Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

edraven

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez edraven

  1. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    a fabrycznie miałeś tylko przód? Bo jesli tyłu nie miałeś to musisz ciągnać instalacje od kostek pod fotelem a stamtąd do mce. Sprawdź, może akurat mialeś tam świecenie ale popalone czy co Wiązka tej lampki pod fotelem jest zawsze czescią wiązki fotela którą wpinasz pod fotelem. Możesz mieć też tak ze zakodowany jest przód a tyłu nie dasz rady zakodować bo MCE nie obsłuży bo i o czyms takim pisali na forum.
  2. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Boczki u siebie zmieniałem na te z lampkami i trzeba było kodować więc to nie koniecznie jest powód że nie wywala blędu. Podsufitka też nie daje błędów. Na chłopski rozum bardzo byłoby irytujące walenie błędem o każdą spaloną żaróweczkę w aucie a jest ich chyba z 50 :]
  3. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    a oświetlenie drzwi?
  4. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Na desce moze nie będzie bledu, ale na diagnostyce Vcdsem juz tak. z tyłu na pewno nie ma lampek tylko moduły led,przynajmniej u mnie (może dlatego ze stołki polift? ) . niestety nawet jak sa zwykłe żarówki to i tak błąd moze być bo żarówka ma inna oporność niż żarówka led i stąd biora się błedy. Ledy Can Bus to nic innego jak zarówka LED z opornikiem wbudowanym (a co za tym idzie juz nie ma oszczędności energi
  5. a przypadkiem to nie jest zgrzewane?Tak mi się coś kojarzy. Myśle że gra warta świeczki bo wersje z roletą są dosyć rzadkie. Dużo zalezy od Twoich umiejętności;) zgrzewy zetniesz nożykiem, ale później już musisz coś przypatencić ...może poksilina? Musi to być coś to da połączenie dosyć szerokie a nie tylko punktowe jak zwykła kropelka.
  6. to zamów spinki i ma być dobrze! Jak tylko wszystkie spinki złapią ładnie to musi siedzieć. Nasłuc**j ile razy zaklikną się spinki to będziesz wiedział czy wszystkie trzymają. do tego wkręty jeszcze i powinno być git.
  7. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    to trzeba ładować z włączonym zapłonem
  8. są warci siebie Jaki jest Tusk taki jest ale to nasz Tusk i niech się Angol jebie.To ich człowiek zgodził się na wieloletnią okupacje Polski przez czerwone świnie i to ich człowiek oddał nasze wschodnie ziemie Ruskom. Wiec niech zdu.ca Komunizm komunizmem, ale żyjemy w teraźniejszości i ktoś odpowiada za to że tyle ludzi wyemigrowało z Polski i będzie teraz zasilać systemy emerytalne krajów zachodnich. 25lat jesteśmy wolnym krajem i decydujemy o nim idąc bądź nie idąc na wybory, głosując na takich czy innych, więc moim zdaniem powoli trzeba przestawać oglądać się na przeszłość a skupić się na teraźniejszości i bieżących problemach. niestety Tuskowi przypadło 7 z 10 lat w których jesteśmy w UE i spora to część porażek, ale i sukcesów to jego i ekipy zasługa. Ja widzę dużo z R8,ale rzeczywiście wpływy B7 są silne;)
  9. http://www.wykop.pl/ramka/2337220/honda-nsx-powrot-legendarnego-superauta/ ładne, ale co wam przypomina to auto?
  10. Super auto, moim zdaniem mocno niedoceniane, ale dzięki temu można mieć zwinne auto za śmieszne pieniądze. Moja Cioteczka ma takie i robiłem jej soft do niej tylko do wersji 75KM i auto idzie jak burza. niecałe 100KM a niutona już nie pamiętam ale coś koło 265. To jest mój plan dla żony za jakiś czas:) Graty zakupu i bezawaryjności! PS Klima lubi swirować i termostaty padają, pilnujcie tego bo będzie palił sporo :/ No i spalanie po mieście niestety znacznie odbiega od deklaracji;)
  11. a kto za to płaci? Dalej tej stacji ładowania nie dało sie od parkingu postawić Trzeba było przy drzwiach wejściowych do Tawo ją postawić...
  12. dzięki panowie za spotkanie i Ramzesowi za ramki długo wyczekiwane
  13. to chyba coś jest nie teges, bo nie tak miało to chyba chodzić nawet jak vaguje 2h to jest dalej 100% :/
  14. to tak właśnie działa servo;) auta bez servo na parkingu ciężkawo sie prowadzą ale w trasie już jest OK.
  15. edraven będzie opcja podpiąć dzisiaj VAGa do mojego auta?Witam 13 stopni ciepła 13 stycznia za tydzień będzie pewnie minus 13. Spoko damy rade:)
  16. To nie czujesz ze działa servo ? na parkingu kręcisz palcem a w drodze sporo ciezej. no chyba że nie miałes nigdy porównania z autem bez servo.
  17. Dla mnie logiczne jest że jesli auto ma zainstalowany Servotronic czyli oznaczenie na wlepce 1N3 to i zainstalowane MCE musi obsługiwac servotronic. Bo po co przekładnia z regulacja, jak nie jest obsługiwana
  18. Sprawdzę jak będę grzebał przy okazji, bo może VCDS za mientki do tego
  19. jaki może byc powód że wskazanie Aku w MMI mam stale 100%? kodowanie zrobiłem zgodnie z instrukcja dla MMI 3G, w zielonym menu tez ustawiłem wszystko jak trzeba, wykodowałem wszystko i zakodowałem na nowo i dalej to samo :/ Czy w adaptacjach w kanale 06 powinno byc coś co się nazywa Test Development ?
  20. Sprawdzalem u siebie i niestety 063M nie przyjmuje kodowania
  21. Ramzes, to zaklepuje srebrne;) Biorę VAGa jak coś.
  22. Ramzes, a srebrne też będziesz miał ?
  23. Tak na chłopski rozum skoro 18" 8,5J ET29 (czyli koło od A5) wchodzi i wszyscy mówią że jest git to czemu 20" 8,5J ET30 ma nie wejść? Felga sama nie jest problemem, raczej opona, bo nie ma idealnego zamiennika, najbliżej jest 255/30R20, na średnice troche większa, ale powinno być OK. Miron wsadzał 20 cali ET38 9J 265/30/20 do B8 Jaki masz zawias?
  24. nie ma znaczenia jaka felga tylko jaka opona bo to ona gabaryt robi średnica i szerokość bo masa z grubsza jest podobna. Panocki, nie trza komu na lato Dunlop sport maxx 16" 225/55. ? Takie balony do B8 Bardzo dobry stan, mięsa jeszcze ok 6-6,5mm
  25. a moim zdaniem wraca na stara pozycję, ale co któryś raz zostaje obniżone i trzeba dzwignąć je ręcznie, raczej takie cos zauwazyłem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.