Treść opublikowana przez edraven
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Moim zdaniem zły pomysł jeżeli nie masz czujników cisnienia w obręczy. Rozwalisz opone i nieraz parę dni możesz jeździć bez powietrza i nie zauwazysz tego w międzyczasie niszcząc oponę. Tak dziala runflat.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Radek co się rzucasz, przerabialem temat i pewne dużo ludzi tez. Lakiernik jak mu powiesz że ma malować tak żeby z pozostałymi elementami sie zgrywało to będzie więcej dłubał przy tym i zrobi tak że będzie dobrze. Pojedziesz do speca od deatailingu to Ci powie że lakiernik spierd@#ł malowanie i już nie ma jak tego skorygować. Juz dawno sie nauczyłem że lepiej całą robotę dawac jedej osobie niz jeździc po ludziach bo później zaczynają się szachy.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak Ci firma detailingowa powie cene to zwątpisz...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
moze i prosciej ale nie o to chodzi, polerka ma byc zrobiona tak jak sie należy a watpie zeby lakiernik zrobil to dobrze. No tak... Zapomniałem, że polerke najlepiej robią grabarze i kominiarze... Niestety nie znam żadnego to spytam inaczej, poszukuje sprawdzonej firmy zajmujacej sie auto detailingiem. Radek nie świruj z detailingiem. Dobry lakiernik zrobi polerke. Myslisz że oni po sobie nie poprawiaja lakieru polerką?
-
Montaż czujnika deszczu i światła Coming Leaving Home w Audi A4 B8 2007-2011
ten czujnik o którym piszesz jest tylko do lustra ściemnianego i niema żadnego związku z czujnikiem deszczu/zmierzchu który odpowiada za załączanie świateł mijania / dziennych / cH/LH itd. Lustro podpinasz zgodnie ze schematem podpinania lustra. Tam gdzie masz zaznaczony czujnik deszczu jest również czujnik światła (zmierzchu) bo ten sam element. BTW, łada grafika nie wiedziałem że w B8 jest grzana szyba
-
Montaż czujnika deszczu i światła Coming Leaving Home w Audi A4 B8 2007-2011
PatrickU Czujnik deszczu i zmierzchu to ten sam czujnik patrząc na element, ale jest to element dwufunkcyjny i wpinasz go do pina który jest w opisie na pierwszej stronie. Nie ma wielkiej filozofii, jeden pin to 12V, drugi to masa, a trzeci sygnał. Sygnał do MCE idzie, masa do dowolnego punktu masy, a napięcie bierzesz z bezpiecznika odpowiadającego za ten czujnik. Nie popełnij mojego błędu szukając masy i napięcie gdzieś bliżej;) A takie podstawowe pytanie, aku masz OK? Bo nieraz z tym czujnikiem są jaja przy słabej baterii.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
sa bardziej schowane bo tylne nadkola są szersze;)
-
Wymiana zwykłych żarówek DRL na Led + projekt kierunek LED cały pasek
z tym ledem możesz mieć problem z błędem na desce. Powinny być z obsługa CAN.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dla was to chyba jedyna felga do b8 to 19"
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobrze kupiles;)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
z grilla to nawet ma coś z audi;)
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Uważaj z szybami bo przyszły kupujący jeszcze ci powie ze z dwóch połówek spawany szczególnie w PL:D
-
Boserona B8-ka
Tempo sprinterskie w modzeniu. Teraz stolki skora i alkantara.
-
B8 TrOOOOp
Bardzo często te same funkcje można włączyć z zielonego menu i z VCDSa, może gdzieś w VCDSie można zaptaszkować tę funkcję.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To musi byc diesel. Dopiero bardzo mocne benzyny zrównają się Nm z dieslem.
-
Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
no to na spota przyjedziesz autobusem ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Racja
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Moga takie być, ale myśle że 15mm prżód i tył tez by były dobre.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To chyba nie powiecie że tak powinno być jak jest u Dantego ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ok, teraz to ma sens ale akurat 245/40/R18 na felge 8J to konfiguracja zalecana przez audi. A gdzie to czytałeś? Bo na wlepie nie dzielą opon ze względu na szerokość felgi. Jakaś książka obsługi? Ciężko mi sobie wyobrazić 245 na 8J, wywala opone na zewnątrz obręczy i robi się balon:/ na przyklad w swiadectwie homologacji: zgadzam sie ze to szeroka opona do tej felgi ale czy tam wywala na zewnatrz to nie wiem... widziałem taką oponę na takiej obręczy i źle to wyglądało,ale różne opony mogą różnie siedzieć na kole. Poza tym na chłopski rozum opona 245 mm na obręczy 8 cali + 203 mm gruba przesada chyba, podobnie jak opona 225 na obręczy 8,5J
-
B8 TrOOOOp
Ktoś zaszalał ale siary jakieś strasznej nie ma
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ok, teraz to ma sens ale akurat 245/40/R18 na felge 8J to konfiguracja zalecana przez audi. A gdzie to czytałeś? Bo na wlepie nie dzielą opon ze względu na szerokość felgi. Jakaś książka obsługi? Ciężko mi sobie wyobrazić 245 na 8J, wywala opone na zewnątrz obręczy i robi się balon:/
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A5 ma ori ET29, ja mam 1BA, ale są ludzie co mają 1 BV z tym kołem i mówią że też jest OK no tego to nie czaje. felga 8,5J z et29 bedzie wystawala o 6 mm bardziej na zewnatrz niz 8J et 29. na obie kapec 245 i ta szersza, ktora bardziej wystaje jest ok a ta wezsza z taka sama opona juz nie jest ok? how come? Tu miałem na mysli że opona 245 na koło 8j jest za szeroka nie zaglębiając sie już w kwestię ET felgi i odstawanie od piasty.
-
Montaż czujnika deszczu i światła Coming Leaving Home w Audi A4 B8 2007-2011
Przęłącznik tylko montujesz i będzie wszystko działac. Dostajesz sie do niego od dołu odkręcając osłonę pod kierownicą i wypychasz go do siebie.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ET29 i 8,5J wchodzi do b8 bez najmniejszego problemu, nic nie wystaje licuje sie z błotnikiem. Mam takie koło na lato z kapciem 245. Gorzej jak jest 245 na fele 8J. Poza tym IMHO nie widzę nic złego w tym że Boseron szuka okazji, bo sam często poluje, więc zejdźcie troche z niego. Nie jest problemem wydac na felgi 3,5k a później szukać na siłe opon za 500pln, albo żydzić na czyms innym. Każdy kupuje takie rzeczy na jakie mu pozwala budżet. A tak w ogóle Boseron to pamiętasz o mnie ?