Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ayew

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ayew

  1. ayew odpowiedział(a) na bediks temat w 1.6
    U mnie było coś podobnego, gasł bez gazu po rozgrzaniu jakoś trzymał. Powód - przerwany wąż od odmy.
  2. ayew odpowiedział(a) na enrike2 temat w Audi A4 B6/B7
    Mi ubywało płynu chłodniczego, myślałem ,że wyciek no i tak uszczelniło że uszczelke pod głowicą wywaliło na amen
  3. Jaką bene lejesz 95 czy 98?
  4. ayew odpowiedział(a) na Timek temat w 1.6
    U mnie wychodzi ok 10L
  5. Wie ktoś może czy jest możliwa opca przełożenia bebechów ze starej lapy przedliftowej z halogenem w obudowe lampy poliftwej zostawiając kierunkowskaz? Chciałbym mieć światła dzienne okrągłe w zderzaku przednim poliftowym a w lapach poliftowych halogeny.
  6. ayew odpowiedział(a) na ayew temat w 1.6
    No na to wyglada pozdro
  7. ayew odpowiedział(a) na ayew temat w 1.6
    Jutro postaram się sprawdzić z tego co pamiętam to u mnie był jakby 1 kabel a z niego wybebeszony kabelek do czarnego czujnika przy filtrze a drugi gdzies szedł. Z tego co patrzyłem na zdjęciach to przy chłodnicy oleju też jest jakiś czujnik nie wiem czy to nie ten słynny niebieski ale sprawdze jutro
  8. ayew odpowiedział(a) na adamooldzz temat w 1.8
    Jak sie zapiekła to daj sam spokój. Miałem od nowości sonde za nic nie szlo odkrecic, nawet podjechałem do mechanika obok i nie dał rady specjalnym kluczem do sond. Sam nie polecam bo sie oparzyłem przy okazji a nic nie zdziałalem. Oddałem do serwisu 50zł i wymienili
  9. ayew odpowiedział(a) na ayew temat w 1.6
    Nie świeciła ci się oliwa jak był odłączony czujnik?
  10. U mnie leciało jak została stara uszczelka od filtra oleju - zapiekła sie i stary filt wyszedł a uszczelka została i po założeniu nowego filtra starą wywaliło
  11. Witam, Orientuje się ktoś czy do 1.6 ADP podeszła by skrzynia 6 biegowa? Jak tak to od jakiego silnika? Wymiana silnika wraz ze skrzynia nie wchodzi w grę ;/
  12. ayew odpowiedział(a) na vman temat w 1.6
    Witam w moim przypadku czyszenia przepustnicy nie użyłem kompa oraz nie wyciągałem całej przepustnicyi jest ok chociaż przydało by się całą ją odkręcić i wyczyścić: -odkręciłem i wyciągnąłem dolot, trzyma się on przepływomierza po lewej stronie na opasce, odmy oleju po środku oraz samej przepustnicy po prawej stronie. -spryskałem i oczyściłem szmatką środek przepustnicy, następnie podiągnąłem za linkę gazu aby ta się otworzyła i tak samo wyczyściłem ją po drugiej stronie "blaszki" - jest to dość kłopotliwe bez wyciągania całej przepustnicy. Do czyszczenia użyłem szmatki i sprayu do czyszczenia gaźników. -po złożeniu odłączyłem akumulator na całą noc -z rana po podłączeniu akumulatora włączyłem zapłon bez uruchamiania na ok 3min (było słychać cykanie sądzę że z przepustnicy) -po tym wszystko ok , po tym zabiegu zaczeło mi działać ssanie po uruchomieniu (obroty 1100 ok) a po ok 2 min spadają na normalne 930. Dziwne bo wcześniej tego nie miałem. Pozdrawiam
  13. ayew odpowiedział(a) na ayew temat w 1.6
    Witam, Wymiana czarnego czujnika obok filtra na 1.4-1.5 bar rozwiązała problem. Pozdrawiam
  14. ayew opublikował(a) temat w 1.6
    Witam Wie ktoś może w którym miejscu w 1.6 ADP znajduje się czujnik niskiego ciśnienia oleju? Od dołu znalazłem obok filtra oleju czarny czujnik wysokiego ciśnienia 1.6-2.0 Bar, niestety za nic nie jestem w stanie znaleźć niebieskiego czujnika ciśnienia oleju. Mam problem gdyż po nagrzaniu oleju na niskich obrotach świeci i mruczy kontrolka oleju , po dodaniu gazu gaśnie. Zauważyłem również że kabel od czarnego czujnika był uszkodzony , może to pomoże jednach kupiłem już niebieski czujnik, wie ktoś może gdzie on jest? Nikt nie wie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.