ma sensu naprawiać, powiem bratu żeby pogonił go... Dzięki za info.
  14. Ty Radek lepiej mi powiedz za ile ekran do LG Flexa mi załatwisz . Nikt tu się na Ciebie nie rzuca
  15. Przypomnijcie mi od czego się zaczął ten wycof z B5 ? Bo nie ogarniam... Wiem że jakiaś boruta była na zlocie a później spinki na forum, ale jak dla mnie to wszystko leci trochę podstawówką Dla kontrastu poniżej link do forum w US uzytkowników TDI (!) i masa ciekawych i rzetelnych informacji jak na przykład raportowanie przez kilkadziesiąt osób przebiegów i zywotności filtrów DPF w Jettach z podawaniem stopnia zapełnienia. 30 podstron i nikt po nikim nie jedzie jak po łysej kobyle, tylko rzeczowe wypowiedzi. Z ciekawości wrzuciłem sobie do Minitaba dane które ludzie wrzucali na temat zapełnienia i okazało się że da się na podstawie obserwacji stanu zapełnienia filtra okreslić dosyć precyzyjnie jaki przebieg ma samochód z dokładnością do +/- 20.000 mil. Można przyjąć że przejechanie 1000mil daje 1ml Oil Ash (masy olejowej ) w filtrze, więc jak ktoś ma 150ml oil ash moze spodziewać się przebiegu rzędu 150-160k mil (230-250kkm) Tak więc przkręcenie auta o 100kkm spokojnie da się wykryć w ten sposób. Dane dla 2.0TDI w Jettach i Passatach. Taka ciekawostka dla szukających TDI. http://forums.tdiclub.com/
  16. Panowie, ile moze kosztowac ekran z wymianą do LG FLEXa?
  17. będziesz na spocie?
  18. Siema z rana Panowie, ma ktoś z was pożyczyć kartę SD 32GB , potrzebuje zrobić aktualizację map.
  19. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Grzegorz ratuj, jak jest z tym czujnikiem światła bo się pol forum zastanawia;)
  20. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Może Ty umiesz ? Jak się zna angielski to spolszczenie nie jest potrzebne
  21. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak się ma archaiczne mmi 2G to i ma się spolszczenie do 3G juz nie tak łatwo
  22. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Żelik na 100% obejmuje całość łącznie z tą "dioda" u góry bo nawet ma specjalny kształt kropli. Trzeba by na jakimś spocie ustawkę zrobić w tych samych warunkach i oblookać kiedy komu się włącząją światła. A wie ktoś co oznaczają procenty w czułości czujnika? Bo na chłopski rozum dla mnie procenty oznaczają przepuszczalność światła przez szybę. Czyli wysoka przepuszczalność np 95% oznacza że przy dużym zachmurzeniu będzie czujnik dostawał wystarczająco dużo światła żeby uznać że jest wciąż widno. Odwrotnie przy niskim procencie np 30%. Dobrze rozumuję? Ustaw sobie czujnik w mmi na pozycję late i będą się swiatła później zapalać tak że tunel przejedziesz i nie zapalą się.
  23. Ekran rzeczywiście robi robotę. Panorama racławicka normalnie Mogli by wziąć z nich przykład w Audi... a Bunia która Miron pokazał też raczej przekręcona bo od czerwca 2014 przybyło jej raptem 8k km a wiadać że latało auto po 12kkm ale w 3 miechy Pewnie zrobili delikatną "korektę" żeby zejść z magicznych 200k przebiegu.
  24. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja mam ustawiony na 86% A4 8k ale nie jestem zadowolony z tego ustawienia bo włącza mijania nawet jak jest pochmurne niebo. Kombinowalem w obie strony np na 30% i na 90% ale zabijcie mnie nie zauwazylem różnicy:/ trochę jestem zirytowany tym bo nie po to są dzienne żeby świeciły tylko w słońcu. Ja dokladalem czujnik i może to kwestia klejenia zelka albo cos innego...
  25. Grupa C to Golf, A3, BMW seria 1 itp. X5 to bardziej podchodzi pod grupę E. X5 jak dla mnie spoko, ładne i zgrabne, bo Q7 straszna landara i paliwożerna ale za to q5 juz mógłbym przytulić, ale ceny zaporowe za ładny wypas. Sorry za OT:)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.