Treść opublikowana przez edraven
-
wibracje auta od 115-140km/h 2014r
mam podobny efekt:/ Początkowo myśłałem że problem z dwumasą która przenosi drgania na auto,ale po wymianie dwumasy (planowej) nie ustało to. drgania nie są bardzo męczące,ale zauwazalne na tyle że fotel pasażera zauważalnie wibruje przy takich prędkościach. Mam taki sam rozmiar felgi i opony dunlopa. Był omawiany problem tulei na wahaczach,ale zarówno Twoje jak i moje auto ma tuleje 75mm czyli dobre. ile masz nalatane? kolega w A5 mial podobny problem i rozwiązaniem okazała sie wymiana opon z Dunlopa na ...Dunlopy z indeksem A0 (podobno większa dokładność wykonania od innych bez indeksu) opony poprzednie dawały nierównomierne obciążenie punktowe na obręcz co przekładało sie na jakies mikro bicie. możesz spróbować wykonac wyważanie kół drogowe.
-
B8 TrOOOOp
Kolo malina! moj faworyt od dłuższego czasu,ale cena za ori Jak tylko nie wziąłes ich z S5 tylko z b8 to będą miodzio
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no właśnie Miodek mi o tym mówił dlatego sie zasugerowałem. On miał "polifta" CAGA i ja tez mam więc może to o to biega.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
na to liczę co znaczy że w niektórych? mysłałem że wszystkie ICki z 3.0 idą na ori rurach od 2.0
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Aż taka różnica? upały tegoroczne mnie troche nastroiły do tego Zwłaszcza żę IC tanie jak barszcz, 150PLN w stanie idealnym
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
brakuje cąłej masy,ale skończe może na IC od 3.0 i maglu z servo,ale nie wiem jak ustalić czy MCE ogarnie ten magiel.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
O dziwo odpaliło wszystko od kopa ale to co pytałem Ciebie okazało się "wtyczką" albo bardziej zworką z CANami po prawej stronie w skrzynce bezpieczników z przodu. Tam trzeba było sie wpiąć do CANów, pewnie gdzieś bliżej się dało,ale nie chciałem ryzykować. jedyne co mnie zastanawia to zasilanie z bezpiecznika, schemat pisze o 5 lub 7 z czerwonego rzędu,ale nie wiem od czego zalezy który mam użyć. Przy okazji udało się znaleźć element który mnie wkur$%^ł swoim skrzypieniem od roku :] osłona obok kanapy po lewej stronie. Wszystko stało się jasne...nasi tu byli
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobry Panowie Wczoraj udało sie dorezać PDC przód i tył po 3 wieczorach bojów
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Już jest OK , suwak na 1 i carmenu zaznaczone APS tak jak pisales, w 5F nic nie kodowalem. Niepotrzebne tylko zaznaczylem w jednym menu APS i dlatego nie grało. Dzięki za pomoc .
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Dzieki! Dzialam Zrobione:), wszystko działa ładnie , ale... Menu PArk Assist podświetlone jest na szaro i nie mogę w nie wejść i zrobić żadnych ustawień. Czy ktoś może mi podać swoje ustawienia z zielonego menu dotyczące PDC przod i tył dla MMI3g high. Czy nie trzeba przypadkiem jeszcze kodować w 5F? Bo tam mam błąd
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Dzięki a w takim razie pytanie z innej beki, czy te 4 schematy załączone w pierwszym poście są wystarczające do zrobienia instalacji do PDC przód i tył czy schematy dotycza jedynie przodu? Wolę się upewnić przed składaniem wszystkiego do kupy czy przypadkiem jednego przewodziku nie brakuje mi Ma znaczenie rodzaj MMI do ilości przewodów? Dobrze rozumiem że do odpalenia PDC w 3GH wystarczy w zielonym menu je uruchomić i tyle?
