Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

edraven

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez edraven

  1. No własnie ja robie wersje na razie bez wpinania do MCE, tylko do zasilania lapki w podsufitce. Kiedyś jeśli będę zmieniał MCE pod bixa to będę miał już kable pociągnięte. Piny już mi się udało znaleźć, rzeczywiście 2 i 3 kostka czerwona, tylko jeszcze te piny męskie:/ Dzięki
  2. dzięki za pomoc:) Jak wyrezam to zdam relację. A możesz coś Grzegorz powiedzieć o wyprowadzeniu pinów pod oświetlenie nóg z tyłu ? Jakie terminale (numer) do kostki trzeba kupić i w które miejsca w kostce je podpiąć? Mówię o kostce żeńskiej pod siedzeniem , nie udało mi się schematu tego podpięcia znaleźć Chyba że to te ? 000 979 009 E
  3. czyli reasumując dla potomnych QQ1 w MCE nie ma nic wspólnego z QQ1 w drzwiach i można nie mieć pierwszego mając drugie.
  4. Znając moje szczęście skoro nie mam MCE z QQ1 to modułów drzwi z QQ1 też nie będzie.
  5. jest jakaś rozpiska modułów drzwi które obsługują QQ1? Czy w ogóle możliwe jest zakodowanie modułu drzwi obsługującego QQ1 jeśli MCE nie obsługuje QQ1?
  6. Panowie Mam kilka pytań odnośnie montażu QQ1 ale w wersji bez wpinania do CE bo moje nie obsługuje. będę chciał to wpiąć w oświetlenie podsufitki. Kupiłem stołki które mają już wbudowane lampki na dole, więc kable od nich idą do którejś wtyczki. 1. Która to wtyczka ? i które piny 2. Jaki rodzaj terminala męskiego trzeba użyć żeby dociągnąć zasilanie do gniazda do którego będę chciał to wpiąć? Pytanie o boczki 1. Czy oświetlenie w dole boczka i ośwetlenie czerwone ostrzegawcze po wpięciu się w moduł drzwi i zakodowaniu będzie działać czy potrzebny jest inny moduł? 2. Oświetlenie klamki też jest częścią qq1 czy jest częścią modułu drzwi? Dzięki
  7. Panowie, szybkie pytanko. Czy fotele z polifta podejdą bez rzeźby do przedlifta przy tym samym wyposażeniu (grzanie, lędźwie) Podobne pytanie o boczki...
  8. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Sebek W 2G też sprawdzić, ale najpierw musisz zakodować też wskazanie, szukaj tego w tym samy wątku.
  9. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Musisz je odblokowac najpierw Vagiem a później wchodzisz w nie przyciskając CAR i SETUP jednocześnie tu masz watek jak to odpalić http://a4-klub.pl/index.php?/topic/200983-vcds-vag-com-kodowania-a4-b8/
  10. no proszę ten co nic nie będzie dokładał do auta a tak ogólnie.... O fotelach mówiłem juz dawno, a reszta cóż okazje się trafiały więc grzech nie skorzystać Skoro Bangi nie podejdą to będą do sprzedania, myśle że ktoś na forum łyknie;)
  11. siema, jade w sobote po te taborety :] wytargowałem u gościa żeby jeszcze głośniki od Banga dorzucił tylko jak ja ogarnę podpięcie tego gówna jak ja mam tuner tylko na 8 głośników Najwyżej pójdzie pod młotek
  12. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    dlatego nienawidze zielonego menu, najłatwiej coś w nim wys@#ć a później szukaj wiatru w polu.
  13. Podepnę się pod temat którego kolega nie skończył. Mam zestaw na 8 głośników, czy da się B&O podpiąć bez ciągnięcia wiązek dodatkowych czyli pominąć brakujące głośniki i wpiąć się do obecnego tunera?
  14. trafiły się taborety ladne w dobrych $ w okolicy Wrocka. Gdyby były rzeczywiście ładne to były by do wzięcia, więc potrzebne troche miejsca w aucie.
  15. Pany, nie jedzie ktoś do Wrocka albo nie będzie wracała z Wrocka do Krakowa w najbliższym czasie? Jest deal do zrobienia
  16. Dzięki za spota. Będziesz musiał Kerczi wykupić od nas prawa do używania tablicy K2 ERCZI pincet na łebka myślę że uczciwie
  17. jeeeeeeeeeee!!!!! Kerczi zazdraszczam!!!!!!!!!!!!
  18. Nie wiem co sie dzieje, nie poznaje chłopaków! Nie pękać!!!! POOOOOLLLSSSSSKKKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!
  19. A może to tylko ty się z nimi goniłeś a oni z Tobą nie ?
  20. A co zrobisz z tylnymi błotnikami jak będziesz chciał wsadzić body z RSa? no chyba nie będziesz haratał dobrej blachy! Chyba że w B8 RS tył nie jest napompowany?
  21. graty z moda dużo rzeźby? miałeś leda przedtem?
  22. aaaa to tak to działa ;)Dzięki
  23. IC sam w sobie mocy nie zrobi tylko spowoduje, że przy deptaniu albo wysokich temp zewnętrznych auto będzie trzymało moc i moment. Turbo nie ugotuje się i nie będzie pompować gorącego powietrza. Ale jak ogarnięty tuner będzie pisał soft to jest szansa że podejdzie moc pod 190KM bo będzie mógł poczarować doładowaniem bez ryzyka zagotowania suszarki. Dalej tylko suszarka od CAH i 220KM czeka Pytanie z innej beczki, jakie masz spalanie i jakie dystanse robisz? Ciekawi mnie jak się rożni od FWD.
  24. Chłopy...może ktoś mi powiedziec czemu posty które piszę nie naliczają się prawidłowo? jeden napisany nie równa się jednemu naliczonemu.
  25. samym softem 190PS nie pyknie chyba że coś więcej grzebniesz...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.