Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

edraven

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez edraven

  1. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Prosta zasada, nie ma prądu nie ma co odpalić poduch
  2. 1. Nie powiem gdzie dokładnie się zasila lędźwia ale możesz wziąć + z jakiegokolwiek miejsca bo tym steruje tylko + bez canów itp. 2. 000 979 022 E ?? czy mówisz o tym cieńszym? Bo tam są z 3 rodzaje 3. Jest niestety do tego specjalny przyrząd, ale można spróbować dwoma bardzo cienkimi śrubokrętami płaskimi wybić tego pina,ale jest duże ryzyko uszkodzenia blaszek w pinie. Mi się parę razy udało.
  3. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    trzeba tylko sobie błąd skasować po robocie i wszystko no i chociaż na zapłonie tego nie robic
  4. No to komp i działaj .. ale z tego co wiem nie ma takiej możliwości. Chyba jest http://ctny.audiworld.com/mark/q5/lighting_options/files/images/09_a_vagcom_09inst_07code_longcode_byte2.jpg Dlatego napisałem że chyba się da bo kojarzyłem takie opcje jak ostatnio kodowałem czujnik deszczu zmierzchu
  5. w B8 chyba jest możliwość kodowania DRL z halogenów ?
  6. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tak, znam dwie osoby które uwaliły tak nowy akumulator w pół roku. Akumulator nie doładowywał się do swojej max pojemności.
  7. tylko patrz jeszcze na otwór centrujący, musi być 66.6.
  8. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Będziesz musiał bo ladowanie aku w B8 z upływem czasu zmienia się i jak dasz nowy to i tak będzie ładowany jak stary. Pojemność akumulatora z czasem spada a alternator dostosowuje się do tego spadku tak żeby stale ladować na Maxa.
  9. wszystkie ET między 29 a 47 będą dobre dla 8J i 18". ET29 z A5 wchodzi do B8 bez problemu nawet przy 8,5J.
  10. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    więc kup akumulator o takich samych parametrach, co do marki ciężko się wypowiedzieć dobre są Moll, Bosch, Varta, Banner. Centra którą podałeś też może być. Nie zapomnij o kodowaniu baterii ...bo za rok kupisz nową
  11. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    podstawowe pytanie czy masz start stopa?
  12. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    to u mnie też tak jest, sądzę że ten typ w ogóle tak ma
  13. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A jak szybko się zmienia po wyjechaniu z ciepłego na zimne?
  14. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Multi jest bezstopniowa, ale powinna wyświetlać biegi "wirtualne" takie dla orientacji kierowcy.
  15. będzie działał, sam się nad tym zastanawiałem bo mój tez nie był igła ale działa dobrze. No chyba że masz walniętego sznita do samego scalaka Pytanie z mojej strony jakie jest najbardziej "oszczedne" ustawienie i zakodowanie czujnika? W MMI na LATE i kodowanie w 09MCE na normal?
  16. Yato zestaw 5pcs tylko trzeba go trochę pogłębić żeby dosięgał do spinki. Chyba ze ktoś zna innej firmy odpowiednio długi. Musi mieć ok 2 cm wglebienia .
  17. warto przed rozbiórką tapicerki zorientować się gdzie kołki są połozone na boczku tak żeby nie pchać tego widelca plastikowego tam gdzie nie ma kołka. Swoją drogą bardzo szybko gościowi z filmu poszło odkołkowanie tapicerki, ale z dekorem to pojechał ładnie;) Mi to nawet ze dwa kołki zostały bo zmieniałem na boczki z polifta i tam sie jeden kołek na przodzie nie zgadza z otworem w drzwiach i trzeba go pominąć.
  18. A głośników na przód Ci nie trzeba? mam na zbyciu L+P :] mówisz o tych z białym łebkiem? Nie wiem co trzeba zrobić żeby pękły;) swoją droga zajebiaszczy patent wymyślili z tymi spinkami
  19. ja prawdopodobnie bede.
  20. a w czerwcu równe 3 lata? :> Gibons looka za allroadem..
  21. Pewnie kiera w carbonie nie klei się do ręki
  22. przycisk "I" jest bezużyteczny. reszta bangla.
  23. Boski musimy sie kiedys zgadać bo mam troche zabawek do B8
  24. to są dwa praktycznie identyczne motory, mozesz wziąć który będzie pod ręką, te same moce oba w S4 i S5 montowane.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.