Treść opublikowana przez edraven
-
Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
Najgorszy kolor z palety audi, sraka strrrrraszna. Cuber nie daj się zbić z tropu fotele masz kosa i nie ruszaj, chyba że skóre z alkantarą
-
B8 TrOOOOp
a skąd wiesz że ori? może Helmut wymienił i nawet nie wiesz U mnie Helmut wymieniał i w ASO wpisana wymiana jest stad wiem.
-
B8 TrOOOOp
czyli ty Gabriel jeździsz jeszcze na ori łożyskach czy już 3 razy zmieniałeś bo nie zajarzyłem
-
B8 TrOOOOp
Ja miałem wymianę łozysk juz przy 60k i drugie przy 130k. nie ma reguły widać
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
banan jest więc cena tez dobra była Rzeczywiście tempo iście mistrzowskie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
u boskiego kolegów każdy ma przeje.ne Patrz Homiczek wczoraj
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Konsultowałeś z innym zakładem "nienaprawialność" sterownika? Bo z tego co kojarzę to mało jest sterowników których nie da się naprawić. Daj mi numer sterownika to popytam.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobra młody, zobaczysz kiedyś jak będziesz miał 400Nm jak spier@#la Ci trakcja na suchym jeszcze na trzecim biegu
-
B8 TrOOOOp
To wasze auto marzeń zaczyna nieuchronnie zmierzać do kwoty z pięcioma zerami, więc chyba trzeba wrócić na ziemię.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Promocje jak doszły mnie słuchy żeś zabuksował i Radek cie objechał
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
udusi, nawet sie nie zastanawiaj nad owym turbo bez fmica. Pewnie masz teraz nieczyszczony SMIC od nowosci więc nawet teraz sie gotuje.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
gdzie CIe ustrzelili ? suszarka? Boseron, ty mnie wstydu nie rób, żeby Cie Radek objeżdżał Wyłaczyłeś chociaż ESP do startu ?
-
B8 TrOOOOp
dunlop sp sport maxx rt 95y Miał ktoś może takie opony? w jakim rozmiarze, miałem takie 16" i w sumie mam do opylenia. Nie wiem jaki miały index.
-
Nie można uruchomić silnika 2.0 TDI CAGA w Audi A4 B8
Dobrze że temat sie rozwiązał, ale gorzej że sam sie rozwiązał a diagnozy nie ma :/ Dziś jest dobrze a za tydzień g@#no. Ostatnio miałem ze trzy takie auta na tapecie Yaris, a5 i Corsa, wszystkim coś z motorownią się działo a błędów zero i weź tu diagnozuj :/
-
Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
Cuber zwolnij!! Zostaw sobie cos na za rok
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Na Malborskiej podobno dobry
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Daniel, a może lepiej będzie jak zejdziesz na 245 oponę? Wejdzie na to koło bo je musisz zostawić koniecznie
-
[ALL B8] Moja pierwsza Audica
Uhmmm... oczywiście po 12 godzinach jazdy, zmęczony ledwo trzymający się na nogach będziesz uważał na felgi parkując pod blokiem. Jesli tak potrafisz to Ci zazdroszczę
-
[ALL B8] Moja pierwsza Audica
idealna felga żeby w 10 sekund utopić kilka stówek przejeżdżając rantem po krawężniku
-
Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
Jak tam uważasz Firmy od wydechów montują też przepustnice do aktywnych układów także możesz mieć jedno i drugie;) Może nawet lepiej to robią. Tym bardziej że te ori końcówki troche słabe:/
-
Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
Z wydechem bardziej chodzi o odprężenie go pod wyższą moc a nie wiem czy akurat 313 by to zadanie spełniła. To jest ten z końcówkami ściętymi z dołu? Osobiście poszedłbym w custom np z MG motorsport. Rozumiem że DPF zostawiasz narazie.
-
B8 TrOOOOp
Miodek miałes nie mówić Korba jak już to z błotnika mogła wystawać
-
B8 TrOOOOp
A jak dasz duuuzo za gruby to CANy nie zaczną świrowac ? rezystancja spada z przekrojem
-
Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
Wrzucaj lepszy FMIC i wydech a spokojnie do 330 i 650Nm można iść na tym setupie. Chyba że zostawiasz sobie jeszcze coś na deser za rok
-
Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
Szalejesz, ale tak trzeba żeby się dłużej cieszyc Mody zdecydowanie na + !! A kiedy V tech? I jakie oczekiwania?