Treść opublikowana przez blutucz
-
B7 Crew
Jaka jest roznica miedzy 2,7 a 3,0 tdi? Koles mechanik powiedzial mi ze sie roznia tylko turbina i sterownikiem ale jakos dziwne mi sie to wydaje... mowi ze rozbieral oba silniki i wszystko jest takie same- tloki, glowica itp
- B7 Crew
-
[B7 BLB] Audi A4 B7 Avant by Coccolino
No widze w koncu sie wziales za zawias wyposazenie jest szkoda ze ja takiego nie mam
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
[B7 BPW] Schwarzen Tank by Blutucz ///Samochod skradziony/// bylo Audi jest BMW
no wlasnie dlatego chyba juz wole miec te pomaranczowe..
-
[B7 BPW] Schwarzen Tank by Blutucz ///Samochod skradziony/// bylo Audi jest BMW
O widze ze znalazl sie jeden cwaniaczek ale ja nie chce zeby moje lampy wygladaly jak te Twoje w tym miejscu co sie laczy klosz z obudowa
-
dokładka co sądzicie ?
Tak do zwyklego
- B7 Crew
-
[B7 BPW] Schwarzen Tank by Blutucz ///Samochod skradziony/// bylo Audi jest BMW
A jak lampy rozklejales żeby nic nie uszkodzić i żeby plastik się nie stopił? Ja tylko lampy w golfie 3 rozklejalem ale to inna bajka bo tam jest klosz szklany xD
-
[B7 BPW] Schwarzen Tank by Blutucz ///Samochod skradziony/// bylo Audi jest BMW
Muszę nad tym się grubo zastanowić bo jednak te lampy nie są takie tanie ale miło by bylo mieć białe kierunki
-
[B7 BPW] Schwarzen Tank by Blutucz ///Samochod skradziony/// bylo Audi jest BMW
To samo mysle o pomaranczowych kierunkach ale boje sie rozebrac te lampy...jeszcze mi wyjdzie jakas wiocha albo beda parowaly pozniej.
-
[B7 BPW] Schwarzen Tank by Blutucz ///Samochod skradziony/// bylo Audi jest BMW
To nie jest moja galeria xD Ja tylko link skopiowalem z vaglubuski.pl zeby kto chce sobie zobaczyl jak bylo ale spoko bo ja nawet nie zwrocilem uwagi na te foto
-
[B7 BPW] Schwarzen Tank by Blutucz ///Samochod skradziony/// bylo Audi jest BMW
młody te zdjęcie to ze zlotu z zielonej? Bo tam była taka sama jetta.
- B7 Crew
- B7 Crew
-
[B7 BPW] Schwarzen Tank by Blutucz ///Samochod skradziony/// bylo Audi jest BMW
Dzis zaliczylismy pierwszy w tym roku zlocik w ZG pod tym linkiem pare fotek https://plus.google.com/photos/109912452304950873581/albums/5864149782052909425/5864153276220974114 i tutaj pare fotek takich SE z dzisiaj hehe ---------- Post dopisany at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany at 21:33 ---------- Ha dodalismy foty praktycznie w tym samym czasie dopiero to zobaczylem ---------- Post dopisany 21-04-2013 at 00:48 ---------- Poprzedni post napisany 07-04-2013 at 21:40 ---------- Nowe halogeny valeo, ledy do dziennych i dokladka od seata leona cupry r
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
B7 Crew
Miał ktoś z was tak że po wymianie zawieszenia przestawiły (rozregulowaly) się ksenony? Chodzi mi dokładnie o to że lewy świeci niżej a prawy wyżej i nie wiem czy coś się popsuło czy o co chodzi. Zastanawiam się czy podjechac na stacje diagnostyczna żeby to ustawili czy musi się tym zająć ktoś ogarnięty.
-
dokładka co sądzicie ?
Zobacz sobie dokładkę od seata leona cupry r. Parę kolegów ma na forum i ja też wczoraj taka założyłem