Treść opublikowana przez edraven
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wpadaj smiało. Górny parking pomarańczowy ( a nie jak to niektórzy pisali podziemny )
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dlatego się przypominam Do dobrego łatwo się przyzwyczaić prawda?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to nie zapomnij czegoś dla mnie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kto sie dziś melduje?
-
Montaż czujnika deszczu i światła Coming Leaving Home w Audi A4 B8 2007-2011
Będziesz dziś na spocie? ja może się zjawie to Ci pokaże o co chodzi i może sprawdzimy czyjeś lustro z B7 czy da się je podpiac do B8 u mnie. A najlepiej w Etce sprawdz jak się ten element nazywa i pewnie na aledrogo go znajdziesz.
- B8 TrOOOOp
-
Montaż czujnika deszczu i światła Coming Leaving Home w Audi A4 B8 2007-2011
Musisz kupic lustro z mocowaniem do szyby od razu czyli tym elementem który zostaje przyklejony do szyby od odczepieniu go od szyby.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Przeciez wiesz że chodziło mi o błąkające się zwierzęta udomowione
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a jak z Psami na tej trasie?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Proponuje jako alternatywę drogę na Olkusz i Dąbrowę Górniczą zwłaszcza jak się jedzie na Łódź, nie ma straty na czasie w ogóle.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Od A6 C6 nie podejdą, jedynie od A6C7 mają ten otwór co B8.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Powinny byc 225/45/18 w ostatecznosci 235/40/18 oczywiscie dla 8J
-
B8 TrOOOOp
Rozkminiałem temat kiedyś, ale rozpiskę części mam w pracy i mogę podac Ci w poniedziałek. W B8 ta część o którą pytasz nie wystepuje ale dokładając PDC do zderzaka nie przystosowanego do PDC montuje się czujnik właśnie do uchwytu od Skody, B8 ma ten uchwyt zintegrowany ze zderzakiem. jak Gdzieś to znajdę to podam. Pierscień uszczelniający to jeszcze inna bajka. EDIT: Znalazłem http://allegro.pl/mocowanie-czujnika-parkowania-1z5919485e-octavia-2-i4959730014.html albo to http://allegro.pl/plastik-mocowanie-czujnika-pdc-1t0919492e-vw-i4979600287.html Możesz znaleźć od innych aut z grupy VW, wiem że jeszcze chyba w Pasku było montowane to i paru innych i miały inne numery oczywiście (dla ułatwienia )
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Sędziowie sędziami, ale bramkarze dziś nie mieli dnia i to zaważyło na przegranej. Zła taktyka w końcówce również. A sędziowie trzy grosze eowbiez, mam nadzieje ze Francja honor uratuje.
-
B8 TrOOOOp
Myślałem o czyms zbliżonym do xenona w ilości światła, a halogen to jednak inny poziom
-
B8 TrOOOOp
Pasują, oczywiście brak dekora w deske. Panowie, rozmyslam sobie nad jakims patentem na poprawę świecenia lamp żarówkowych które mam u siebie. Nie chce zmieniac na bixa bo mi się nie podoba led. Widziałem patent jednego kolegi z xenonem od A6 C6, ale rzeźby strasznie dużo.Chciałbym zostac przy ori lampie, ale poprawić świecenie, macie jakieś inne ciekawe pomysły? HIDy raczej odpadają do lampy bez soczewki...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema wszystkim.
-
B8 TrOOOOp
Pewnie trzeba 4.2 V8 w cenie 1.2TSI przyprowadzić
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
na numery pójdzie a reszta na części.
-
SOLD! A4 B8 2.0 TDI 2010 CAGA 180KM S line Avant Ibis & Rotor by pieron82
taaa i wieś tańczy i śpiewa Nic nie ruszaj, jest świetnie.
-
B8 TrOOOOp
Jak sprzedajesz z boczkami to cena za***ista. Tylko brać. Zmieniasz swoje czy całkiem inne auto?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak z Łysej Polany jedziesz i miniesz te pierwsze zakrety i wjeżdżasz we wioski jeszcze sporo przed skrętem w prawo do Tatrzańskiej Łomnicy.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
rzecz jasna w drodze na stok;)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
speed
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nigdzie w PL nie ma takich widoków na stokach...no może Kasprowy, ale to i tak nie ta klasa! banan na ryju od początku wyjazdu do końca (no chyba że Ci mandat 200 euro wsadzą na dzień dobry! )