Treść opublikowana przez ayew
-
Nie odpala brak błedów
U mnie było coś podobnego, gasł bez gazu po rozgrzaniu jakoś trzymał. Powód - przerwany wąż od odmy.
-
proszek do chłodnic
Mi ubywało płynu chłodniczego, myślałem ,że wyciek no i tak uszczelniło że uszczelke pod głowicą wywaliło na amen
-
Problemy z mocą gdy zimno, nie chce jechać - dlaczego?
Jaką bene lejesz 95 czy 98?
- rezerwa
-
Przekładka lap przedlift w obudowe polift
Wie ktoś może czy jest możliwa opca przełożenia bebechów ze starej lapy przedliftowej z halogenem w obudowe lampy poliftwej zostawiając kierunkowskaz? Chciałbym mieć światła dzienne okrągłe w zderzaku przednim poliftowym a w lapach poliftowych halogeny.
-
Czujnik ciśnienia oleju 1.6 ADP
No na to wyglada pozdro
-
Czujnik ciśnienia oleju 1.6 ADP
Jutro postaram się sprawdzić z tego co pamiętam to u mnie był jakby 1 kabel a z niego wybebeszony kabelek do czarnego czujnika przy filtrze a drugi gdzies szedł. Z tego co patrzyłem na zdjęciach to przy chłodnicy oleju też jest jakiś czujnik nie wiem czy to nie ten słynny niebieski ale sprawdze jutro
-
Sonda lambda jak wykrecić
Jak sie zapiekła to daj sam spokój. Miałem od nowości sonde za nic nie szlo odkrecic, nawet podjechałem do mechanika obok i nie dał rady specjalnym kluczem do sond. Sam nie polecam bo sie oparzyłem przy okazji a nic nie zdziałalem. Oddałem do serwisu 50zł i wymienili
-
Czujnik ciśnienia oleju 1.6 ADP
Nie świeciła ci się oliwa jak był odłączony czujnik?
-
Wywaliło cały olej przez filtr oleju
U mnie leciało jak została stara uszczelka od filtra oleju - zapiekła sie i stary filt wyszedł a uszczelka została i po założeniu nowego filtra starą wywaliło
-
1.6 zmiana skrzyni na 6 biegów?
Witam, Orientuje się ktoś czy do 1.6 ADP podeszła by skrzynia 6 biegowa? Jak tak to od jakiego silnika? Wymiana silnika wraz ze skrzynia nie wchodzi w grę ;/
-
Falujące obroty 1.6 ADP
Witam w moim przypadku czyszenia przepustnicy nie użyłem kompa oraz nie wyciągałem całej przepustnicyi jest ok chociaż przydało by się całą ją odkręcić i wyczyścić: -odkręciłem i wyciągnąłem dolot, trzyma się on przepływomierza po lewej stronie na opasce, odmy oleju po środku oraz samej przepustnicy po prawej stronie. -spryskałem i oczyściłem szmatką środek przepustnicy, następnie podiągnąłem za linkę gazu aby ta się otworzyła i tak samo wyczyściłem ją po drugiej stronie "blaszki" - jest to dość kłopotliwe bez wyciągania całej przepustnicy. Do czyszczenia użyłem szmatki i sprayu do czyszczenia gaźników. -po złożeniu odłączyłem akumulator na całą noc -z rana po podłączeniu akumulatora włączyłem zapłon bez uruchamiania na ok 3min (było słychać cykanie sądzę że z przepustnicy) -po tym wszystko ok , po tym zabiegu zaczeło mi działać ssanie po uruchomieniu (obroty 1100 ok) a po ok 2 min spadają na normalne 930. Dziwne bo wcześniej tego nie miałem. Pozdrawiam
-
Czujnik ciśnienia oleju 1.6 ADP
Witam, Wymiana czarnego czujnika obok filtra na 1.4-1.5 bar rozwiązała problem. Pozdrawiam
-
Czujnik ciśnienia oleju 1.6 ADP
Witam Wie ktoś może w którym miejscu w 1.6 ADP znajduje się czujnik niskiego ciśnienia oleju? Od dołu znalazłem obok filtra oleju czarny czujnik wysokiego ciśnienia 1.6-2.0 Bar, niestety za nic nie jestem w stanie znaleźć niebieskiego czujnika ciśnienia oleju. Mam problem gdyż po nagrzaniu oleju na niskich obrotach świeci i mruczy kontrolka oleju , po dodaniu gazu gaśnie. Zauważyłem również że kabel od czarnego czujnika był uszkodzony , może to pomoże jednach kupiłem już niebieski czujnik, wie ktoś może gdzie on jest? Nikt nie wie?