Treść opublikowana przez ayew
-
Problem z obrotami - film
Pisałem Ci czujnik par paliwa, koszt zerowy, a będziesz wiedział czy to jest to. Jeśli chodzi ci o ten zaworek w listwie to wymienialem go ostatnio z jednym wtryskiem więc to nie to Edit: to był regulator ciśnienia. Ten czujnik par gdzie sie znajduje w adp i jak wygląda?
-
Problem z obrotami - film
Był wymieniany bez rezultatów. Pozostał chyba jakiś wtrysk lub cewka ale chyba zostawie to w spokoju bo po wymianie przepustnicy przynajmniej już nic nie poszarpuje.
-
Problem z obrotami - film
Zabrałem się dalej za zabawę z problemem. Wymieniona przepustnica na nową efekt- bez zmian, uszczelki na wtryskach także. Jakieś pomysły?
-
Nie chodzi na trzeci cylinder audi 1.6 adp
u mnie jak nie palił na 1 cylinder to winny był wtryskiwacz po prostu przełożyłem jeden z drugim na listwie i się okazało. Tylko że ty masz lpg.
-
Kontrolka Oleju
Miałem to samo wymiana pompy i panewek rozwiazala problem
-
kolizja prosze o wycene, Łódzkie potrzebne czesci
Całka będzie pewnie. Naprawić się da ale to już nie będzie to samo. Podłużnice naprostujesz gorzej z lewym bokiem.
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
Ja mam obudowe poliftową i taśmę kwadratową i wszystko jest jak ori bez przycinania. Musiałeś kupić przedliftową albo jakąś inną.
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
Jak masz poliftowa obudowe to wszystko pasuje na starej nie da się bez przycinania i wygląda ti do niczego. Kiera z a6 pasuje nie wiem jak z multifunkcją.
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
Siedze w garazu i czekam na odpowiedzi:))) Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Nikt nie pomoze? Czytałem watek i jest gro pytan odnosnie kabli a dalej nie mam pojecia jak to podpiąć. Miernikiem nie chce mierzyc ktory jest od poduchy, bo mi wyskoczy blad a nie mam VAGa, zeby go potem usunac. Dajcie mi sie nacieszyć nowa kierownica:) Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Masz wszystko parę postów wcześniej opisane jak podłączyć.
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
Tak żeby się nie odkręciła. Możesz użyć podkładki sprężynowej.
-
[AUDI A4 B5 1.8T ANB] wyciek płynu chłodniczego
Sprawdź chłodniczke oleju i trójnik z tyłu.
-
[A4 b5] Jakie opony ''18''
Podepnę się. Jakie opony dać na zawieszenie ba żeby nie wyglądało jak koza? Jaki profil? Czy profil 45 będzie ok w przypadku 18 cali?
-
Nierówna praca silnika, drgania.
Sprawdzaj na włączonym silniku odłączać przewód od świec po klei po jednym tzn odłączasz 1 , wkładasz spowrotem, odłączasz drugi i to samo. Jak po odłączeniu przewodu nastąpi zmiana pracy silnika to jest ok jak nie ma zmiany to coś nie tak. Ja miałem taki problem że właśnie szarpał, nie miał mocy a po wejściu na obroty było ok i po odłączaniu przewodów okazało się że na 2 cylindrze nie było różnicy w pracy. Swieca była ok mokra, napięcie było, okazało się że walnięty był wtryskiwacz, włożyłem używany i hula
-
1.8T BEX Remont silnika
Po pierwsze sprawdź stan aktualnego silnika - sprężanie, pobór oleju, dymienie, moc, czy nie ma oleju w płynie chłodniczym i czy go nie ubywa. Jak jezdził na dobrym oleju i go nie bierze a kompreche ma ok i chocho chodzi to bez sens remontować. Równie dobrze może zadbany i z milion zrobić. Lepiej ta kase zainwestować w osprzęt - turbo, dwumas, sprzęgło, wtryski, zawieszenie.
-
Szumy w kabinie powyże 100km/h
Kombinowałem z ramkami bo u mnie też tak szumi i myślę że jak uszczelki dolegają to nic się nie zmieni. U mnie jakby szumiało wszędzie. Jedyne co mi jeszcze przchodzi do głowy to dociśnięcie szyb do ramek bo jak po deszczu zdejmę boczek to drzwi w środku są mokre. Jest jakaś regulacja docisku szyby?
-
Ucieka plyn zbiornikiem
Miałem walniętą uszczelkę i było masło pod korkiem ale nie dymił na biało.
-
Audi a4 b8 problem z ciśnieniem oleju
Sprawdź gwint czujnika ciśnienia. Mi wywaliło przez czujnik właśnie z powodu zerwanego gwintu. Ciśnienie do sprawdzenia.
-
Kiera 3ramienna fl, poducha odstaje
może z jakimiś podkładkami pod te śruby pokombinuj.
-
Ucieka plyn zbiornikiem
U mnie tak wywalało i winna byłą uszczelka pod głowicą.
-
Ucieka plyn zbiornikiem
Nalej płynu rozgrzej auto i otwórz maskę, powody różne, temp na liczniku 90 ?
-
Puszczam pedał gazy, a on dalej ciśnie...
Ja bym sprawdził turbo czy olej się nie dostaje i do tego przepustnice.
-
1.6 [AHL] Bierze Olej
Jak chcesz żeby wciągnął mniej to zalej motul 15w50. Możesz mieć też zapieczone pierścienie więc można próbować z płukanką silnika i na to motul x-clean 5w40.
-
1.6 [AHL] Bierze Olej
Z ciekawości jaki przebieg w nim masz? Pewnie jedno z tych dwóch. Co do kosztów to nie bedą jakieś olbrzymie jak zrobisz to pojeździ.
-
Volvo XC90 4,4l V8 2007 white pearl
Amerykaniec - sam sprowadzałeś? Akurat w volvo drewno wygląda bardzo fajnie. Teściu w tirze ma drewnianą kierę i po ponad 1 mln kilometrów wygląda jak nowa Ogólnie super wybór super bezpieczne auto. Zawieche masz pneumatyczna?
-
audi a4b5 1,6 Adp 1996r. 74kw - zmiana oleju z 15W40 na 10W40
Obydwa będą w pożątku. Zamów od kogoś z forum.