Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

edraven

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez edraven

  1. Moim zdaniem zły pomysł jeżeli nie masz czujników cisnienia w obręczy. Rozwalisz opone i nieraz parę dni możesz jeździć bez powietrza i nie zauwazysz tego w międzyczasie niszcząc oponę. Tak dziala runflat.
  2. Radek co się rzucasz, przerabialem temat i pewne dużo ludzi tez. Lakiernik jak mu powiesz że ma malować tak żeby z pozostałymi elementami sie zgrywało to będzie więcej dłubał przy tym i zrobi tak że będzie dobrze. Pojedziesz do speca od deatailingu to Ci powie że lakiernik spierd@#ł malowanie i już nie ma jak tego skorygować. Juz dawno sie nauczyłem że lepiej całą robotę dawac jedej osobie niz jeździc po ludziach bo później zaczynają się szachy.
  3. jak Ci firma detailingowa powie cene to zwątpisz...
  4. moze i prosciej ale nie o to chodzi, polerka ma byc zrobiona tak jak sie należy a watpie zeby lakiernik zrobil to dobrze. No tak... Zapomniałem, że polerke najlepiej robią grabarze i kominiarze... Niestety nie znam żadnego to spytam inaczej, poszukuje sprawdzonej firmy zajmujacej sie auto detailingiem. Radek nie świruj z detailingiem. Dobry lakiernik zrobi polerke. Myslisz że oni po sobie nie poprawiaja lakieru polerką?
  5. ten czujnik o którym piszesz jest tylko do lustra ściemnianego i niema żadnego związku z czujnikiem deszczu/zmierzchu który odpowiada za załączanie świateł mijania / dziennych / cH/LH itd. Lustro podpinasz zgodnie ze schematem podpinania lustra. Tam gdzie masz zaznaczony czujnik deszczu jest również czujnik światła (zmierzchu) bo ten sam element. BTW, łada grafika nie wiedziałem że w B8 jest grzana szyba
  6. PatrickU Czujnik deszczu i zmierzchu to ten sam czujnik patrząc na element, ale jest to element dwufunkcyjny i wpinasz go do pina który jest w opisie na pierwszej stronie. Nie ma wielkiej filozofii, jeden pin to 12V, drugi to masa, a trzeci sygnał. Sygnał do MCE idzie, masa do dowolnego punktu masy, a napięcie bierzesz z bezpiecznika odpowiadającego za ten czujnik. Nie popełnij mojego błędu szukając masy i napięcie gdzieś bliżej;) A takie podstawowe pytanie, aku masz OK? Bo nieraz z tym czujnikiem są jaja przy słabej baterii.
  7. sa bardziej schowane bo tylne nadkola są szersze;)
  8. z tym ledem możesz mieć problem z błędem na desce. Powinny być z obsługa CAN.
  9. Dla was to chyba jedyna felga do b8 to 19"
  10. z grilla to nawet ma coś z audi;)
  11. Uważaj z szybami bo przyszły kupujący jeszcze ci powie ze z dwóch połówek spawany szczególnie w PL:D
  12. Tempo sprinterskie w modzeniu. Teraz stolki skora i alkantara.
  13. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Bardzo często te same funkcje można włączyć z zielonego menu i z VCDSa, może gdzieś w VCDSie można zaptaszkować tę funkcję.
  14. To musi byc diesel. Dopiero bardzo mocne benzyny zrównają się Nm z dieslem.
  15. no to na spota przyjedziesz autobusem ?
  16. Moga takie być, ale myśle że 15mm prżód i tył tez by były dobre.
  17. To chyba nie powiecie że tak powinno być jak jest u Dantego ?
  18. ok, teraz to ma sens ale akurat 245/40/R18 na felge 8J to konfiguracja zalecana przez audi. A gdzie to czytałeś? Bo na wlepie nie dzielą opon ze względu na szerokość felgi. Jakaś książka obsługi? Ciężko mi sobie wyobrazić 245 na 8J, wywala opone na zewnątrz obręczy i robi się balon:/ na przyklad w swiadectwie homologacji: zgadzam sie ze to szeroka opona do tej felgi ale czy tam wywala na zewnatrz to nie wiem... widziałem taką oponę na takiej obręczy i źle to wyglądało,ale różne opony mogą różnie siedzieć na kole. Poza tym na chłopski rozum opona 245 mm na obręczy 8 cali + 203 mm gruba przesada chyba, podobnie jak opona 225 na obręczy 8,5J
  19. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ktoś zaszalał ale siary jakieś strasznej nie ma
  20. ok, teraz to ma sens ale akurat 245/40/R18 na felge 8J to konfiguracja zalecana przez audi. A gdzie to czytałeś? Bo na wlepie nie dzielą opon ze względu na szerokość felgi. Jakaś książka obsługi? Ciężko mi sobie wyobrazić 245 na 8J, wywala opone na zewnątrz obręczy i robi się balon:/
  21. A5 ma ori ET29, ja mam 1BA, ale są ludzie co mają 1 BV z tym kołem i mówią że też jest OK no tego to nie czaje. felga 8,5J z et29 bedzie wystawala o 6 mm bardziej na zewnatrz niz 8J et 29. na obie kapec 245 i ta szersza, ktora bardziej wystaje jest ok a ta wezsza z taka sama opona juz nie jest ok? how come? Tu miałem na mysli że opona 245 na koło 8j jest za szeroka nie zaglębiając sie już w kwestię ET felgi i odstawanie od piasty.
  22. Przęłącznik tylko montujesz i będzie wszystko działac. Dostajesz sie do niego od dołu odkręcając osłonę pod kierownicą i wypychasz go do siebie.
  23. ET29 i 8,5J wchodzi do b8 bez najmniejszego problemu, nic nie wystaje licuje sie z błotnikiem. Mam takie koło na lato z kapciem 245. Gorzej jak jest 245 na fele 8J. Poza tym IMHO nie widzę nic złego w tym że Boseron szuka okazji, bo sam często poluje, więc zejdźcie troche z niego. Nie jest problemem wydac na felgi 3,5k a później szukać na siłe opon za 500pln, albo żydzić na czyms innym. Każdy kupuje takie rzeczy na jakie mu pozwala budżet. A tak w ogóle Boseron to pamiętasz o mnie ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.