Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gregory

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gregory

  1. ja pije tylko na Zlotach tj. 2 razy w roku To dlatego miałeś non stop butelkę pełną na zlocie
  2. Chyba taki duży klucz co się wsadza z przodu :>
  3. Jak ja bym musiał jutro do roboty to bym na pewno tu nie siedział
  4. jakiej roboty? ja mam urlop Ja też do 7 stycznia
  5. Adam dziś gorączka po świąteczka, w pały ludziom bije bo jutro trza do roboty :>
  6. Co tyle myślisz? tyle dziś naklikałeś że literki sklikałeś z klawiatury i tera nie wiesz co jest co
  7. Byłem nalać sobie szklankę wody Łukaszu ale tera zima i jeziora zamarznięte
  8. W kiblu byłeś miałeś zatwardzenie, że tak długo pisałeś?
  9. a potem poleciałeś do Japonii.. I nagrał Tokyo Drift
  10. http://nasza-klasa.pl/profile/6322849
  11. Polska......................
  12. Poziek a wiesz że to ja obracałem matke Stiffa? Taaaa...., chyba z boku na bok
  13. Poziek w tym siedzi lepiej niż w A4 jestem tolerancyjny, poza asfaltami najbardziej lubię les Poziek jest jak Stifler z American Pie
  14. E a ja co tam robię Ty masz 500 w Newbie i 22 w technicznym
  15. No co.., dzięki nam macie możliwość przetestowania forum na pełnych obrotach
  16. Taaaa..., ty szczególnie. A zwą cię chodzący na krawędzi
  17. Zaczniemy pisać po śluńsku to nie zrozumieją i se pójdą
  18. Scarlett to Ty zostaw w spokoju jest i nasz PAN admin z wielkim uśmiechem na ustach siema :tongue4: :tongue4: :tongue4: spoko od jakiegoś czasu tutaj czuwa To przez to miałem wrażenie że mnie ktoś podgląda To pewnie ten ukryty, to teraz będziemy wiedzieli
  19. musimy o tym pogadać :> Chcecie zostać sam na sam?
  20. Wiesz ile to ma kalorii Chcesz być grubasem?
  21. Czy ja napisałem, że masz coś niezgodne z regulaminem ? Zwróciłem tylko uwagę, że to, co piszesz wcale nie jest zabawne, bo my chcemy jakoś to forum trzymać w normalności, a takie teksty nam nie pomagają. Czy to tak ciężko zrozumieć ? Łukaszu tutaj przeważnie panuje taki lanserski i ironiczny nastrój Trzeba to wybaczyć chyba :gwizdanie:
  22. No właśnie kiedy nam zamkną te Śląskie i będzie płacz i zgrzytanie zębów

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.