Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ayew

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ayew

  1. ayew odpowiedział(a) na ayew temat w 1.6
    Pisałem Ci czujnik par paliwa, koszt zerowy, a będziesz wiedział czy to jest to. Jeśli chodzi ci o ten zaworek w listwie to wymienialem go ostatnio z jednym wtryskiem więc to nie to Edit: to był regulator ciśnienia. Ten czujnik par gdzie sie znajduje w adp i jak wygląda?
  2. ayew odpowiedział(a) na ayew temat w 1.6
    Był wymieniany bez rezultatów. Pozostał chyba jakiś wtrysk lub cewka ale chyba zostawie to w spokoju bo po wymianie przepustnicy przynajmniej już nic nie poszarpuje.
  3. ayew odpowiedział(a) na ayew temat w 1.6
    Zabrałem się dalej za zabawę z problemem. Wymieniona przepustnica na nową efekt- bez zmian, uszczelki na wtryskach także. Jakieś pomysły?
  4. u mnie jak nie palił na 1 cylinder to winny był wtryskiwacz po prostu przełożyłem jeden z drugim na listwie i się okazało. Tylko że ty masz lpg.
  5. ayew odpowiedział(a) na armand82 temat w 1.6
    Miałem to samo wymiana pompy i panewek rozwiazala problem
  6. Całka będzie pewnie. Naprawić się da ale to już nie będzie to samo. Podłużnice naprostujesz gorzej z lewym bokiem.
  7. Ja mam obudowe poliftową i taśmę kwadratową i wszystko jest jak ori bez przycinania. Musiałeś kupić przedliftową albo jakąś inną.
  8. Jak masz poliftowa obudowe to wszystko pasuje na starej nie da się bez przycinania i wygląda ti do niczego. Kiera z a6 pasuje nie wiem jak z multifunkcją.
  9. Siedze w garazu i czekam na odpowiedzi:))) Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Nikt nie pomoze? Czytałem watek i jest gro pytan odnosnie kabli a dalej nie mam pojecia jak to podpiąć. Miernikiem nie chce mierzyc ktory jest od poduchy, bo mi wyskoczy blad a nie mam VAGa, zeby go potem usunac. Dajcie mi sie nacieszyć nowa kierownica:) Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Masz wszystko parę postów wcześniej opisane jak podłączyć.
  10. Tak żeby się nie odkręciła. Możesz użyć podkładki sprężynowej.
  11. Sprawdź chłodniczke oleju i trójnik z tyłu.
  12. Podepnę się. Jakie opony dać na zawieszenie ba żeby nie wyglądało jak koza? Jaki profil? Czy profil 45 będzie ok w przypadku 18 cali?
  13. Sprawdzaj na włączonym silniku odłączać przewód od świec po klei po jednym tzn odłączasz 1 , wkładasz spowrotem, odłączasz drugi i to samo. Jak po odłączeniu przewodu nastąpi zmiana pracy silnika to jest ok jak nie ma zmiany to coś nie tak. Ja miałem taki problem że właśnie szarpał, nie miał mocy a po wejściu na obroty było ok i po odłączaniu przewodów okazało się że na 2 cylindrze nie było różnicy w pracy. Swieca była ok mokra, napięcie było, okazało się że walnięty był wtryskiwacz, włożyłem używany i hula
  14. ayew odpowiedział(a) na SliQ temat w 1.8T
    Po pierwsze sprawdź stan aktualnego silnika - sprężanie, pobór oleju, dymienie, moc, czy nie ma oleju w płynie chłodniczym i czy go nie ubywa. Jak jezdził na dobrym oleju i go nie bierze a kompreche ma ok i chocho chodzi to bez sens remontować. Równie dobrze może zadbany i z milion zrobić. Lepiej ta kase zainwestować w osprzęt - turbo, dwumas, sprzęgło, wtryski, zawieszenie.
  15. Kombinowałem z ramkami bo u mnie też tak szumi i myślę że jak uszczelki dolegają to nic się nie zmieni. U mnie jakby szumiało wszędzie. Jedyne co mi jeszcze przchodzi do głowy to dociśnięcie szyb do ramek bo jak po deszczu zdejmę boczek to drzwi w środku są mokre. Jest jakaś regulacja docisku szyby?
  16. ayew odpowiedział(a) na michaluuu temat w Audi A4 B5
    Miałem walniętą uszczelkę i było masło pod korkiem ale nie dymił na biało.
  17. Sprawdź gwint czujnika ciśnienia. Mi wywaliło przez czujnik właśnie z powodu zerwanego gwintu. Ciśnienie do sprawdzenia.
  18. może z jakimiś podkładkami pod te śruby pokombinuj.
  19. ayew odpowiedział(a) na michaluuu temat w Audi A4 B5
    U mnie tak wywalało i winna byłą uszczelka pod głowicą.
  20. ayew odpowiedział(a) na michaluuu temat w Audi A4 B5
    Nalej płynu rozgrzej auto i otwórz maskę, powody różne, temp na liczniku 90 ?
  21. Ja bym sprawdził turbo czy olej się nie dostaje i do tego przepustnice.
  22. ayew odpowiedział(a) na Boosman temat w Audi A4 B5
    Jak chcesz żeby wciągnął mniej to zalej motul 15w50. Możesz mieć też zapieczone pierścienie więc można próbować z płukanką silnika i na to motul x-clean 5w40.
  23. ayew odpowiedział(a) na Boosman temat w Audi A4 B5
    Z ciekawości jaki przebieg w nim masz? Pewnie jedno z tych dwóch. Co do kosztów to nie bedą jakieś olbrzymie jak zrobisz to pojeździ.
  24. Amerykaniec - sam sprowadzałeś? Akurat w volvo drewno wygląda bardzo fajnie. Teściu w tirze ma drewnianą kierę i po ponad 1 mln kilometrów wygląda jak nowa Ogólnie super wybór super bezpieczne auto. Zawieche masz pneumatyczna?
  25. Obydwa będą w pożątku. Zamów od kogoś z forum.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.