Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

edraven

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez edraven

  1. A niby pisza ze w tsi można wyłączyć. Widac ze ani jedna grupa silników ani druga nie jest oczywista a do tego dochodzi jeszcze istotny czynnik w postaci kabla którym się modzi.
  2. Tak. Ale raczej nie wiazalbym tego ze sobą tylko prędzej szukał po modelu sterownika przyczyn. Niech każdy pisze jaki ma model albo numer jak wie. Mój to EDC17cp20
  3. Dziwne jest ze nie można tego wykodowac pomimo ze jest pole wyboru opcji on off.
  4. Nie zaryzykowalbym kodowania na sterownika silnika na włączonym silniku. Jakie miales komunikaty?
  5. Probowalem u siebie wywalic start stopa ale tez nie daje rady. Na poczatku przyjmował kodowanie ale nie zapamietywal. Później po kilku próbach przestał przyjmować i zaczął wywalać błąd Value out od range. Pewnie dużo zależy jakie ECU jest w aucie. Ja mam EDC17cp20 a są jeszcze CP04 i 14. Kodowanie przez security acces tez nie daje rady.
  6. PABLO, dostałeś już te obudowy gumowe do nexusa 5?
  7. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Gibons. Gadalem z mechanikiem swoim i mówi ze kpl przepustnica bez kolektora kosztuje 500pln z groszami Siemens vdo. Wymiana 100pln. Przyjedzie do kraka:
  8. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jeśli sie posypało w środku a nie tylko zawiesiło to pozostaje Ci znaleźć dawce i złozyc jedną z dwóch, albo na farta znaleźć uzywke " z małym przebiegiem " Kumpel mówi że będzie jeździł na razie póki nie wywali znowu, ale mysle że to kwestia czasu jedynie jak to się sypnie. Błąd masz identyczny za wyjątkiem znacznika [172] za którym nie wiem co się kryje.
  9. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Gibons Silnik 2.0 CAGA i wywala mu błąd w Engine 01 i na deske. Skasowałem przejechałem i nie wrócił( na razie ) ale temat będzie wracał bo częstotliwość była 7 i pewnie na deske zaczyna wywalać dopiero po przekroczeniu jakiegoś limitu. Poza tym datę zapisaną z błędem ma inną niż dzień kiedy mu pierwszy raz Checka wywaliło. Kolega z Krakowa.
  10. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Gibons ogarnąłes temat? bo kumplowi to samo wyskoczyło i zastanawiam się czy czyszczenie go czeka czy regeneracja... Błąd miał 7859 P2015 00 [172]
  11. Panocki, będzie którys dzisiaj B8 z czujnikiem deszczu/zmierzchu? Potrzebuje pomierzyć napięcia na instalacji tego czujnika bo mi coś mod nie chce wyjść :/ ... http://bez-wypadkowe.net/showthread.php/15934-BMW-F10-M5-Turek-WBSFV9C5XDC772882 ...dla rozwagi Auto z zerowym przebiegiem ze Stanów warte w salonie prawie 0,5mln do wzięcia za pół ceny Takie rzeczy tylko w PL
  12. Dzięki za info w takim razie. Sprawdzę jeszcze 07. Sprawdzałem i u mnie nie ma 07 Control Head bo mam 3G. więc chyba kodowania sa OK, Zostaje uwalony czujnik bądź instalacja. Tylko jak wykluczyć jedno bądź drugie...
  13. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    plotki ploteczki z rana wychodzi na to że to super sportowiec bazowany na poziomie A6. Jak dla mnie to za dużo się robi tych podgrupek w Audi, ale widzę że to taki trend w motoryzacji w ogóle.
  14. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja bym nie rozdzielał tego tylko podłożyć coś i zblokować żeby wyczyścić klapki skrajnych położeniach.
  15. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panocki, nie potrzebujeta oponek na zime skoro mowa o 18" http://olx.pl/oferta/opony-zimowe-dunlop-sp-winter-sport-3d-245-40-18-4-szt-CID5-ID7kFcn.html
  16. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Uwierzcie mi że Lexus z Toyotą nie ma NIC wspólnego, prędzej Toyota z lexusem. Design totalnie inny, jakość wykończenia kosmos, wyciszenie prowadzenie. Ogółem przepaść! Przepaść której między VW a Audi nie ma.
  17. Jak jesteś taki kozak to załatw mi kondona na Nexusa 5 ale przeźroczystego cieniutkiego!
  18. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Eeeee tam przejmujecie sie, siedzicie w Audicach to sie interesujecie nimi. Gdybyście mieli Merola albo BMKe to okazało by się że tam mają takie same f*ck upy. Dla mnie ciekawą alternatywą jest Lexus, ale tam za to diesle przeciętne w dodatku nie do ruszenia programem.
  19. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    to dlatego tak często widać ubite audice z przodu a poduszka nieruszona ?
  20. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    a jakie dystanse robisz? miasto czy poza miastem więcej?
  21. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To najwyższy czas na B8 Amory? Nigdy nie słyszałem aby padły w B8 Panowie jak odblokować ukryte menu, trzeba mieć vcds? Musisz VAGIEM odblokować. tu masz link http://a4-klub.pl/index.php?/topic/200983-vcds-vag-com-kodowania-a4-b8/ pytanie z innej beczki, ile pali średnio Twoja fura? Bo zastanawiam się nad różnicą w spalaniu między FWD a AWD z tym samym motorem.
  22. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, to dodatki dają uroku autu listwa tu, lampeczka tam i auto całkiem inne;) A światła właśnie uważam za ładne bo wielkie lampy to domena koreańców i japończyków i jakoś mi nie lezy taki dizajn...
  23. a jakiekolwiek błędy w 09 masz? powinno coś sypnąć
  24. ładne koło... Dla mnie troche za bardzo leci CLSem
  25. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Właśnie do tego cały czas zmierzałem...cała instalacja w aucie jest łączona przez zaciskanie różnych elementów a wy tylko lutowanie i lutowanie. Więcej g@#$na można zrobić przy poduszkach jak przegrzeje kable przez lutowanie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.