Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

edraven

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez edraven

  1. Mam wrażenie że chłopaki zostawili jeszcze rezerwę mocy do wytargania skoro dołożyli 30KM i 40Nm zmieniając na jeszcze większe turbo , jeszcze większy IC, wydech 3" i pompę. Nie zajmuje się takimi projektami więc nie potrzebuje autoreklamy. Pytanie do Patroxa, w czym przeszkadzał wam spiderboot przy strojeniu? Zdjęliście go bo był niepotrzebny bo fleshujecie już czyms po kablu?
  2. więcej, po za tym widziałeś fabryczne turbo które tak fatalnie wstaje ? Wiecej, więcej...jak tak rozmawiamy to nawet i 370KM wyjdzie jak pozdejmujemy limitery, podlejemy paliwem i wstawimy IC od Iveco, ale długo to to nie pozyje.
  3. nie ma co przerabiac tylko kupić nowe lampy bixy, inaczej rzeźba i efekt może być różny. Chyba że masz jakieś graty które chcesz wykorzystać.
  4. Czytam, czytam i nie mogę znaleźć że to manual. ... i to pisze ktoś z branży.... ? racja z tego turbo to max 310KM i 600NM
  5. Nie wiem jaką suszarkę daliście ale coś czuję że dało by się jeszcze dłubnąć go do 420PS i 750Nm skoro piszesz że duże turbo i sporo większy IC. Myśle że z takim Nm mógłby połknąć nawet RS6 c7 pomiary drogowe przyśpieszania robiliście? Skrzynia fabryczny Tip? Poprzedni wynik na fabrycznym turbo zrobiony ?
  6. To sprawdz jeszcze otwór centrujący, ma być 66.6mm. Po przymiarce było na styk z błotnikiem czy chowało się? Powinna byc delikatnie schowana. Dołóż do tego ok 10mm opony i będziesz miał efekt finalny. Jedno jest pewne, auto wygląda o niebo lepiej na takim rozstawie . Sorki, teraz jeszcze raz to przeliczyłem i przy ET26 będzie minimalnie bardziej schowane niż u mnie także jeszcze lepiej. Przedtem liczyłem dla innego ET Możesz brać je. Opona 235 nie jest homologowana do B8 i troche będzie przekłamywac na prędkości ze względu na inną średnicę koła.
  7. Będzie minimalnie wystawać poza nadkole przodem, jakieś 5-10mm zależy jaką opone założysz. Bardzo podobny stosunek ET do szerokości felgi mam u siebie na kole 8,5J i ET29. Ja tak jeżdzę i moim zdaniem jest super, ale jest to dosyc subiektywne;) Masza zawias S line czy 1BA? Z tylnym nie będzie problemu.
  8. edraven odpowiedział(a) na kura87 temat w 2.0TDI
    Fakt że jest puszka od DPFa o niczym nie świadczy, bo większość wywala wsad a puszkę zostawia sie na przyszłość na wypadek upierdliwca w stacji diagnostycznej.
  9. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tak jak teraz patrzę to pierwszy rys nowej lini Audi nadała już A8, kształt tunelu, gałka, panel mmi, listwy. Nowe q7 od początku mi się podobało, zwykle tak jest że na początku jest sceptycznie a później oczu nie można oderwać. A to że auto straciło z wyglądu czołgu to akurat jest na plus. Stare q7 jest ociężałe i nawet 300KM nie robi roboty w tym aucie, a w nowym mówią że właśnie to sie zmieniło.
  10. Chyba Cie Karolu poniosło... Więszkość jest dobrymi kierowcami a część jest marginesem.
  11. nie musisz zdejmować całej podsufitki, wystarczy że wsuniesz pod spód wiązkę 3 przewodów i pociągniesz ją dalej po słupku w stronę bezpieczników. Nic nie będzie odstawać i wygląda jak ori.
  12. yanosik Pany yanosik... ja wiem czy szybko przyszło, 20 dni a kasa może pracować na siebie więc po co zwlekać
  13. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Side assist?
  14. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie jest gdzies wątek dotyczący montazu PDC TYŁ? Znalazłem dużo o montazu przodu,ale tyłu nie ma. A dokładnie chodzi mi o rozpiskę jak sterownik PDC wpinamy do gatewaya? Rozumiem że wtyka 16PIN,ale reszta jak ?
  15. Gdzieś pisali że auto należało do salonu samochodowego, więc chyba jeszcze nie kupił.
  16. Poszukaj w temacie upgrade zwykłych lamp do bixenon w dziale Warsztat. osobiscie nie szedł bym w zamiennik tylko uzywane ori, bo kasa podobna. Tak czy siak zacznij od wątku o którym pisze i sprawdź na początek czy MCE obsłuzy bixa.
  17. Dzięki panowie za spota wczorajszego Do wzięcia kierownica od A3 8P w stanie bdb+ 4 ramiona, multi w chromie, 2012r produkcja, numer części 8P0419091S. jak ktoś potrzebuje pisać to wyślę foty. uprzedzam, że nie pasuje do b8 :/ nie wiem jak z B7.
  18. to ja może tez się zjawię, będziemy szukać gdzie mi skrzypi kanapa z tyłu
  19. a jest w ogóle spot dzisiaj pomimo braku cracoviaków ?
  20. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    chyba tego szukasz 8k0885678a
  21. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To będziesz miał prawdziwe pianino a nie jakiś plastik piano
  22. W swoim aucie? Sprawdź najpierw jakie masz EDC17CPXX bo z tego co widze to robi tylko CP04/14/20 czyli przedlifty. Więc sprzęt d*py nie urywa,
  23. przyłączam się do pytania kolegi. Może wtedy idea doświetlania zakrętów z halo miała by sens w B8, bo teraz juz dawno jade prosto a halo sie zapala . Nie mowiąc o dynamicznym doświetlaniu na trasie.
  24. edraven odpowiedział(a) na kura87 temat w 2.0TDI
    Stawiam na wyciety dpf tylko nalot mały jak na taka operacje. Nie przejmuj sie tym za bardzo. Diesel z aktywnym dpf niema prawa NIGDY kopcic na czarno co najwyżej na siwo, biało.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.