Treść opublikowana przez edraven
-
Przemka Audi s4 2012, więcej zdjęć
Graty zakupu ! Stan jak widać igla, a resztę się doreza i będzie malinka. Dużą różnica była w zakupie twojej w porównaniu do pozostalych z lepszym środkiem? Przeklep sobie kody wyposażenia do okienka z linku który masz poniżej i będziesz wiedział co dokładnie ma auto. http://www.audiklub.org/wyposazenie.html
-
Wymiana zwykłych żarówek DRL na Led + projekt kierunek LED cały pasek
Musisz kupić żarówki z trzonkiem p13W LED przystosowane do CANa, sprzedawca będzie pisał o tym jeżeli są przystosowane. Jeżeli kupisz inne p13w led mogą okazać się dobre, ale nie muszą. Wtedy do każdej trzeba lutować opornik. Na allegro masz mase tych żarówek w lepszej kasie http://www.aliexpress.com/item/2x-Xenon-White-P13W-CREE-LED-Bulbs-Daytime-Running-Lights-DRL-For-2008-12-Audi-B8/32252761265.html Tu masz od chińczyków bez błędów na fisie za 37$ kpl z wysyłką
-
Instalacja dodatkowych głośnikow wysokotonowych BANG&OLUFSEN oraz blend w Audi A4 B8
w tym 3 razy na komendę ?
-
Instalacja dodatkowych głośnikow wysokotonowych BANG&OLUFSEN oraz blend w Audi A4 B8
niestety dobrych niusów nie mam dla Ciebie. Zestaw który podałeś musisz jeszcze doposażyć w kompletną instalację (na obecnej banga nie podepniesz bo idzie po światłowodach) Aso musi zdjąć ochronę komponentu, koszt ok 300PLN :/ ASO Audi na 100% to zrobi (tym bardziej że biorą za to kasę) uważaj na jumane graty i upewnij się przed kupnem że to legal.
-
B8 TrOOOOp
Panowie, dalej w temacie navi 3G. Ma ktoś do wypożyczenia ori mapy do 3G High oczywiście za $$ ?
-
Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
ufffff zdążyłeś
-
Chip tuning Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Kompa nie trzeba wyciągać dla sterowników EDC17CP04/14 pozostałe do targania. A rocznikowo to tak z grubsza przedlifty z 2009r bez wyciągania polifty z wyciąganiem (oczywiście zdarzają się odstępstwa) Wyciąganie polega na lutowaniu przewodu uziemiającego na płycie do punktu zwanego bootem i odczyt albo po pinach sterownika albo po złączu BDM na sterowniku. Każdy tuner ma to w małym palcu więc nie ma obaw.
-
B8 TrOOOOp
Jutro zlot się zaczyna. Nie wiem czemu mi się obilo ze dziś...
-
B8 TrOOOOp
wejdz w moduł xenona i porób od zera wszystkie adaptacje, może zaskoczy. Rozkalibrował Ci się xenon przez podmianę MCE.
-
B8 TrOOOOp
chłopy walą wóde w BT więc lepiej żeby nie odpisywali A tak serio to sprawdz jakie czy kodowanie się zgadza z tym co miałeś przed wrzuceniem drugiego MCE? Przyjmuje Twoje MCE całe kodowanie czy gdzieś wywala błąd przy zapisie kodu? Działa test xenona po uruchomieniu auta? Czy przesłony cały czas nieruchome? Próbowałeś robić adaptacje poziomowania lamp? Jaki masz numer błędu?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kerczi, z tego pomarańczowego co masz na handel to końcówka do urwania z ceny ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jaki motor? Przebieg to tylko ASO i Stanley
-
B8 TrOOOOp
Wgrywałeś do 3G H czy 3G + ? 3G H z tego co mówiłes nie miałeś... Pytam bo szukam kogoś z ori mapami do 3g H oczywiście nie za free
-
B8 TrOOOOp
lato nowe wpada ludziom i sie orientują że mają allroada a nie zwykłego avanta i na gwałt trza glebe robic
-
B8 TrOOOOp
Szmelc, kolega miał i po 3 latach wyglądały gorzej jak ori po 15 mowie o a3 8l. TYC szukaj jak nie ori.
-
B8 TrOOOOp
cos w tym jest co mówi House Trzeba ciułać na kpl od S line, ale pojawia sie kolejne pytanie...czy z S line nie były montowane inne (twardsze) gumy od zawiasu? I dalej nie będzie ori z tego :/
-
B8 TrOOOOp
Właśnie ja mam podobne obawy tylko rozwiewaja się czytając ile osób to robi...
-
B8 TrOOOOp
W takim razie jak sie to ma do zestawów które oferuje osławiony Eibach ? Sprzedają sprężyny o krótszym skoku do fabrycznych amortyzatorów. Bardziej obawiam się o to czy charakterystyka sprężyny S line nie będzie dopasowana do charakterystyki amortyzatora i zamiast tłumienia może występować wzmocnienie drgań i nienaturalne zachowanie się modułu.
-
B8 TrOOOOp
Jak juz przy zawieszeniu jestesmy, czy próbował ktoś z was pakować sprężny z 1BE do amortyzatorów 1BA, czyli w skrócie spęzny od S line do amora z komfortowego zawieszenia?
-
B8 TrOOOOp
założyć to tam jeszcze do przeżycia. weź pan to wyjmij. co się naszarpałem, a ile ku%^w poleciało To następnym razem się zgadamy, ja Ci będę zdejmował a Ty mi będziesz zakładał
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
najazd na całą Ukrainę, ruscy na kwiecień planuja dalszą ofensywę. Przegrupowują wojska i ogień!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
konflikt zbrojny mamy od roku więc nie wiem o czym on mówi.
-
B8 TrOOOOp
Bardzo cięzko ta tuleja sie zakłada a w zasadzie tuleja latwo, ale oparcie tragedia U mnie tez w tamtych okolicach skrzypi i może rzeczywiście to jest to @pocas u ciebie skrzypi w trakcie jazdy na nierównościach? U mnie zaczęlo po wymianie taboretów
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dobrze ogarniaja 1.8T z LPG http://autonagaz.net/
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja będę brał kompa, popatrzymy BTW