Skocz do zawartości
IGNOROWANY

WAHACZE KRAFT


Marcin1988

Rekomendowane odpowiedzi

Ja rozumiem że macie z tego polewe bo uważacie że to najgorszy szmelc ale to samo mozba powiedzieć o innych wachaczach..jak skomentujecie jak.sąsiadowi po 15 tys Lemfoder który tak każdy zachwala wysypał się?? O innemu Master Sport jeździ i jeździ i nic:) nie ma reguły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem że macie z tego polewe bo uważacie że to najgorszy szmelc ale to samo mozba powiedzieć o innych wachaczach..jak skomentujecie jak.sąsiadowi po 15 tys Lemfoder który tak każdy zachwala wysypał się?? O innemu Master Sport jeździ i jeździ i nic:) nie ma reguły

Przecież piszą wyraźnie że lmf to najczęściej podróbki. A ms w tej chwili najlepszy stosunek jakości do ceny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się kupuje chvj wie gdzie to tak jest

Misiek nie ma za co

Tak na marginesie wrzucam teraz wahacze rts i zobaczymy ile polata, za zestaw trzeba dać 900 - 1000 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kraft jest super, teraz nawet w podrozy samochodem, moge sie czuc jakbym siedzial w domu na starym tapczanie. :kox: Iscie domowa atmosfera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wymieniłem komplet na trw, od 15 tysi spokój, końcówki febi od 5 tys ale cena niestety konkret za trw :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może jest ktoś na forum kto ma założone MEYLE HD ?

O różnice nie pytam bo raczej po zmianie na nowy zestaw musi być pozytywne odczucie...tylko na jak długo !? Pytanie więc bardziej kieruje do osób które trochę km już przelaytały i mają jakieś zdanie.

Chce niebawem zmienić całe zawieszenie i ostatnio dostałem dobrą propozycję ceny na właśnie zestaw firmy MEYLE. Podobno duuużo lepszy niż Lemforder, 4 lata GW, wzmocniony itp Może jakieś sugestie z waszej strony.

Chciałbym też zapytać czy ktoś zmienił amortyzację na bilstein'a (std - nic nie obniżam chce tylko zrobić wszystko nowe na seryjnych gratach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spytaj tych Panów :wink:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/291723-wahacze-kraft/#entry4187555

Jeden i drugi chyba mają, przynajmniej z kontekstu wynika.

Ja miałem amorki bilsteina i przejeździłem niecałe 2 lata, po mnie jeszcze 70 tkm zrobione więc mogę z czystym sumieniem polecić.

Te Meyle pewnie nie są lepsze od Lema czy TRW ale może choć trochę zbliżone a cena o połowę niższa więc już by się opłacało. Kolega jeździ na Lemach, fura obniżona i koła 18", w zeszłym roku nalatał na tym zestawie niespełna 80 tkm i kompletna cisza więc jak ktoś pisze że mu Lem po paru tysiącach poleciał to albo ktoś przy montażu już gumy pozrywał albo podróbki kupił bo nie ma takiej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś kupuje Lemy z allegro po 1100-1200zł to ma podróbki. Dzik sprzedaje 100% oryginały od producenta za bodaj 1570zł. Sam się dziwiłem czemu na allegro Lem tak tanio stoi i o mało się w to nie władowałem. Druga sprawa to montaż. Wielu mechaników zakłada wahacze w tym zawieszeniu na pałę. Jak wszyscy wiedzą w przypadku tego zawieszenia poprawny montaż to ponad połowa sukcesu. Mimo wszystko Lem jest i będzie bezkonkurencyjny jeśli chodzi o wytrzymałość. Kosztuje tyle co 3 zestawy MS ale myślę , że po kupnie oryginału może zrobić sporo więcej km niż te 3 zestawy i nie trzeba pierdzielić się 3x z ich wymianą..

Edytowane przez Mesiah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wachaczy kraft to wymieniałem cała gore z obu stron i po 28 tys wygladaja dobrze nie sa popekane itd a montowałem je sam. Jak ktos na podniesionym aucie wachacze dokreca na maxa to nie ma sie co dziwić ze po 7 tys km padaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EEE dokręcane byly już na opuszczonym aucie :) nie pierwszy raz robiłem wymianę zawieszenia w a4 be pińć . :) Trafilem pewnie na odpad poprodukcyjny i dlatego tak wyszlo . W poprzedniej be pinć krafty latały ok 25 tyś km i sprzedałęm autko ze sprawnym zawieszeniem .

Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi ms padł własnie po niecałych 30 tys. ale to tylko górny przedni. Kupywałem na allegro i jak przyszedł to wątpilwe było czy to orginał. 2 następne były juz inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...