Treść opublikowana przez edraven
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Stary....DRAMAT!!!!! Wiesz co to znaki interpunkcyjne? Po przeczytaniu pierwszych 10 słów odechciało mi się dalej brnąć. Sorry...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bry panowie Kupował ktoś z was w Krakowie maty wygluszające. Przymierzam się do wyciszenia drzwi w samochodzie pod audio.
-
B8 TrOOOOp
Kupuj uzywke na aledrogo i będziesz spokojnieszy bo łożysko w Twojej dmuchawie nie padło bez powodu tylko pewnie dmuchawa została zalana jakims syfem do klimatyzacji i zaraz padnie CI silnik i dalej będziesz w d*pie. Jak kupisz dmuchawę sprawdź sobie tylko czy ma szczotki od silnika jeszcze grube to będziesz wiedział czy jest bardzo wypracowana.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzieks za spota!
-
Płyn dodawany do paliwa czyszczący DPF w A4 B8 2.0TDI
Dla mnie to jest kolejny szit, bo skoro podnosci temperaturę spalania sadzy w filtrze to także podnosi temperaturę spalania paliwa w cylindrach, a tego chyba nie chcemy prawda? ciekawe jakie EGT daje taki płyn? Kolejny specyfik dla motoryzacyjnych onanistów.
-
B8 TrOOOOp
Jako część serwisową nie da się, ale coś mogłbyś dopasować. Ja miałem problem z dumachawą bo szczotki od komutatora nie dolegały dobrze i przerywał. Nie robiłeś czasem czyszczenia klimy płynem "jakimś tam" ? Bo ja swoja dmuchawe załatwiłem właśnie tak i Twoje łożyska też mogły od tego. W B8 nie można używać typowych płynów do odgrzybiania które psika się na dmuchawę bo ciecz opadając na wirnik spływa po nim prosto do silnika a tam już się cuda dzieją. te płyny nadają się tylko do wirników zamkniętych z góry. Do dmuchawy dostęp nie jest trudny tylko trzeba wywalić schowek i masz wszystko na wierzchu, zdejmiesz ją i będziesz słyszał czy to ona.
-
VW CC R36 by KERCZI
jak dla mnie wzór nie pasujacy do CC. Koło niestety niesie za sobą dizajn sprzed 10 lat.
-
VW CC R36 by KERCZI
z wydechem nie kombinowałbym za wiele bo 4 rurki to pasują ale do jakiegoś fest zgrzebanego auta a nie do tak eleganckiej lini nadwozia. Tu pasowałby jedynie wydech wkomponowany w zderzak z końcówką kończącą się z powierzchnią zderzaka. Cos jak w Lexsie LS
-
VW CC R36 by KERCZI
Ja bym tu widział turbiny 19" oryginały lakierowane w nikiel. oklepane ale one naprawde pasują do tego auta.
-
VW CC R36 by KERCZI
gra nie warta świeczki, nie poczujesz tego nawet. nie ma turbo nie ma programu.
-
VW CC R36 by KERCZI
Niestety ośka i poza tym koło 245 też już nie daje rady, jakiś dobry launch control by się przydał do startu.
-
VW CC R36 by KERCZI
Graty fury!! Jest kox! bedziesz zadowolony bo wykończenie nie ustępuje A4/A5. Grzebałem ostatnio takie CC tylko 2.0 TSI, zrobiliśmy 250PS z tego, ale to co na drodze to auto wyprawia to jest przepaść! V max sprawdzone 278 kmh, limiter prędkości trzeba było przesunąć na 300 kmh Potęga aerodynamiki, auto po prostu tnie powietrze. Przy aktywnym zawiasie jeździ się bajecznie.
-
B8 TrOOOOp
odczytaj kod z wlepki bagaznika.
-
B8 TrOOOOp
ja osobiście nie chaiałbym kręcić najpierw na zimę a później na lato i tak co sezon zmieniać sprężyny bo można zostać alkoholikiem;) jaki masz kod zawieszenia? 1BA, 1BE, 1BV? Sprawdź to, bo jeśli będziesz miał 1BA czyli standardowe komfortowe to nie ma za bardzo już na co wymienić, chyba że od allroada ale nie wiem czy to podejdzie.
-
B8 TrOOOOp
Gdzieś widziałem taki patent który ludzie wsadzają pod ostatni zwój sprężyny jak mają bardzo zglebione auto, poszukaj czegoś takiego może. Ograniczało by Ci takie cudo skok sprężyny na ugięciu. Chyba nawet dało się to montować bez rozbierania zawiasu. Bo wymiana sprężyny razem z kołami co sezon chyba troche kłopotliwa, co innego jakbyś miał gwint to sobie przesuwasz talerz na amorku jak Ci pasuje i spokój
-
Montaż czujnika deszczu i światła Coming Leaving Home w Audi A4 B8 2007-2011
nie chodzi o wygląd tylko o rodzaj szyby. przepuszczalność jest nie teges w zwykłej szybie.
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
kiedyś wrzosu sprzedawał swoje i wrzucam jego link. moje są dokładnie takie same, zero uszkodzeń. http://img.tapatalk..../10/21/uvedy9y6 poza tym mam pełno innych gratów po zmianie stołków głośniki standard z drzwi w tym gwizdki i główne, subwoofer Banga, tunel kompletny no i oczywiście kompletne fotele std grzane z lędźwiami z boczkami ( ale kto to kupi ? )
-
B8 TrOOOOp
nie ma zbyt ekstrawaganckich felg do B8 o ile są oryginalne dystanse do tego? nie bardzo bo wywali Ci koło poza błotnik przy tym ET. Opona 235 minimum bo 225 już będzie naciągnięta na obręcz przy 8,5J. Tyle że 235 nie jest homologowana do B8 i ciężej znaleźć taką gumę. Pany myslicie że ktoś będzie zainteresowany dekorami tymi zwykłymi bez alu itp. tylko sam plastik i lakier;) mam cały kpl do oddania. wiem że ludzie lakierują to w piano, ale zastanawiam się czy nie próbować opylić tego z fotelami.
-
B8 TrOOOOp
nie chodzi tylko o 245 ale o et29 i 18" w B8
-
B8 TrOOOOp
Jak siedzi 245 na tym kole? Nie rzuca autem po koleinach? Mam taka jak wiesz ale nie jezdzilem na niej jeszcze bo trzymam ja na lato i ciekawi mnie jak b8 znosi to kolo.
-
B8 TrOOOOp
czemu Gibons sprzedajesz? wyrwałeś jakąś okazję ?:>
-
B8 TrOOOOp
może to jakiś amerykaniec albo anglik ze specjalną tapicerką bo troche dziwne że boczków nie ma i tunelu.
-
B8 TrOOOOp
chodzi ci o sam materiał? pierwszy raz taki wdzie więc będzie cieżki temat ze znalezieniem boczków z przodu, poza tym sprzedane już
-
B8 TrOOOOp
1 szt ale przycisk siedziska czy oparcia najbardziej zabawna jest postawasprzedawcy uzywki który mysli ze jak ma część z Audi to na oko można za dwa kawałki plastiku używanego wołac 150 pln