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Panowie pytanie odnośnie montażu PDC przod i tył, Masa do modułu w schemacie ma być brana z punktu masy obok modułu PDC, ale jest tam jeszcze jakas informacja o masie do głównej wiązki przewodów , o co z tym biega? Pomozecie, bo stoję z robota i nie wiem czy jednego przewodu za mało nie ciagne
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hej, jest dzisiaj spot?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zalezy czy z polecenia Pabla czy bez ? Pieprzeni aptekarze z Kasztanowa....przekroczenie o 6km/h...<facepalm> Karolu widze że masz tłusty rok
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siema panowie
-
Wygłuszanie drzwi oraz poprawa seryjnego MMI audio + podświetlenie schowka
Placebo zadziałało
-
Wymiana reflektora w Audi A4 B8
Sorki, nie zauwazyłem że kolega ma polifta. w polifcie xenon chyba do mce przeszedł?
-
zimne cieple powietrze z klimy
VAGa podpiąc i sprawdzić błędy z klimy, na pewno coś pokaże. Może któras klapa nie otwiera się / nie domyka? Nie wydają nawiewy jakichś dziwnych dzwięków jakby się stale chciały nastawiać?
-
Wymiana reflektora w Audi A4 B8
Jeżeli mocowanie jest połamane całkowicie to musisz je od razu kupić, bo lampa będzie latać. Ustawienia lampy robisz w module 55, w adaptacjach
-
Wymiana reflektora w Audi A4 B8
Przełożyć dasz radę tylko trzeba później VAGiiem i maualnie ustawić poziomowanie nowego reflektora. Mocowanie o którym mowisz jeżeli nie jest połamane zostaje w tym miejscu i przykrecasz do niego nowy reflektor. Będziesz potrzebował zestawu torxów do przełożenia reszty. Możesz przełożyć graty z jednej do drugiej i "na oko" ustawić nową do drugiej i po zamocowaniu do auta sprawdzić czy nie świecisz po oczach ludziom.
-
Wymiana reflektora w Audi A4 B8
Co rozumiesz przez dolne mocowanie? Lampe wymienia się bardzo prosto, w bagażniku powinieneś mieć taki długi śrubokręt z torksem na końcu i on właśnie służy do demontażu lampy. Odkręcasz najpierw plastik nad zderzakiem chyba 4 wkręty, później odnajdujesz 3 torxy od samej lampy , po ich odkręceniu ciągniesz lampę do siebie , wyciągasz wtyczkę i nową lampę montujesz odwrotnie jak demontowałeś starą. Nie ma konieczności demontażu zderzaka. Rozumiem że masz bixenon i kupileś lampę nieuzbrojoną? Tzn bez przetwornicy i palnika?
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Jak się zrobi wszystko to po kolei mogę również potwierdzić że SS jest dezaktywowany cały czas i zaraz po zapłonie guzik się świeci Również potwierdzam, działa. SS pozostaje w takim stanie w jakim zostało auto zgaszone a nie tak jak na ori kodowaniu że zawsze wraca do automatycznej aktywacji SS. Wyłączysz SS przed zgaszeniem auta po zapaleniu pozostanie wyłączony i odwrotnie. Dzięki za to kodowanie!
-
B8 TrOOOOp
Oni widać za bardzo wzięli sobie słowa transita o pomaganiu nowym forumowiczom Może kubełka nie postawiłem na pierwszym spocie Oni widać za bardzo wzięli sobie słowa transita o pomaganiu nowym forumowiczom Może kubełka nie postawiłem na pierwszym spocie Sprawdzę jeszcze pompę i wysprzęglik.
-
B8 TrOOOOp
endoproteza serwisowana równo z dwumasą, także na pewno nie to
-
B8 TrOOOOp
Panowie, pytanie do tych co wymienili dwumase. Czy przed wymianą bądź po wymianie mieliście problem ze skrzypiącym pedałem sprzęgła? u mnie był przed wymianą i byłem pewien że się pozbęde problemu po wymianie,ale po tygodniu jazdy na nowej dwumasie skrzypi dalej, wymienione łozysko oporowe i kpl dwumasa.