Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ayew

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ayew

  1. ayew odpowiedział(a) na tomasz102 temat w Audi A4 B5
    Ja mam już rok z allegro za 80zł osłona samego silnika i nic się z nią nie dzieje - materiał ok.
  2. Weź sobie te płytki, jak on ma udowodnić ,że są jego skoro to nie jest jego posesja?
  3. Ja wymieniałem sam na febi. Z tego co pamiętam chyba obie się odkręcało a jedna śruba miała takie wcięcie. Owszem trzeba było postukać żeby wyszło. Wkręciłem je na tzw obroty ale w związku ,że poprzednie były już dość mocno zużyte to i tak robiłem zbieżność.
  4. ayew odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.6
    Rozwiązałeś problem? Mam coś podobnego.
  5. ayew odpowiedział(a) na ayew temat w Audi A4 B5
    W najbliższym czasie zrobię adaptacje przepustnicy. Sprawdzałem poduchy i wydaje się ok. Nowa przepustnica ok 400zł więc jeszcze tragedii nie ma tylko musze dokładnie jeszcze na kompie sprawdzić.
  6. ayew odpowiedział(a) na kolunio temat w 4.2
    Ja ogólnie polecam płukankę liqui moly engine flusch. Wlałem całą bańkę do 1.6 adp , przebieg ori 198 tys. Tak jak wcześniej po 1tys km olej już był czarny teraz po 3 tys nadal widać bursztyn. Zmian na - nie zaobserwowałem.
  7. Kolor chyba ten sam co mojej. Ja planuję robić na czarno wszystko oprócz felg i lamp. Co planujesz przy swojej?
  8. ayew odpowiedział(a) na symbioza temat w 1.6
    U mnie rdza pojawiła się tylko pod listwą gumową dolnych drzwi. Są już w cienkim stanie więc w przyszłym roku planuje je wywalić, dziury załatać i pomalować. Wie ktoś może czy do b5 przed liftem można dokupić jakieś osłony progów?
  9. ayew odpowiedział(a) na sebfor86 temat w Audi A4 B5
    Pzy okazji dobrze by było przeczyścić parownik i łopatki dmuchawy. Odkręcasz tylko 3 śróbki obudowy dmuchawy ,wyciągasz całą dmuchawę ,odłączasz 1 kabelek i masz jąw ręku. Po lewej w miejscu dmuchawy jest tunel i tam parownik, wystarczy go spryskać czymś bakteriobójczym a łopatki dmuchawy wyczyścić szczoteczką do zębów tez mokrej w tym środku. Ja tak zrobiłem i jest super zero nieprzyjemnych zapachów
  10. ayew odpowiedział(a) na ayew temat w Audi A4 B5
    Ja przepływke podmieniłem i tak samo niestety, wydaje mi się że poduszki silnika albo odboje silnika, skrzynia chyba ok bo lewarek nie lata przy tym.
  11. ayew odpowiedział(a) na symbioza temat w 1.6
    W gazie ta 1.6?
  12. To gdzie oni je przechowywali w Afryce? Niektórzy na zimówkach jeżdzą cały rok i jakoś nie narzekają.
  13. W sumie trochę to dziwnę ,że na manualu sam sobie reguluje - u mnie też tak jest i czasem wkurza no ale może manual dotyczy tylko opcji nawiewu a nie jego siły
  14. ayew odpowiedział(a) na gandalf22 temat w Audi A4 B5
    Chyba już było coś podobnego na forum ale nie wiem czy do automatu. Sprawdzałeś ile masz oleju w skrzyni?
  15. ayew opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Mam wkurzający problem, mianowicie na 1 i 2 biegu zwykle w korku po odpuszczeniu gazu szarpie mi całym autem. Załóżmy taką sytuację toczę się na 1 biegu praktycznie na samym sprzęgle lekko dodaję gaz i odejmuję, no i szarpie jak bym uczył się jezdzić ;/ . Tak samo jak do 1500 rpm jadę na 1 i puszczę gaz. Na 2 biegu podobnie tylko mniej. Co może być powodem poduszki silnika, skrzyni czy może coś innego? Jak je sprawdzić?
  16. Słabi aktorzy
  17. ayew odpowiedział(a) na Szati 1991 temat w Audi A4 B5
    ja odgrzybiałem w zakładzie i nie pomogło - śmierdziało dalej po wyłączeniu klimy. Ostatnio potraktowałem parownik i nawiewy autorskim płynem do odgrzybiana - Dokładnie roztwór wody i płynu do kibla w atomizerze grzyby nie przetrwały takiej kuracji, smród minął, tylko przez pierwsze 3 dni zapachy iście toaletowe Dotatkowo wyczyściłem łopatki dmuchawy klimy - musiałem użyć szczoteczki do zebów żeby to zmyć wiec nie wiem jak ozonowanie mogło by pomóc na taki syf.
  18. ayew odpowiedział(a) na sebfor86 temat w Audi A4 B5
    Otwierasz schowek i odkrecasz 3 śrubki jedna u góry pod zatrzaskiem i dwie na lewym boku, zdejmujesz zaślepkę lampki i odpinasz 2 kabelki. Zdejmujesz pokrywę po prawej stronie deski, musisz czymś ją podważać z werwą bo dość mocno trzyma. Tam odkręcasz też 2 albo 3 śruby i możesz wyciągać schowek. Co chcesz robić?
  19. Też się dziwiłem jednak u mnie wyglądają trochę normalniej.
  20. Powodzenia w modach
  21. Zakładał ktoś może kierownicę z b6? Co tam potrzeba?
  22. Miałem podobną sytuację, wlany uszczelniacz do chłodnicy a później wymiana uszczelki, korek chyba zmienili mi przy nowej uszczelce, układu nie płukali w każdym razie wymień najpierw ten korek dobrze ,że markowy kupiłeś bo te tanie to shit.
  23. ayew odpowiedział(a) na jotek1 temat w 1.6
    Jak pałujesz to możliwe. Ja moją robie ok 30% miasto 70% trasa. Wcześniej wydawało mi się ,że przy mojej jezdzie pali za duzo - 9l, zmieniłem sonde lambda na używkę NGK i teraz średnio 7.3l oczywiście mierzone na stacji.
  24. ayew odpowiedział(a) na Marcin1988 temat w Audi A4 B5
    Ja wymieniłem komplet na trw, od 15 tysi spokój, końcówki febi od 5 tys ale cena niestety konkret za trw

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.