-
Nie odpala po wymianie rozrzadu
czujnie obrotó wału jest w skrzyni biegów tuż przy łączeniu z silnikiem podłąćż vaga i sprawdz jaki jestkąt wtrysku
-
ciężko pali na zimnym i ciepłym silniku
Sprawdz powroty wtryskiwaczy albo filtr paliwa przez to tezmoże się zapowietrzać
-
Wymiana uszczelki miski olejowej A4 B5 1.9TDi AFN
Raczej błąd sklepu bądz katalogu w 90% aut z miską alu występuje pasta zamiast uszczelki
-
2.5 TDI AKN ciężko pali po kilkugodzinnym postoju
w 99% cofa ci ropę to standart silniki te są ciężkie do odpowietrzenia ,trzeba je bardzo dobrze odpowietrzyć aby odrazu odpaliły
-
Szum na piątce 1.8 adr 1997 rok.
pewnie łożysko 5 biegu sprawdz stan oleju w skrzyni
-
Zużyte tylne tuleje wahacza przedniego
Po wymianie tych tuleji auto bedzie się lepiej prowadzić bedzie precyzyjniejszy okład kierowniczy koła bedą sztywno stały
-
Wymiana uszczelki miski olejowej A4 B5 1.9TDi AFN
Gdy mamy misę aluminiową jest pasta lub silikon gdy występuje misa blaszana dajemy uszczelkę +ewentualnie silikon jak kto lubi.
-
Problem ze wstecznym 1Z
być może sprzęglo masz slabe
-
Usuniecie dwumasu --> jednomas + sprzeglo (z czego?)
Proponuje sprawdzić poduszki silnika i skrzyni
-
Problem przy zmianie skrzyni na manual
Silnik 2.6 i 2.8 maja raczej inne czujniki położenia wału a i być może inne koła zamachowe sprubuj założyć orginalny czujnik położenia wału z manuala 2.8
lukaszlipa
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta