Treść opublikowana przez gregory
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
O AA piszą ci co nie mogli wtedy Zazdrośnicy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mirek[br]Dopisany: 07 Styczeń 2010, 20:53_________________________________________________Właśnie zdajcie relacje, czy jakieś zdjęcia są , filmiki bo nie doczytałem.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
W sumie nie ma tak źle po tych nartach, nie mam zakwasów jakiś mega. Ale czuć, że nogi trochę zniosły
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemka! Tak tu zajrzałem, aby zobaczyć co słychać i ile jestem w tyle, ale zaś naszkrobaliście 35 stron od wtorku wieczora i kto to nadrobi..... .
-
Audi rs4 azr gt25 eliminator powered by Sportmile
Ja miałem podobne wrażenie na GT2X w 1.8T jak pospawałem kolektor rurowy to czuć było że góra się odetkała, wcześniej z dołu jechało a u góry dusiło. A co najważniejsze to EGT spadło nawet o 50 stopni. Piękne parametry
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
2.5tdi robię na śniadanie Przeczytaj dokładnie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja idę w kimono , dobranoc
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
SoMeS odnośnie twojego podpisu to nie jest prawdą, bo wystarczy, że znajdzie się 2.5TDI z automatem w budzie B5 po chipie i już będzie szybsze. A takich 2.5TDI nie brakuje :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czyli system "zgłoś do moderatora" ostatnio lubię jak się pojawiają kłódeczki tam gdzie ingeruję W twoim przypadku to wszędzie To dobrze, że jak zajechaliśmy z SoMeS-em na stok dziś to też kłótka nie wisiała
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czyli system "zgłoś do moderatora" Pitek by powiedział "podpie**ol do szefa"
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mnie nic dziś nie zdjęli ;( Bo ty masz dawać przykład że tak się nie robi :polew: Jak? Tak jak dostałeś kropka To była niezwykle wyrafionowana dyskusja na wyższym poziomie której moderator nie zrozumiał
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Idź będę cię śledził
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mnie nic dziś nie zdjęli ;( Bo ty masz dawać przykład że tak się nie robi :polew: Jak?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mnie nic dziś nie zdjęli ;(
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Guregoru się przeca do tego świetnie nadaje, bo chyba nikt tak namiętnie nie oblega forum spotów Śląskich. Spamer spotów Śląskich i Newbie no. 1 Tam gdzie spam tam i miejsce jego nie zgadzam się, bo on będzie mógł wyedytować mojego posta i jeszcze będzie w nich pisał, że np go lubię Krolu spokojnie, to forum demokratyczne(mam nadzieję) i nawet ktoś taki jak przyszywany moderator nie może robić co mu się podoba
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Guregoru się przeca do tego świetnie nadaje, bo chyba nikt tak namiętnie nie oblega forum spotów Śląskich. Spamer spotów Śląskich i Newbie no. 1 Tam gdzie spam tam i miejsce jego Te kropek spokój mi tutaj A co dasz mi drugiego Nie masz nawet takiej mocy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Guregoru się przeca do tego świetnie nadaje, bo chyba nikt tak namiętnie nie oblega forum spotów Śląskich. Spamer spotów Śląskich i Newbie no. 1 Tam gdzie spam tam i miejsce jego
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam! No i ja też znalazłem chwilkę żeby tu wpaść i zobaczyć co się dzieje i po kim jedziecie No więc odnośnie wypadu to myślę, że można go zaliczyć do bardzo udanych. Za organizację Mirek należy ci się 5-tka . Może następnym razem zapracujesz na 6-tke :> Wybrałeś taką górkę na której jedni i mogli się pouczyć i dało się też szybciej pojechać na kreche Tak więc górka dała radę. Na wyjeździe był czas zapierdalania jak i czas na delektowanie się jazdą w waszym towarzystwie oraz luźne rozmowy(nawet podczas jazdy ). Mam nadzieję, że w najbliższym dostępnym czasie będzie mi dane znów się wybrać wspólnie. Pucek brawo za postępy SoMeS dzięki za brawarek i kup se jakieś nakrycie głowy bo kiedyś ci mózg zamarznie :gwizdanie: Diman dzięki za pożyczenie okularów, bez nich ciężko by się jeździło przy tych armatakch śnieżnych Majki ten Multivan nadaje się świetnie na tego typu wypady Fajnie, że go załatwiłeś Na następny raz fajnie byłoby się wybrać w miejsce gdzie jest kilka tras różnej trudności
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja też się rano o 7:00 zaloguje u Majkela, sprzęt przygotowany Do jutra Ziomy!!
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Do okoła
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Hugo mam nadzieję, że liczysz się z tym że jak się tu inne forumowe pieski zlecą aby poznać nową koleżankę to znów przybędzie spamu i serwer nie wyrobi
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja proponuję Pilsko w Korbielowie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witamy! Cię koleżanko na spotach Śląskich Widzę, że jesteś z Knurowa to może wpadniesz na spota do Gliwic, zapraszam. Z chęcią cię zobaczymy :polew:
-
[B5 AEB] Duże spalanie!!!
Trudno mi sobie wyobrazić aby sprawne seryjne 1.8T w budzie B5 nawet Q i nawet podczas butowania spaliło więcej jak 14l/100. Masz coś nie tak z silnikiem. Kumpel jezdził na Taxi z napędem FWD i palił mu 17 benzyny Jeśli 1.8T miałoby zjeść 17l to 4.2 V8 powinno z jakieś 30. Panowie pora się obudzić. 1.8T to nie 4.2 V8 i ani nawet 2.8 Sprawne podczas spokojnej jazdy weźmie 8-9l a niesprawne potrafi nawet 16. Problemem jest to, że wiele ludzi nie wiem że coś jest nie tak z silnikiem bo się nie zagłębia w to tylko tankuje, a potem pisze że 1.8T tyle normalnie palą. Moje nawet tyle nie zje.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja pie****e w ciągu ostatnich 5 stron słowo gej w różnych odcieniach padło chyba z 10 razy. I oskarżania się o pedalstwo Dajcie już spokój tym gejom Chyba, że lubicie te tematy to proponuje się przenieść na gej-ride.pl A teraz do rzeczy: Synku jutro tylko cię może ocalić spokój jak Pitek napisał. Najważniejsze to opanować strach przed prędkością i przed tym, że nie umiesz skręcać Jak już opanujesz strach to nogi przestaną być drętwe jak betonowe słupy i zaczniesz się uczyć skręcać Pucek: S K R Ę C A Ć - to słowo bardzo ważne w sporcie motorowym jak i w sporcie zimowym takim jak narciarstwo