Treść opublikowana przez gregory
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A ja słyszałem, że B7 przodem wyjeżdża :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Niedoczekanie twoje Ale pomarzyć możesz że do Ciebie będzie ktoś pisał na PW Nie każdy ma w skrzynce 1 wiadomość tak jak ty [br]Dopisany: 03 Styczeń 2010, 18:37_________________________________________________Ps. I się nie bój jak muszą to piszą Bo ja kasuje a ty zostawiasz bo chciałbyś mieć chociaż raz skrzynkę pełną :polew: Jak by mi tylko 2 wiadomości na raz do skrzynki wchodziły to też bym kasował Chłopcy wychodzić z tej piaskownicy i mi się już nie kłócić
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A idzie się na tym wogóle zatrzymać, jak się zatrzymuje ? :gwizdanie: Tak na końcu górki :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: Spoko już zrozumiałem, napisałem to zanim obejrzałem filmik do końca. Sugerowałem się tym pierwszym filmikiem z nartami, tam wszystko wyglądało bardziej hardcorowo, bo były drzewa i skały :gwizdanie: I wiatr praktycznie mocno non stop podwiewał spadochron.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A idzie się na tym wogóle zatrzymać, jak się zatrzymuje ? :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ku**a ten zaś to samo pisze Doprowadź se silnik do sprawności, a nie żal się że ci tyle pożera bo robisz gańbę 1.8T I nie mów że ci znów pojechałem :gwizdanie: A tak serio to myślę że przy takim męczeniu silnika to akurat czujnik halla nie wpływa znacznie na spalanie (choć z tobą się kłócić nie będę ) Ręce opadają, niereformowalny normalnie :doh1: Cześć Rudi
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ku**a ten zaś to samo pisze Doprowadź se silnik do sprawności, a nie żal się że ci tyle pożera bo robisz gańbę 1.8T I nie mów że ci znów pojechałem :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cześć kartofel
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Egon Jeszcze się nie nauczyłeś, że tutaj nie warto się chwalić czymś takim że z dziewczyną byłeś Co do tej górki to niezły filmik :> Wystarczyło z hamulca puścić żeby auto było sterowne i skręcić na tą górkę co by auto na niej wyhamowało, albo jak Mirek napisał hamować silnikiem i skręcać Ale tak to jest jak się myśli i czymś innym kierując autem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
My po prostu jesteśmy żwawi i nie zamulamy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No właśnie jeszcze będziesz nas prosił abyśmy ci w spamowaniu pomogli
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
W bukowinie tradycja zawsze była, że nowi stawiają, więc świerzaki na nartach stawiają we wtorek grzańce
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ty byś tylko po tyłkach chłopaków klepał Ciebie mogę dwa razy żebyś nie był zazdrosny, że nie jesteś w centrum uwagi
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Najważniejsze to mieć czyste sumienie, jak trza to dać se po szlagu potem się po tyłkach poklepać i zaś jest spokój na jakiś czas
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
z czego 2 razy na desce 1 z powrotem krzesełkiem bo zapomni zsiąść, 2 razy na gapę u kogoś na plecach
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no nic sie nie odzywales to zrezygnowalem ale jeszcze nic straconego jak ktos jest chetny to zrobimy spota w alpach Jak dla mnie nie widzę problemu. Mogę nawet coś zorganizować jak będę tam jeszcze na miejscu popytaj kto pyta nie bladzi O co mam popytać?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no nic sie nie odzywales to zrezygnowalem ale jeszcze nic straconego jak ktos jest chetny to zrobimy spota w alpach Jak dla mnie nie widzę problemu. Mogę nawet coś zorganizować jak będę tam jeszcze na miejscu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cieszę się
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie ma to jak kropek wita kropka Jeszcze kilka dni [br]Dopisany: 03 Styczeń 2010, 14:02_________________________________________________Zresztą co mi teraz zrobią jak mam już klubowicza
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Niezła jazda :shocked: Skydiver tylko powiedz jak się na tym zatrzymać bo ja raczej nie widzę innej możliwości jak się gdzieś rozpierniczyć bo wiatr non stop podwiewa ten spadochron
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemka! Ja nadrobiłem posty od soboty rana, tych poprzednich to już raczej nie nadrobię Jak dla mnie to git majonez U pojechałeś jak różowy
-
[B5 ADR] Wibracje drążka zmiany biegów
Pierwsze pytanie: jakie masz napięcie na akumulatorze? Jakie podczas pracy silnika? jakie zaraz po zgaszeniu silnika? Bo może być, że alternator słabo ładuje i też załapie taki błąd. Jeśli będzie za niskie zaraz po zgaszeniu silnika czyli poniżej 12V to akumulator do wymiany. Jeśli będzie niższe od 13,9V podczas pracy silnika to alternator do roboty(diody, albo regulator napięcia). No i jeśli temp. płynu ci spada do 70st. to termostat do wymiany na bank. Jak wymienisz term. i błąd z czujnika temp. płynu będzie się nadal pojawiać to czujnik do wymiany.
-
[B5 ADR] Wibracje drążka zmiany biegów
Jeśli podczas jazdy z większa prędkością temp. płynu na szafie jak i na klimatroniku na kanale 49 spada, to znaczy że masz termostat do wymiany. Co do błędy 16500 to jest coś nie tak z czujnikiem temp. silnika. Najlepiej skasuj te błędy i pojeździj to zobaczysz czy i które się znów pojawią. Co do ciężko wchodzących biegów to może się sprzęgło kończy.... . Zauważ kiedy samochód rusza podczas puszczania sprzęgła na 1 biegu, czy na początku puszczania czy pod samym końcem jak pedał jest już prawie puszczony. Jak pod samym końcem to może być, że sprzęgło się kończy.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam! Życzę wam wszystkiego dobrego w tym nowym roku!! Ja dopiero wstałem po sylwestrze No i mam jakieś 32 strony zaległości. Ale raczej poproszę synka o streszczenie co się działo. Jak widać pogoda się zmienia, jest już zimniej i pada śnieg, a telefonowałem do górala i mi powiedział, że z każdym dniem do wtorku ma być zimniej i ma dość padać, więc ten wypad na narty może się jednak całkiem udać
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE