Treść opublikowana przez gregory
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam wszystkich obecnych i tych którzy przybędą Ale ma tylko 230KM. Co więcej były nawet A6 ośki z 2.7BiT Na ulicy wiadomo robią wrażenie, ale wierz mi na torze to aż takiego przeciągu nie robią Są auta które są po prostu szybsze bo zbudowane z myślą po prostu o ściganiu. A RS4 a tym bardziej S4 jest bardziej uniwersalne i nie ma większych szans ma torze z piekielnymi maszynkami zaprojektowanymi do ścigania A B6 jest fajne, ale mało miejsca w środku. Jeśli miałoby to być auto rodzinne to jak dla mnie za mało miejsca jest z tyłu, z przodu też zresztą nie ma salonów. Dogi mogę ci podać kilka namiarów, ale to dopiero w sobotę. Bo nie ma mnie w domu a mam na wizytówkach w domu adresy. Poza tym to pozostaje ci giełda Gliwicka albo allegro.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To coś trza pochować, a nie szabrować
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam! po małej przerwie technicznej :gwizdanie: A-rek gratuluję różu Dimek obadaj to , oto przykład. 2.0TDI BKD http://www.racingforum.pl/Golf-Mk1-20-TDi-BKD-t72769.html Podoba mi się Golfik ma z tyłu seryjny maleńki tłumik dla blefu, a prawdziwy grubszy wydech kończy się pod autem i jest skierowany w dół. Wydech nie posiada żadnych tłumików. Podobno jeździł bez tego końcowego tłumika/atrapy ale się pały czepiały że nie ma tłumika i że auto głośno świszczy to założył atrapę Moc tego Golfika nie jest znana, ale powinno być z 230KM z wagą ~700kg [br]Dopisany: 11 Styczeń 2010, 20:02_________________________________________________O widzę że Gregory jest na forum czyli problem się dał opanować Gregor No własnie dziwne to było bo stało się tak że jak próbowałem załadować stronę a4-klubu z zakładki czy wpisałem adres ręcznie to załadowało 1/4 strony i tak już zostawało i można było czekać nawet godzinę i nie załadowało strony do końca, czyli praktycznie nie mogłem wejść na a4-klub przez prawie 2 dni. Myślałem że może coś pozmieniali na forum bo wprowadzali jakieś zmiany. Ale jak Guru napisał do Łukasza to okazało się że nic w ten deseń nie było zmieniane i że forum śmiga jak należy. No to zacząłem coś szperać i wpisałem a4-klub na google, znalazło jakąś stronę i strona się załadowała normalnie z linku internetowego. Nie wiem czego brakowało przeglądarce, ale najwyraźniej jakimś sposobem czegoś brakowało że nie umiała załadować strony do końca. Od czasu jak załadowałem stronę klubu z linku internetowego to już ładuje normalnie nawet z zakładki w mozilli. Dzięki Guru i Pucek za zainteresowanie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A ja tu zostałem i będę spamował do 3000 strony Nie no tak na serio to narka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Późno się zrobiło, Chester się tu czai gdzieś, jest tu jeszcze kto? Mirek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jakim kropku, jakim kropku - czy Ty widzisz gdzieś nie kulturalną wymiane poglądów ?[br]Dopisany: 09 Styczeń 2010, 00:52_________________________________________________Gregor to jest męska rozmowa na odpowiednim poziomie dokładnie.. w męskie tematy się nie mieszaj Nawet nie podchodzę, bo co ja tam wiem o autach. Jeżdżę tylko 1.8 ośką na gazie i tyle
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jakim kropku, jakim kropku - czy Ty widzisz gdzieś nie kulturalną wymiane poglądów ? Oczywiście wszystko zgodne z regulaminem Co jak co ale to RS4 B7 jest największym kondonem w świecie sportu samochodowego jaki widział świat, nie trzyma deklarowanych 420KM, a co tu dopiero mówić o ekstra koniach :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Spokój bo zaraz dam po kropku
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Silnik w RS6 do której link wkleiłeś to 4.2 V8 BiT, nie było jeszcze FSI w tym roku
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
BEX to taki model 1.8T w którym seryjnie jest już moc podniesiona i są mniejsze zapasy mocy niż w wersjach 180KM i 150KM
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
2.5TDI to inna bajka, bo w tym silniku ograniczeniem jest dziadowska pompa paliwa, której nie da się wymienić.[br]Dopisany: 09 Styczeń 2010, 00:32_________________________________________________ Napisz coś co chwila :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mirek tylko nie chcesz powiedzieć chyba, że 500 konna benzyna która waży tyle co twoje B7 nie jedzie? :gwizdanie: Może nie poniewiera w środku, ale widać po prędkościomierzu :gwizdanie: dokładnie oto mi chodzi - ten którym śmigałem był w serii No i jak się ustawi z innym słabszym wozidłem wtedy widać różnice, jak tu na tym filmiku. SLR 626KM rakieta by się rzekło, ale z tym........ to jak duży fiat z S4 : Nie jest tak że czym więcej mocy jest w aucie tym wyżej można podkręcić, bo każdy silnik ma inny zapas mocy. W V8 BiT jest ten zapas z racji wyższej pojemności. Większość aut o dużej pojemności wypluwa lepsze KM po programie. Np. w wolnossących Amerykańcach o pojemności 5L można samym chip tuningiem zrobić 40...50KM i to bez turba, bo ten zapas jest z racji posiadanej większej liczby cylindrów. Gdzie w 1.8T przyrost jest 30KM i to auto już z turbiną, ale jednak ma mniejszą pojemność. Ja myślę, że w V8 BiT uwalniając wydech i poprawiając dolot można jeszcze jakieś 20KM ekstra zrobić niż samym programem.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mirek tylko nie chcesz powiedzieć chyba, że 500 konna benzyna która waży tyle co twoje B7 nie jedzie? :gwizdanie: Może nie poniewiera w środku, ale widać po prędkościomierzu :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Proponuje wkleić jakieś oficjalne statystyki kto najwięcej naspamował..........., znaczy się najbardziej przyczynił do dobicia do tej 2000 strony
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie wiem gdzie się to u mnie zmieści jeśli to o mnie chodziło
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pisać na forum i robić przelewy:decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Właśnie o tym samym pomyślałem Teraz pewnie będzie usuwał posty To wstyd być moderatorem i nie być na otwarciu 2000 strony
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
2000
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
7
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
9
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czyli znów podniosłem swoją atrakcyjność
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tak Krolu jesteś całkowicie normalny Ja też czasem chce wiedzieć jaka będzie pogoda, oglądam prognozę, a po niej nie mam pojęcia co tam gadali i dalej nie wiem jaka będzie pogoda
-
Audi rs4 azr gt25 eliminator powered by Sportmile
Założę się, że podczas spokojnej jazdy spali tyle co zwykłe 2.7T O ile jest się w stanie zmusić do spokojnej jazdy, przynajmniej przez pierwsze 2 miesiące
-
[B5 ADR] Pomyłka ,wlany płyn do szyb zamiast oleju do silnika.Pomocy!!!
Mamy też kucharzy na forum
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzisiaj spokojnie na Gliwickich. Ja spadam już dziś, 3-m-ta się Do jutra