Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

edraven

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez edraven

  1. ja od sześciu lat jeżdzę na Łomnicę www.vt.sk Warunki bez porównania lepsze niż Polska, mniej ludzi, 20km tras, ceny troche wyższe, ale można poczarować z karnetami troche;)
  2. Najładniejsza B8 na forum idzie pod młotek ? jest w dziale sprzedam.
  3. Poczytałem już o tym, ciekawa technika mysle że przydatna w rajdach itp ale na codzień chyba słabo, nie mówiąc o ryzyku ze na drodze popier..olą się pedały Nie miałem nigdy zapytania o to dlatego na początku wywaliłem gały.
  4. Nie robilismy tego jeszcze, musiałbym najpierw przetestować to na swoim ECU;)
  5. Może troche jestem zacofany, ale jakoś nie moge zakumać sensu robienia tego moda :/ Jaka jest wartość dodana, zacieśnia wejście w zakręt?
  6. Napis na pw o co dokładnie chodzi. kiedy wciskasz gaz i na zakręcie chcesz się "wspomóc" "lewą nogą" to naciskasz delikatnie hamulec jednocześnie wciskając gaz. Niestety w kopciuchach jest tak, że w momencie wciskania jednocześnie gazu i hamulca, komp odcina mieszankę i zamiast ładnie wejść boczkiem kierowca zaczyna się lekko stresować Jak się przesiadłem z Clio to prawie właśnie bym skasował Audi przez to. nie robiłem nigdy czegoś takiego i raczej nie podejmę się tego Kuzyn też pierwsze słyszy a robi w tym już 13 lat
  7. Napis na pw o co dokładnie chodzi.
  8. a czemu taką korekte chcesz robić?
  9. Do tej pory tak jest i po tym poznasz kto i skąd jest
  10. Ja mu to poradziłem:) nie prowadzę zakładu mechaniki , zajmuje sie tylko elektroniką i programowaniem i nie mam warunków do takiej zabawy. Nie przejmuj się, zartowałem. każdy robi jak mu łatwiej i taniej
  11. bez problemu pisz PW jakie masz oczekiwania i który rok jednego i drugiego.
  12. Miałes niewdzięczniku u mnie robic Poza tym zamiast do tunera to najpierw turbo ogarnąć, a nie moc robić!
  13. myslicie że będzie pasowac ramka piano do dekorów 1NK?
  14. Panowie, każdy (oprócz WRC) modzi na częsciach które się trafiły przypadkiem w dobrej $$ Jakby przyszło kupować wszystko po cenach z allegro to bysmy podbili wartość aut o 50% Pieron, fotele masz z elektryką czy manuale?
  15. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    wystarczy wziąć nie igłę bo za gruba, ale włos z szczotki drucianki i idealnie pasuje Jak chcesz możesz mi dyche odpalić za prawa do narzędzia
  16. to samo miałem pisać. Walnał jedngo posta i zadowolony. Inni taką historie modzenia to rozpisaliby na 50 kart i 300 postów, a tak pozbawiłeś nas mozliwości dyskusji;) Ale tak serio, to wszystko kompletne, nic sie nie gryzie i efekt całościowy świetny. A listwa rzeczywiście ładnie z rotorem zgrywa sie!
  17. a nie masz wrażenia że po wygłuszeniu drzwi zamykają się ...dziwnie. Oczywiście są cięższe więc łatwiej, ale dźwięk dla mnie troche nie teges taki jakby dzwoniący. Jak wymieniałeś boczki z przodu też CI brakło jednego otworu na kołek ? Czy miałeś przedliftowe fotele i siadło wszystko ładnie? Ja miałem polift i nie daje mi to spokoju bo przez to nie jest jedną stroną dokładnie dociągnięte do drzwi może stąd odgłos zmykania taki inny. Listwe przód i dyfuzor zrobił bym też w czarno Soft masz podobny do mojego, 178KM i 412Nm. Orientujesz się jaki masz sterownik silnika? EDC17 CP 04,14, 20 ? Pytam bo ciekawi mnie czy da się u mnie innym vcdsem wykodować SS gdybyś miał takie samo ECU. Spalanie średnie? u mnie 7.2 rzeczywiste przy średniej prędkośći 40km/h
  18. Robota ciężko idzie jak w jednej ręce pęseta w drugiej kratka a do ucha jeszcze drą się że radiowóz potrzebny na Wielopole
  19. Boseron, ty łobuzie, do łopaty Cie trzeba a nie za plastki się brać
  20. A jaki teraz nalot? U mnie po modach zaczęło trzeszczeć w dwóch miejscach, ale nie tam gdzie zdejmowałem tylko w słupku osłona:/ Wygłuszałeś wszystkie drzwi czy tylko front? U kogo soft robiłeś? SS udało się wykodować czy trzeba było bardziej radykalne kroki zastosować? Tapicerkę mam taką samą i każdemu kopara spada jak wsiada do auta
  21. Z przyjemnością wpiszę się pierwszy z gratulacjami JEST KOX! Wszystkie mody zdecydowanie na plus! Nic nie trzeszczy po wszystkich wymianach ? :> Piano w środku robi robote! Kładzie karbon na łopatki. Daj fotke ryjka z przodu, też jest w black?
  22. nie ja tylko kolega, ja już mam
  23. te mi też się bardzo podobają! Sam polowałem, ale cenowo nie były w zasiegu jak kupowałem no i to jest 19", są podobne w rozmiarze 18" też.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.