Treść opublikowana przez edraven
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobry dzień!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
karbon gabriela spoko!
-
[ALL B8] Moja pierwsza Audica
18" to rzeczywiście olbrzymy, ale np w Polo albo Fabii. W duzej mierze wszystko rozbija się o całkowitą średnicę koła, a ta w a4 jest naprawdę spora więc i 18 czy 19" nie wydaje się być przesadą. Kiedyś podobnie myślałem, ale zmieniłem zdanie jak zobaczyłem A8 kuzyna na 20" i stwierdziłem że jakieś małe te felgi a on do mnie że rzeczywiście 20" musi na zime zostawić a na lato 21"
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Boski, a nie chcesz moich dekorów i pomalować sobie je w piano? Widziałem i efekt spoko.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Transit, ja też się zgłosze, masz różne czy została CI z czegoś?
-
Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
Wzór nr 1 zdecydowanie tylko pewnie najdroższa a Cuber się wystukał z kasy
-
[ALL B8] Moja pierwsza Audica
To jak masz manetke bez przycisku to znaczy ze nie wyświetla spalania. Ale tak jak piszesz do odblokowania to jest po zakupie manetki. Warto przy okazji tempomat jak nie masz. Udanego rezania uwazaj bo wciąga:D
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Widzieli?
-
B8 TrOOOOp
Wygląda naświetną robotę, ale nie byłbym zdziwiony że w jakims pakiecie individual nie było w Ori? Bo jak nie ori to ważne pytanie jak poducha pasażera przy otwarciu się zachowa?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Na to to umawiajcie się na privie
-
Montaż przekładni kierowniczej ze wspomaganiem Servotronic w A4 B8 2007-2012
Robote robi w jedną i w druga stronę ET felgi, a nie sama opona.
-
Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
nie takie proste bo zderzak i błotnki i pewnie maska do rezania z lampą
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Nie moja bajka te felgi, ale wyglądają całkiem OK. Dużo lepiej na aucie niż samo foto.
-
Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
Ja tez mam zbocze nie na ori felunek, nic tak nie lezy. Żaden vossen bo i tak pozniej wracasz do ori albo byś wrócił.
-
B8 TrOOOOp
Co tu dzisiaj taki spokój? Wszyscy zbierają jeszcze szczękę z podłogi po zakupie Cubra? Tak seri, to szukam panowie schematu instalacji podciśnienia z 2.0 CAHA. Pomoże któryś kolega?
-
Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
Święta racja, jak ktoś nie ogarnia że 200k realnego przebiegu to dopiero 1/3 żywota motoru to lepiej niech za 70K idzie kupować octavie z salonu z 1.4TSI Sory za OT
-
Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
Cuber Ty emerycie!! Mauala trza było brać A tak serio to lepiej nie mogłeś wybrać. Naturalna kontynuacja, jest wszystko co ma mieć Twoje auto! Czarny, skóra, avant i Q. Reszta to dodatki;) Lampa full led kładzie wszystko! Xenony już są dla lamerów Gratulacje zakupu!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
haha, to ile brakło żeby szafe zamknąć ? Uważaj, bo Twoją B8 wystuka ze świateł
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Najlepszego Panowie! tez się dołączam do życzeń
-
B8 TrOOOOp
no właśnie do mebli nie mam nic, za***ista robota, ale w meblach, nie w aucie
-
B8 TrOOOOp
@Andynl ty powaznie z tym drewnem ? Powiedz chociaż że szukasz tego matowego drewna a nie tego z mebli swarzędzkich
- B8 TrOOOOp
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie jest zwykły, ale prestiżu wartego 270K nie daje. To tylko Passat. Zobacz sobie zdjęcia bagaznika, tak wygląda auto za 270K...słabizna
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Trzeba mieć nierówno pod deklem żeby dać za zwykłego Passata w kombiku 270K PLN.
-
Demontaż tapicerki drzwi przednich
Z tunelem na narty lipa podobno bo trzeba haratać dziurę w oparciu z tyłu, a tam jest blacha więc słabo:/ Fotele z polifta nie wszystkie miały inne kostki od airbagów, moje miały inne dlatego piszę o tym. Jak kupisz S line z przedlifta to problemu nie ma na 100%, Szukaj skóry z alkantarą bo to inna bajka w tej wersji. Przed wymianą boczków zainwestuj w grzybki (spinki) mocujące tapicerkę do drzwi. Siedzisko z tylnej kanapy jak będziesz ściągał to połamiesz dwa plastki, ale nie są drogie więc też musisz kupić. Ponadto upewnij się że WSZYSTKIE śruby masz wykręcone w boczku zanim zaczniesz go ściągać. No i oczywiści kup zestaw łyżek do tapicerek najlepiej plastikowy.