Skocz do zawartości
IGNOROWANY

WAHACZE KRAFT


Marcin1988

Rekomendowane odpowiedzi

Po co kombinować, masz cały temat o wahaczach, poczytaj. Jeśli już chcesz tanio to Master Sport, przynajmniej więcej niż 2k wytrzymają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mastersporty polecam z czystym sumieniem !!! Super jakość do ceny. A jak myślisz że dasz 1200zł za lemfordery i będą one oryginalne to się mylisz grubo :) Teraz wszystko podrabiają, według mnie głupota tak przepłacać, i to nie tylko moje zdanie. :) W krafty się nie baw bo słyszałem, że to szajs pokroju HART'a, tylko mastersport. :) Na allegro ok 550zł komplecik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to Lemforderów nie kupować wo gole bo można się naciąć myślałem ze są najlepsze ale jak tak mówicie to pal ich licho a kraft kupie 2 górne na próbę ;) a FL wytrzymały tylko 15tys km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lemy będą najlepsze tylko trzeba kupić u sprawdzonej osoby i dobrze założyć, podpowiadamy Ci że jak chcesz tanio a akceptowalnie to kup MS a ty dalej swoje.

Tu możesz kupić:

http://a4-klub.pl/index.php?/forum/155-ogloszenia-komercyjne/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega miał Krafty w Passacie b5 FL no i po chyba niespełna roku popękały gumki na końcówkach, z niewiadomych mi przyczyn znów kupił komplet Krafta :) a mówiłem MS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kogoś stać aby 2 razy w roku wymieniać komplet zawieszenia to proszę kupować dalej takie wynalazki. Potem takie opinię że Audi ma do d....y zawias i się często sypie :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórym się nie przetłumaczy... Górne wahacze mastera też są tanie jak barszcz, a jeździ mi się na nich świetnie od ponad 20 tysia :) I jesli zmieniałbym kolejny raz to również mastersporty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy tutaj w dziale komercyjnym kilku dostawców części, po co kombinować i kupować z niepewnego źródła jak można kupić od nich. Pamiętać też należy o prawidłowym montażu i można się cieszyć przez jakiś czas z ciszy w zawieszeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheh moi drodzy..pracuje w serwisie audi i powiem tak: Lemfoder produkuje krafta...u nas kraft jest jako pierwszy zamiennik..chodzi tu o to ze biją tylko inną nazwę i numery a fabryka ta sama. Sam osobisice mam krafta 40tys i nic...to wszystko zależy jak się jeździ i jaki samochód:) im cięższy tym gorzej...drugim zamiennikiem jest Febi. Master Sport to chiński szit...jest jeszcze niemieckie bergsona ale z tym to różnie bywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheh moi drodzy..pracuje w serwisie audi i powiem tak: Lemfoder produkuje krafta...u nas kraft jest jako pierwszy zamiennik..chodzi tu o to ze biją tylko inną nazwę i numery a fabryka ta sama. Sam osobisice mam krafta 40tys i nic...to wszystko zależy jak się jeździ i jaki samochód:) im cięższy tym gorzej...drugim zamiennikiem jest Febi. Master Sport to chiński szit...jest jeszcze niemieckie bergsona ale z tym to różnie bywa.

Trollu precz :D Pierwszy zamiennik to może i jest ale do kosiarki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...