Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

edraven

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez edraven

  1. Stary....DRAMAT!!!!! Wiesz co to znaki interpunkcyjne? Po przeczytaniu pierwszych 10 słów odechciało mi się dalej brnąć. Sorry...
  2. Bry panowie Kupował ktoś z was w Krakowie maty wygluszające. Przymierzam się do wyciszenia drzwi w samochodzie pod audio.
  3. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Kupuj uzywke na aledrogo i będziesz spokojnieszy bo łożysko w Twojej dmuchawie nie padło bez powodu tylko pewnie dmuchawa została zalana jakims syfem do klimatyzacji i zaraz padnie CI silnik i dalej będziesz w d*pie. Jak kupisz dmuchawę sprawdź sobie tylko czy ma szczotki od silnika jeszcze grube to będziesz wiedział czy jest bardzo wypracowana.
  4. Dla mnie to jest kolejny szit, bo skoro podnosci temperaturę spalania sadzy w filtrze to także podnosi temperaturę spalania paliwa w cylindrach, a tego chyba nie chcemy prawda? ciekawe jakie EGT daje taki płyn? Kolejny specyfik dla motoryzacyjnych onanistów.
  5. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jako część serwisową nie da się, ale coś mogłbyś dopasować. Ja miałem problem z dumachawą bo szczotki od komutatora nie dolegały dobrze i przerywał. Nie robiłeś czasem czyszczenia klimy płynem "jakimś tam" ? Bo ja swoja dmuchawe załatwiłem właśnie tak i Twoje łożyska też mogły od tego. W B8 nie można używać typowych płynów do odgrzybiania które psika się na dmuchawę bo ciecz opadając na wirnik spływa po nim prosto do silnika a tam już się cuda dzieją. te płyny nadają się tylko do wirników zamkniętych z góry. Do dmuchawy dostęp nie jest trudny tylko trzeba wywalić schowek i masz wszystko na wierzchu, zdejmiesz ją i będziesz słyszał czy to ona.
  6. edraven odpowiedział(a) na KERCZI temat w Inne marki
    jak dla mnie wzór nie pasujacy do CC. Koło niestety niesie za sobą dizajn sprzed 10 lat.
  7. edraven odpowiedział(a) na KERCZI temat w Inne marki
    z wydechem nie kombinowałbym za wiele bo 4 rurki to pasują ale do jakiegoś fest zgrzebanego auta a nie do tak eleganckiej lini nadwozia. Tu pasowałby jedynie wydech wkomponowany w zderzak z końcówką kończącą się z powierzchnią zderzaka. Cos jak w Lexsie LS
  8. edraven odpowiedział(a) na KERCZI temat w Inne marki
    Ja bym tu widział turbiny 19" oryginały lakierowane w nikiel. oklepane ale one naprawde pasują do tego auta.
  9. edraven odpowiedział(a) na KERCZI temat w Inne marki
    gra nie warta świeczki, nie poczujesz tego nawet. nie ma turbo nie ma programu.
  10. edraven odpowiedział(a) na KERCZI temat w Inne marki
    Niestety ośka i poza tym koło 245 też już nie daje rady, jakiś dobry launch control by się przydał do startu.
  11. edraven odpowiedział(a) na KERCZI temat w Inne marki
    Graty fury!! Jest kox! bedziesz zadowolony bo wykończenie nie ustępuje A4/A5. Grzebałem ostatnio takie CC tylko 2.0 TSI, zrobiliśmy 250PS z tego, ale to co na drodze to auto wyprawia to jest przepaść! V max sprawdzone 278 kmh, limiter prędkości trzeba było przesunąć na 300 kmh Potęga aerodynamiki, auto po prostu tnie powietrze. Przy aktywnym zawiasie jeździ się bajecznie.
  12. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    odczytaj kod z wlepki bagaznika.
  13. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ja osobiście nie chaiałbym kręcić najpierw na zimę a później na lato i tak co sezon zmieniać sprężyny bo można zostać alkoholikiem;) jaki masz kod zawieszenia? 1BA, 1BE, 1BV? Sprawdź to, bo jeśli będziesz miał 1BA czyli standardowe komfortowe to nie ma za bardzo już na co wymienić, chyba że od allroada ale nie wiem czy to podejdzie.
  14. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Gdzieś widziałem taki patent który ludzie wsadzają pod ostatni zwój sprężyny jak mają bardzo zglebione auto, poszukaj czegoś takiego może. Ograniczało by Ci takie cudo skok sprężyny na ugięciu. Chyba nawet dało się to montować bez rozbierania zawiasu. Bo wymiana sprężyny razem z kołami co sezon chyba troche kłopotliwa, co innego jakbyś miał gwint to sobie przesuwasz talerz na amorku jak Ci pasuje i spokój
  15. nie chodzi o wygląd tylko o rodzaj szyby. przepuszczalność jest nie teges w zwykłej szybie.
  16. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    150 + kw
  17. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    kiedyś wrzosu sprzedawał swoje i wrzucam jego link. moje są dokładnie takie same, zero uszkodzeń. http://img.tapatalk..../10/21/uvedy9y6 poza tym mam pełno innych gratów po zmianie stołków głośniki standard z drzwi w tym gwizdki i główne, subwoofer Banga, tunel kompletny no i oczywiście kompletne fotele std grzane z lędźwiami z boczkami ( ale kto to kupi ? )
  18. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    nie ma zbyt ekstrawaganckich felg do B8 o ile są oryginalne dystanse do tego? nie bardzo bo wywali Ci koło poza błotnik przy tym ET. Opona 235 minimum bo 225 już będzie naciągnięta na obręcz przy 8,5J. Tyle że 235 nie jest homologowana do B8 i ciężej znaleźć taką gumę. Pany myslicie że ktoś będzie zainteresowany dekorami tymi zwykłymi bez alu itp. tylko sam plastik i lakier;) mam cały kpl do oddania. wiem że ludzie lakierują to w piano, ale zastanawiam się czy nie próbować opylić tego z fotelami.
  19. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    nie chodzi tylko o 245 ale o et29 i 18" w B8
  20. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak siedzi 245 na tym kole? Nie rzuca autem po koleinach? Mam taka jak wiesz ale nie jezdzilem na niej jeszcze bo trzymam ja na lato i ciekawi mnie jak b8 znosi to kolo.
  21. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    czemu Gibons sprzedajesz? wyrwałeś jakąś okazję ?:>
  22. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    może to jakiś amerykaniec albo anglik ze specjalną tapicerką bo troche dziwne że boczków nie ma i tunelu.
  23. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    chodzi ci o sam materiał? pierwszy raz taki wdzie więc będzie cieżki temat ze znalezieniem boczków z przodu, poza tym sprzedane już
  24. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    1 szt ale przycisk siedziska czy oparcia najbardziej zabawna jest postawasprzedawcy uzywki który mysli ze jak ma część z Audi to na oko można za dwa kawałki plastiku używanego wołac 150 pln

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.