Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

edraven

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez edraven

  1. Wpadaj smiało. Górny parking pomarańczowy ( a nie jak to niektórzy pisali podziemny )
  2. dlatego się przypominam Do dobrego łatwo się przyzwyczaić prawda?
  3. to nie zapomnij czegoś dla mnie
  4. kto sie dziś melduje?
  5. Będziesz dziś na spocie? ja może się zjawie to Ci pokaże o co chodzi i może sprawdzimy czyjeś lustro z B7 czy da się je podpiac do B8 u mnie. A najlepiej w Etce sprawdz jak się ten element nazywa i pewnie na aledrogo go znajdziesz.
  6. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    .
  7. Musisz kupic lustro z mocowaniem do szyby od razu czyli tym elementem który zostaje przyklejony do szyby od odczepieniu go od szyby.
  8. Przeciez wiesz że chodziło mi o błąkające się zwierzęta udomowione
  9. a jak z Psami na tej trasie?
  10. Proponuje jako alternatywę drogę na Olkusz i Dąbrowę Górniczą zwłaszcza jak się jedzie na Łódź, nie ma straty na czasie w ogóle.
  11. Od A6 C6 nie podejdą, jedynie od A6C7 mają ten otwór co B8.
  12. Powinny byc 225/45/18 w ostatecznosci 235/40/18 oczywiscie dla 8J
  13. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Rozkminiałem temat kiedyś, ale rozpiskę części mam w pracy i mogę podac Ci w poniedziałek. W B8 ta część o którą pytasz nie wystepuje ale dokładając PDC do zderzaka nie przystosowanego do PDC montuje się czujnik właśnie do uchwytu od Skody, B8 ma ten uchwyt zintegrowany ze zderzakiem. jak Gdzieś to znajdę to podam. Pierscień uszczelniający to jeszcze inna bajka. EDIT: Znalazłem http://allegro.pl/mocowanie-czujnika-parkowania-1z5919485e-octavia-2-i4959730014.html albo to http://allegro.pl/plastik-mocowanie-czujnika-pdc-1t0919492e-vw-i4979600287.html Możesz znaleźć od innych aut z grupy VW, wiem że jeszcze chyba w Pasku było montowane to i paru innych i miały inne numery oczywiście (dla ułatwienia )
  14. Sędziowie sędziami, ale bramkarze dziś nie mieli dnia i to zaważyło na przegranej. Zła taktyka w końcówce również. A sędziowie trzy grosze eowbiez, mam nadzieje ze Francja honor uratuje.
  15. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Myślałem o czyms zbliżonym do xenona w ilości światła, a halogen to jednak inny poziom
  16. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pasują, oczywiście brak dekora w deske. Panowie, rozmyslam sobie nad jakims patentem na poprawę świecenia lamp żarówkowych które mam u siebie. Nie chce zmieniac na bixa bo mi się nie podoba led. Widziałem patent jednego kolegi z xenonem od A6 C6, ale rzeźby strasznie dużo.Chciałbym zostac przy ori lampie, ale poprawić świecenie, macie jakieś inne ciekawe pomysły? HIDy raczej odpadają do lampy bez soczewki...
  17. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pewnie trzeba 4.2 V8 w cenie 1.2TSI przyprowadzić
  18. na numery pójdzie a reszta na części.
  19. taaa i wieś tańczy i śpiewa Nic nie ruszaj, jest świetnie.
  20. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak sprzedajesz z boczkami to cena za***ista. Tylko brać. Zmieniasz swoje czy całkiem inne auto?
  21. jak z Łysej Polany jedziesz i miniesz te pierwsze zakrety i wjeżdżasz we wioski jeszcze sporo przed skrętem w prawo do Tatrzańskiej Łomnicy.
  22. rzecz jasna w drodze na stok;)
  23. nigdzie w PL nie ma takich widoków na stokach...no może Kasprowy, ale to i tak nie ta klasa! banan na ryju od początku wyjazdu do końca (no chyba że Ci mandat 200 euro wsadzą na dzień dobry! )

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.