Treść opublikowana przez edraven
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
A niby pisza ze w tsi można wyłączyć. Widac ze ani jedna grupa silników ani druga nie jest oczywista a do tego dochodzi jeszcze istotny czynnik w postaci kabla którym się modzi.
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Tak. Ale raczej nie wiazalbym tego ze sobą tylko prędzej szukał po modelu sterownika przyczyn. Niech każdy pisze jaki ma model albo numer jak wie. Mój to EDC17cp20
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Dziwne jest ze nie można tego wykodowac pomimo ze jest pole wyboru opcji on off.
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Nie zaryzykowalbym kodowania na sterownika silnika na włączonym silniku. Jakie miales komunikaty?
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Probowalem u siebie wywalic start stopa ale tez nie daje rady. Na poczatku przyjmował kodowanie ale nie zapamietywal. Później po kilku próbach przestał przyjmować i zaczął wywalać błąd Value out od range. Pewnie dużo zależy jakie ECU jest w aucie. Ja mam EDC17cp20 a są jeszcze CP04 i 14. Kodowanie przez security acces tez nie daje rady.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
PABLO, dostałeś już te obudowy gumowe do nexusa 5?
-
B8 TrOOOOp
Gibons. Gadalem z mechanikiem swoim i mówi ze kpl przepustnica bez kolektora kosztuje 500pln z groszami Siemens vdo. Wymiana 100pln. Przyjedzie do kraka:
-
B8 TrOOOOp
Jeśli sie posypało w środku a nie tylko zawiesiło to pozostaje Ci znaleźć dawce i złozyc jedną z dwóch, albo na farta znaleźć uzywke " z małym przebiegiem " Kumpel mówi że będzie jeździł na razie póki nie wywali znowu, ale mysle że to kwestia czasu jedynie jak to się sypnie. Błąd masz identyczny za wyjątkiem znacznika [172] za którym nie wiem co się kryje.
-
B8 TrOOOOp
Gibons Silnik 2.0 CAGA i wywala mu błąd w Engine 01 i na deske. Skasowałem przejechałem i nie wrócił( na razie ) ale temat będzie wracał bo częstotliwość była 7 i pewnie na deske zaczyna wywalać dopiero po przekroczeniu jakiegoś limitu. Poza tym datę zapisaną z błędem ma inną niż dzień kiedy mu pierwszy raz Checka wywaliło. Kolega z Krakowa.
-
B8 TrOOOOp
Gibons ogarnąłes temat? bo kumplowi to samo wyskoczyło i zastanawiam się czy czyszczenie go czeka czy regeneracja... Błąd miał 7859 P2015 00 [172]
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panocki, będzie którys dzisiaj B8 z czujnikiem deszczu/zmierzchu? Potrzebuje pomierzyć napięcia na instalacji tego czujnika bo mi coś mod nie chce wyjść :/ ... http://bez-wypadkowe.net/showthread.php/15934-BMW-F10-M5-Turek-WBSFV9C5XDC772882 ...dla rozwagi Auto z zerowym przebiegiem ze Stanów warte w salonie prawie 0,5mln do wzięcia za pół ceny Takie rzeczy tylko w PL
-
Montaż czujnika deszczu i światła Coming Leaving Home w Audi A4 B8 2007-2011
Dzięki za info w takim razie. Sprawdzę jeszcze 07. Sprawdzałem i u mnie nie ma 07 Control Head bo mam 3G. więc chyba kodowania sa OK, Zostaje uwalony czujnik bądź instalacja. Tylko jak wykluczyć jedno bądź drugie...
-
B8 TrOOOOp
plotki ploteczki z rana wychodzi na to że to super sportowiec bazowany na poziomie A6. Jak dla mnie to za dużo się robi tych podgrupek w Audi, ale widzę że to taki trend w motoryzacji w ogóle.
-
B8 TrOOOOp
Ja bym nie rozdzielał tego tylko podłożyć coś i zblokować żeby wyczyścić klapki skrajnych położeniach.
-
B8 TrOOOOp
Panocki, nie potrzebujeta oponek na zime skoro mowa o 18" http://olx.pl/oferta/opony-zimowe-dunlop-sp-winter-sport-3d-245-40-18-4-szt-CID5-ID7kFcn.html
-
B8 TrOOOOp
Uwierzcie mi że Lexus z Toyotą nie ma NIC wspólnego, prędzej Toyota z lexusem. Design totalnie inny, jakość wykończenia kosmos, wyciszenie prowadzenie. Ogółem przepaść! Przepaść której między VW a Audi nie ma.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak jesteś taki kozak to załatw mi kondona na Nexusa 5 ale przeźroczystego cieniutkiego!
-
B8 TrOOOOp
Eeeee tam przejmujecie sie, siedzicie w Audicach to sie interesujecie nimi. Gdybyście mieli Merola albo BMKe to okazało by się że tam mają takie same f*ck upy. Dla mnie ciekawą alternatywą jest Lexus, ale tam za to diesle przeciętne w dodatku nie do ruszenia programem.
-
B8 TrOOOOp
to dlatego tak często widać ubite audice z przodu a poduszka nieruszona ?
-
B8 TrOOOOp
a jakie dystanse robisz? miasto czy poza miastem więcej?
-
B8 TrOOOOp
To najwyższy czas na B8 Amory? Nigdy nie słyszałem aby padły w B8 Panowie jak odblokować ukryte menu, trzeba mieć vcds? Musisz VAGIEM odblokować. tu masz link http://a4-klub.pl/index.php?/topic/200983-vcds-vag-com-kodowania-a4-b8/ pytanie z innej beczki, ile pali średnio Twoja fura? Bo zastanawiam się nad różnicą w spalaniu między FWD a AWD z tym samym motorem.
-
B8 TrOOOOp
Panowie, to dodatki dają uroku autu listwa tu, lampeczka tam i auto całkiem inne;) A światła właśnie uważam za ładne bo wielkie lampy to domena koreańców i japończyków i jakoś mi nie lezy taki dizajn...
-
Montaż wentylowanych siedzeń w Audi A4 B8 2007-2011
a jakiekolwiek błędy w 09 masz? powinno coś sypnąć
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ładne koło... Dla mnie troche za bardzo leci CLSem
-
B8 TrOOOOp
Właśnie do tego cały czas zmierzałem...cała instalacja w aucie jest łączona przez zaciskanie różnych elementów a wy tylko lutowanie i lutowanie. Więcej g@#$na można zrobić przy poduszkach jak przegrzeje kable przez lutowanie.