Treść opublikowana przez edraven
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja od sześciu lat jeżdzę na Łomnicę www.vt.sk Warunki bez porównania lepsze niż Polska, mniej ludzi, 20km tras, ceny troche wyższe, ale można poczarować z karnetami troche;)
-
A4 B8 Lift 3.0 TDI QUATTRO S-Tronic by Patrox
Najładniejsza B8 na forum idzie pod młotek ? jest w dziale sprzedam.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Gdzie wszyscy są?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Poczytałem już o tym, ciekawa technika mysle że przydatna w rajdach itp ale na codzień chyba słabo, nie mówiąc o ryzyku ze na drodze popier..olą się pedały Nie miałem nigdy zapytania o to dlatego na początku wywaliłem gały.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie robilismy tego jeszcze, musiałbym najpierw przetestować to na swoim ECU;)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Może troche jestem zacofany, ale jakoś nie moge zakumać sensu robienia tego moda :/ Jaka jest wartość dodana, zacieśnia wejście w zakręt?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Napis na pw o co dokładnie chodzi. kiedy wciskasz gaz i na zakręcie chcesz się "wspomóc" "lewą nogą" to naciskasz delikatnie hamulec jednocześnie wciskając gaz. Niestety w kopciuchach jest tak, że w momencie wciskania jednocześnie gazu i hamulca, komp odcina mieszankę i zamiast ładnie wejść boczkiem kierowca zaczyna się lekko stresować Jak się przesiadłem z Clio to prawie właśnie bym skasował Audi przez to. nie robiłem nigdy czegoś takiego i raczej nie podejmę się tego Kuzyn też pierwsze słyszy a robi w tym już 13 lat
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Napis na pw o co dokładnie chodzi.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a czemu taką korekte chcesz robić?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Do tej pory tak jest i po tym poznasz kto i skąd jest
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja mu to poradziłem:) nie prowadzę zakładu mechaniki , zajmuje sie tylko elektroniką i programowaniem i nie mam warunków do takiej zabawy. Nie przejmuj się, zartowałem. każdy robi jak mu łatwiej i taniej
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bez problemu pisz PW jakie masz oczekiwania i który rok jednego i drugiego.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Miałes niewdzięczniku u mnie robic Poza tym zamiast do tunera to najpierw turbo ogarnąć, a nie moc robić!
-
SOLD! A4 B8 2.0 TDI 2010 CAGA 180KM S line Avant Ibis & Rotor by pieron82
myslicie że będzie pasowac ramka piano do dekorów 1NK?
-
SOLD! A4 B8 2.0 TDI 2010 CAGA 180KM S line Avant Ibis & Rotor by pieron82
Panowie, każdy (oprócz WRC) modzi na częsciach które się trafiły przypadkiem w dobrej $$ Jakby przyszło kupować wszystko po cenach z allegro to bysmy podbili wartość aut o 50% Pieron, fotele masz z elektryką czy manuale?
-
B8 TrOOOOp
wystarczy wziąć nie igłę bo za gruba, ale włos z szczotki drucianki i idealnie pasuje Jak chcesz możesz mi dyche odpalić za prawa do narzędzia
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siema!
-
SOLD! A4 B8 2.0 TDI 2010 CAGA 180KM S line Avant Ibis & Rotor by pieron82
to samo miałem pisać. Walnał jedngo posta i zadowolony. Inni taką historie modzenia to rozpisaliby na 50 kart i 300 postów, a tak pozbawiłeś nas mozliwości dyskusji;) Ale tak serio, to wszystko kompletne, nic sie nie gryzie i efekt całościowy świetny. A listwa rzeczywiście ładnie z rotorem zgrywa sie!
-
SOLD! A4 B8 2.0 TDI 2010 CAGA 180KM S line Avant Ibis & Rotor by pieron82
a nie masz wrażenia że po wygłuszeniu drzwi zamykają się ...dziwnie. Oczywiście są cięższe więc łatwiej, ale dźwięk dla mnie troche nie teges taki jakby dzwoniący. Jak wymieniałeś boczki z przodu też CI brakło jednego otworu na kołek ? Czy miałeś przedliftowe fotele i siadło wszystko ładnie? Ja miałem polift i nie daje mi to spokoju bo przez to nie jest jedną stroną dokładnie dociągnięte do drzwi może stąd odgłos zmykania taki inny. Listwe przód i dyfuzor zrobił bym też w czarno Soft masz podobny do mojego, 178KM i 412Nm. Orientujesz się jaki masz sterownik silnika? EDC17 CP 04,14, 20 ? Pytam bo ciekawi mnie czy da się u mnie innym vcdsem wykodować SS gdybyś miał takie samo ECU. Spalanie średnie? u mnie 7.2 rzeczywiste przy średniej prędkośći 40km/h
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Robota ciężko idzie jak w jednej ręce pęseta w drugiej kratka a do ucha jeszcze drą się że radiowóz potrzebny na Wielopole
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Boseron, ty łobuzie, do łopaty Cie trzeba a nie za plastki się brać
-
SOLD! A4 B8 2.0 TDI 2010 CAGA 180KM S line Avant Ibis & Rotor by pieron82
A jaki teraz nalot? U mnie po modach zaczęło trzeszczeć w dwóch miejscach, ale nie tam gdzie zdejmowałem tylko w słupku osłona:/ Wygłuszałeś wszystkie drzwi czy tylko front? U kogo soft robiłeś? SS udało się wykodować czy trzeba było bardziej radykalne kroki zastosować? Tapicerkę mam taką samą i każdemu kopara spada jak wsiada do auta
-
SOLD! A4 B8 2.0 TDI 2010 CAGA 180KM S line Avant Ibis & Rotor by pieron82
Z przyjemnością wpiszę się pierwszy z gratulacjami JEST KOX! Wszystkie mody zdecydowanie na plus! Nic nie trzeszczy po wszystkich wymianach ? :> Piano w środku robi robote! Kładzie karbon na łopatki. Daj fotke ryjka z przodu, też jest w black?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie ja tylko kolega, ja już mam
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
te mi też się bardzo podobają! Sam polowałem, ale cenowo nie były w zasiegu jak kupowałem no i to jest 19", są podobne w rozmiarze 18" też.