Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

edraven

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez edraven

  1. Za trzy lata ojciec powie ci 120k synu na stół i jest tywoja:D
  2. Masz gdzies aukcje tej kupionej? Podeslij. Jak sie ojcu znudzi 143PS (tym bardziej w Q) to wiesz co wtedy zrobić
  3. Mozesz zalozyć te opony. ET felgi moze odrobine za duże vs ori i będzie bardziej koło schowane do wewnątrz, ale nie przeszkadza to w niczym. Jeśli są takie ale z ET35 albo zbliżonym to weż je. Oczywiscie otwor centrujący wiesz jaki brać?
  4. http://wiadomosci.onet.pl/krakow/krakow-audi-jacka-majchrowskiego-na-sprzedaz/cg8m1 Może który łyknie;) Rozbrajające jest ostatnie zdanie artykułu ...
  5. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    po to żeby dodatkowy ruch ręką trzeba było wykonać jakby mało było wyłączać SS kolejny etap procedury startowej...
  6. Szalejesz! Sobie kupiłeś czy komuś?
  7. Gdzie robiłes? Kreseczki dobrze wyglądają. Odpal sobie jeszcze ADS w module silnika zobaczysz jaka różnica jest:) byłem w szoku
  8. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    W b8 musisz do wyciągnięcia włącznika zdjąć dolna osłonę pod kierownica i od wewnątrz wypchnąć wyłącznik. Przekrecanie nic nie da.
  9. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, pomozecie? raczej na 100% zmieniłeś w zielonym menu w ubiegłym roku też tak zrobiłem i chyba przez dwa tygodnie tego szukałem, jak znajdę to to Ci prześlę, chodzi o wysuwający się ekran od wyboru temperatury i siły lub kierunku nadmuchu?Dokładnie o to chodzi. W zielonym menu mam w carmenuoperation aircondition ustawione na 7. Gdybyś cos znalazł to będę bardzo happy:). Znalezione:) Na przyszlosc podaje ścieżkę car/cardevicelist/aircondition(zaznaczone) Dzięki za pomoc:)
  10. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Do lampki podsufitki. Zapala i gasi się z kluczyka i przy otwieraniu drzwi.nie będzie walic bledow bo lampka nie jest pod canem.
  11. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    U mnie od dwóch dni na żadnym :/ kodowanie czy zielone menu? A na którym wyświetla ?
  12. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, pomozecie?
  13. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pany cos mi się panelem Klimy dzieje bo pomimo włączania nawiewow nic nie wyświetla się na ekranie. Czuć ze nawiewy sterują się i temp tez, ale wizualizacji na ekranie nie ma:/ kodowalem ostatnio ADSa, możliwe ze coś w zielonym menu popieprzylem? Nie przypomina sobie nic takiego ale kto wie? Błędów nie ma w ogole.
  14. A na co Ci firma? Chodzi po necie poradnik odbioru mieszkania, lecisz punkt po punkcie i szukasz niedoróbek. Firma weźmie kilka stówek i zrobia to samo.
  15. gdzie aktualizowałeś? Bo mnie też czeka tylko cykam się troche;)
  16. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, co poradzić na trzeszczący słupek między drzwiami pasażera i kierowcy? albo tak mi się wydaje że to jest to miejsce. Irytujace szczególnie z rana na niskich obrotach i malej prędkości.
  17. Gadaj z kimś kto ma -20mm żeby Ci zmierzył czy na skrajnych położeniach i obciążeniu jeszcze zostaje dużo luzu czy już jest na styk.
  18. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    W ori klamce z podświetleniem zmieniał diody. Andynl wypowiedz się jak jesteś
  19. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Andynl robił tego moda, gdzieś jest opisany. Chyba u niego w temacie auta widziałem.
  20. minimalnie 8J, ale nie polecam raczej tego rozwiązanie. Na 7.5J załóż 225/50/17 i jest OK, ta opona dobrze leży też na 8J, ale już nie na 8,5J.
  21. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak będziesz montował klamki z podświetleneim to rozważ zmianę diody na mocniejszą, bo ori świeci jak by bateria miała niedługo umrzeć Kodowanie na 100% przyjmie każdy sterownik.
  22. nie założysz o wiele za mała szerokość obręczy pod oponę 245. Optymalnie powinna być 8,5J
  23. Zamelinujemy sie tam na 2 godziny :/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.