Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

edraven

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez edraven

  1. Graty zakupu ! Stan jak widać igla, a resztę się doreza i będzie malinka. Dużą różnica była w zakupie twojej w porównaniu do pozostalych z lepszym środkiem? Przeklep sobie kody wyposażenia do okienka z linku który masz poniżej i będziesz wiedział co dokładnie ma auto. http://www.audiklub.org/wyposazenie.html
  2. Musisz kupić żarówki z trzonkiem p13W LED przystosowane do CANa, sprzedawca będzie pisał o tym jeżeli są przystosowane. Jeżeli kupisz inne p13w led mogą okazać się dobre, ale nie muszą. Wtedy do każdej trzeba lutować opornik. Na allegro masz mase tych żarówek w lepszej kasie http://www.aliexpress.com/item/2x-Xenon-White-P13W-CREE-LED-Bulbs-Daytime-Running-Lights-DRL-For-2008-12-Audi-B8/32252761265.html Tu masz od chińczyków bez błędów na fisie za 37$ kpl z wysyłką
  3. niestety dobrych niusów nie mam dla Ciebie. Zestaw który podałeś musisz jeszcze doposażyć w kompletną instalację (na obecnej banga nie podepniesz bo idzie po światłowodach) Aso musi zdjąć ochronę komponentu, koszt ok 300PLN :/ ASO Audi na 100% to zrobi (tym bardziej że biorą za to kasę) uważaj na jumane graty i upewnij się przed kupnem że to legal.
  4. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, dalej w temacie navi 3G. Ma ktoś do wypożyczenia ori mapy do 3G High oczywiście za $$ ?
  5. Kompa nie trzeba wyciągać dla sterowników EDC17CP04/14 pozostałe do targania. A rocznikowo to tak z grubsza przedlifty z 2009r bez wyciągania polifty z wyciąganiem (oczywiście zdarzają się odstępstwa) Wyciąganie polega na lutowaniu przewodu uziemiającego na płycie do punktu zwanego bootem i odczyt albo po pinach sterownika albo po złączu BDM na sterowniku. Każdy tuner ma to w małym palcu więc nie ma obaw.
  6. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jutro zlot się zaczyna. Nie wiem czemu mi się obilo ze dziś...
  7. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    wejdz w moduł xenona i porób od zera wszystkie adaptacje, może zaskoczy. Rozkalibrował Ci się xenon przez podmianę MCE.
  8. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    chłopy walą wóde w BT więc lepiej żeby nie odpisywali A tak serio to sprawdz jakie czy kodowanie się zgadza z tym co miałeś przed wrzuceniem drugiego MCE? Przyjmuje Twoje MCE całe kodowanie czy gdzieś wywala błąd przy zapisie kodu? Działa test xenona po uruchomieniu auta? Czy przesłony cały czas nieruchome? Próbowałeś robić adaptacje poziomowania lamp? Jaki masz numer błędu?
  9. Kerczi, z tego pomarańczowego co masz na handel to końcówka do urwania z ceny ?
  10. jaki motor? Przebieg to tylko ASO i Stanley
  11. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wgrywałeś do 3G H czy 3G + ? 3G H z tego co mówiłes nie miałeś... Pytam bo szukam kogoś z ori mapami do 3g H oczywiście nie za free
  12. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    lato nowe wpada ludziom i sie orientują że mają allroada a nie zwykłego avanta i na gwałt trza glebe robic
  13. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Szmelc, kolega miał i po 3 latach wyglądały gorzej jak ori po 15 mowie o a3 8l. TYC szukaj jak nie ori.
  14. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    cos w tym jest co mówi House Trzeba ciułać na kpl od S line, ale pojawia sie kolejne pytanie...czy z S line nie były montowane inne (twardsze) gumy od zawiasu? I dalej nie będzie ori z tego :/
  15. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Właśnie ja mam podobne obawy tylko rozwiewaja się czytając ile osób to robi...
  16. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    W takim razie jak sie to ma do zestawów które oferuje osławiony Eibach ? Sprzedają sprężyny o krótszym skoku do fabrycznych amortyzatorów. Bardziej obawiam się o to czy charakterystyka sprężyny S line nie będzie dopasowana do charakterystyki amortyzatora i zamiast tłumienia może występować wzmocnienie drgań i nienaturalne zachowanie się modułu.
  17. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak juz przy zawieszeniu jestesmy, czy próbował ktoś z was pakować sprężny z 1BE do amortyzatorów 1BA, czyli w skrócie spęzny od S line do amora z komfortowego zawieszenia?
  18. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    założyć to tam jeszcze do przeżycia. weź pan to wyjmij. co się naszarpałem, a ile ku%^w poleciało To następnym razem się zgadamy, ja Ci będę zdejmował a Ty mi będziesz zakładał
  19. najazd na całą Ukrainę, ruscy na kwiecień planuja dalszą ofensywę. Przegrupowują wojska i ogień!
  20. konflikt zbrojny mamy od roku więc nie wiem o czym on mówi.
  21. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Bardzo cięzko ta tuleja sie zakłada a w zasadzie tuleja latwo, ale oparcie tragedia U mnie tez w tamtych okolicach skrzypi i może rzeczywiście to jest to @pocas u ciebie skrzypi w trakcie jazdy na nierównościach? U mnie zaczęlo po wymianie taboretów
  22. dobrze ogarniaja 1.8T z LPG http://autonagaz.net/
  23. ja będę brał kompa, popatrzymy BTW

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.