Treść opublikowana przez edraven
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Za trzy lata ojciec powie ci 120k synu na stół i jest tywoja:D
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Masz gdzies aukcje tej kupionej? Podeslij. Jak sie ojcu znudzi 143PS (tym bardziej w Q) to wiesz co wtedy zrobić
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Mozesz zalozyć te opony. ET felgi moze odrobine za duże vs ori i będzie bardziej koło schowane do wewnątrz, ale nie przeszkadza to w niczym. Jeśli są takie ale z ET35 albo zbliżonym to weż je. Oczywiscie otwor centrujący wiesz jaki brać?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://wiadomosci.onet.pl/krakow/krakow-audi-jacka-majchrowskiego-na-sprzedaz/cg8m1 Może który łyknie;) Rozbrajające jest ostatnie zdanie artykułu ...
-
B8 TrOOOOp
po to żeby dodatkowy ruch ręką trzeba było wykonać jakby mało było wyłączać SS kolejny etap procedury startowej...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Szalejesz! Sobie kupiłeś czy komuś?
-
[B8 CAGA] Czarna B8 Skraba
Gdzie robiłes? Kreseczki dobrze wyglądają. Odpal sobie jeszcze ADS w module silnika zobaczysz jaka różnica jest:) byłem w szoku
-
B8 TrOOOOp
W b8 musisz do wyciągnięcia włącznika zdjąć dolna osłonę pod kierownica i od wewnątrz wypchnąć wyłącznik. Przekrecanie nic nie da.
-
B8 TrOOOOp
Panowie, pomozecie? raczej na 100% zmieniłeś w zielonym menu w ubiegłym roku też tak zrobiłem i chyba przez dwa tygodnie tego szukałem, jak znajdę to to Ci prześlę, chodzi o wysuwający się ekran od wyboru temperatury i siły lub kierunku nadmuchu?Dokładnie o to chodzi. W zielonym menu mam w carmenuoperation aircondition ustawione na 7. Gdybyś cos znalazł to będę bardzo happy:). Znalezione:) Na przyszlosc podaje ścieżkę car/cardevicelist/aircondition(zaznaczone) Dzięki za pomoc:)
-
B8 TrOOOOp
Do lampki podsufitki. Zapala i gasi się z kluczyka i przy otwieraniu drzwi.nie będzie walic bledow bo lampka nie jest pod canem.
-
B8 TrOOOOp
U mnie od dwóch dni na żadnym :/ kodowanie czy zielone menu? A na którym wyświetla ?
-
B8 TrOOOOp
Panowie, pomozecie?
-
B8 TrOOOOp
Pany cos mi się panelem Klimy dzieje bo pomimo włączania nawiewow nic nie wyświetla się na ekranie. Czuć ze nawiewy sterują się i temp tez, ale wizualizacji na ekranie nie ma:/ kodowalem ostatnio ADSa, możliwe ze coś w zielonym menu popieprzylem? Nie przypomina sobie nic takiego ale kto wie? Błędów nie ma w ogole.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A na co Ci firma? Chodzi po necie poradnik odbioru mieszkania, lecisz punkt po punkcie i szukasz niedoróbek. Firma weźmie kilka stówek i zrobia to samo.
-
SOLD! A4 B8 2.0 TDI 2010 CAGA 180KM S line Avant Ibis & Rotor by pieron82
Sam aktualizowałeś?
-
SOLD! A4 B8 2.0 TDI 2010 CAGA 180KM S line Avant Ibis & Rotor by pieron82
gdzie aktualizowałeś? Bo mnie też czeka tylko cykam się troche;)
-
B8 TrOOOOp
Panowie, co poradzić na trzeszczący słupek między drzwiami pasażera i kierowcy? albo tak mi się wydaje że to jest to miejsce. Irytujace szczególnie z rana na niskich obrotach i malej prędkości.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bry
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Gadaj z kimś kto ma -20mm żeby Ci zmierzył czy na skrajnych położeniach i obciążeniu jeszcze zostaje dużo luzu czy już jest na styk.
-
B8 TrOOOOp
W ori klamce z podświetleniem zmieniał diody. Andynl wypowiedz się jak jesteś
-
B8 TrOOOOp
Andynl robił tego moda, gdzieś jest opisany. Chyba u niego w temacie auta widziałem.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
minimalnie 8J, ale nie polecam raczej tego rozwiązanie. Na 7.5J załóż 225/50/17 i jest OK, ta opona dobrze leży też na 8J, ale już nie na 8,5J.
-
B8 TrOOOOp
Jak będziesz montował klamki z podświetleneim to rozważ zmianę diody na mocniejszą, bo ori świeci jak by bateria miała niedługo umrzeć Kodowanie na 100% przyjmie każdy sterownik.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
nie założysz o wiele za mała szerokość obręczy pod oponę 245. Optymalnie powinna być 8,5J
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zamelinujemy sie tam na 2 godziny :/