Treść opublikowana przez ayew
-
święcąca kontrolka ciśnienia oleju
Ewentualnie coś z wiązką od niego. Jak mierzyli to też się paliła kontrolka?
- Kierownica ciężko chodzi
-
wysoka temperatura
Najlepszy sposób na odpowietrzenie który ja stosuje. Podwieszam zbiorniczek płynu jak najwyżej się da czyli tak z 4cm da radę, odkręcam i zdejmuje zakrętkę zbiorniczka, zsuwam 2 wąż od nagrzewnicy aby dziurka w nim była drożna, dolewam do zbiorniczka płynu na max, odpalam auto, czekam aż silnik osiągnie 90c i termostat się otworzy, w tym momencie kontroluje 2 wąż od nagrzewnicy, w momencie gdy dziurki tylko siknie płyn od razu zakładam przewód i gaszę autko, przykręcam zbiorniczek i w razie potrzeby pozbywam się nadmiaru płynu i gotowe. Oczywiście w trakcie odpowietrzania ogrzewanie na max.
-
Nierówna praca silnika
Sprawdź jeszcze wtryskiwacze zamień ten z 3 na 4 i sprawdź.
-
Nie odpala silnik, nie kreci wogole
Słychać w ogóle coś z rozrusznika?
-
[audi a4 B5 99r 1.6 ana] gaśnie rano
Problem przy odpalaniu może powodować czujnik temperatury i to bym obstawiał ewentualnie za niedogrzanie może odpowiadać termostat, sprawdź czy wąż do chłodnicy się nagrzewa i czy nie przepuszcza.
-
Nie odpala samochód - brak reakcji na zegarach
Bezpieczniki sprawdzone?
-
Problem z silnikiem po wymianie rozrządu ADP
Sprawdź błędy.
-
Czujnik poziomu oleju
Ściągasz miskę tylko dostęp ciężki i albo podnieść silnik albo zdjąć belkę.
-
Czujnik poziomu oleju
Olej na bagnecie jest? Jak jest ok to czujnik to wymiany, jest w misce.
-
Bez przepływki nieodpala
Sprawdź błędy na kompie, powinien odpalić bez przepływki.
-
Problem z utrzymaniem obrotów na ciepłym ADP
Zamień wtryski miejscami 1 z 2 i 3 z 4 jak wykryje że spalanie stukowe na 2 i 3 to masz winowajce jak zostanie tak samo to świece, przewody do sprawdzenia.
-
Czy ogolnodostepne dekodery sa wiarygodne?
Mylą się na potengę. Niech ci wyśle wlepke z kodami wyposarzenia. Równie dobrze ktoś mógł sobie dołożyc quattro.
-
[Audi A4 B5 1.9 AFN] Obniżenie auta a zły kont pochylenia koła
Sprawdź jeszcze ciśnienie w oponach może za duże, a sama zbieżność wyszła w porządku czy były też odychenia?
-
Co to za przewód?
Ostatnio przeglądając youtuba natrafilem na filmik: W minucie 1:53 koleś zdejmuje jakiś przewód z filtra powietrza, u mnie tego przewodu nie ma tylko sama dziura. Co to za przewód jaki ma numer i co robi i dokąd w ogóle on jest przypinany dalej?
-
Autko dla nowego kierowcy do 5tyś
Ostatnio kupowałem clio 2 2001r , benzyna 1.2 16v 75km z tym że 3-drzwiowy ale za 3900 i w dobrym stanie 125000 najechane może coś takiego?
-
[Audi A4 B5 1.9 AFN] Obniżenie auta a zły kont pochylenia koła
Po wynikach nie dziwne ze scina. Czym to obniżałeś?
-
Skaczące obroty / przerywanie mocy
Przeczyść wtyczkę od przepustnicy, odepnij sonde i przepływomierz i sprawdź jak będzie jechać.
-
Stuki z pod pokrywy zaworów na zimnym po odpaleniu
Ja po wymiane pompy, panewek i uszczelniacza zalałem Fuchs 5w40 i wymieniłem również olej w skrzyni i wszystko działa elegancko przedewszystkim mniej spali. Wcześniej jezdził na 10w40. Przy okazji zalany również ceramizer.
-
Zagadka z kluczykiem
Latarka , bateria V 625U.
-
Prośba o wycenę uszkodzenia Audi A4 B8
Osobiście nie brał bym auta gdzie worki są wywalone tym bardziej aż tyle. Pierwszy powód, to to że te worki bez przyczyny nie wypadły, czujnik reaguje na przeciążenie więc sama jego siła musiała być duża. Drugie to koszt poduszek i całej deski a i jej założenie i spasowanie takie jak w fabryce żeby nic nie trzeszczało wymaga kupę czasu i dokładności. U siebie zdejmowałem deskę i dobrze wiem jak to wygląda i ile nerwów kosztuje.
-
Zapieczona turbina
A błędy silniku jakieś pokazuje?
-
Wymiana uszczelniaczy, uszczelki pod głowicą i pierścieni w Audi A4 B5 1.6 ADP AHL ANA
Wszystko możliwe do tego możliwa rysa na cylindrze, pęknięty lub zapieczony pierścień, uszkodzony uszczelniacz zaworowy itd. Jak nie zdejmiesz głowicy to się nie dowiesz.
-
Przekroczenie prędkości o 51km/h - odmowa przyjęcia mandatu.
Skoro odmówiłeś przyjęcia mandatu to sprawa trafiła do sądu. Zanieś lub wyślij do niego pismo powołując się na błąd pomiarowy urządzenia oraz inne wątpliwości. Co do pisma najlepiej odwiedź radcę prawnego który ci to zrobi. Sprawa wygrana.
-
ign.timing zmienia się
Czy na obrotach biegu jałowego w sekcji 001 ign.timing może się zmieniać? U mnie raz jest 6 zaraz wzrasta np do 12 i znów spada na 6. Towarzyszą temy niewielkie zmiany obrotów w zakresie 50obr/min. Również przy dodaniu gazu i przytrzymaniu wartość ta się zmienia a obroty raz wyższe raz niższe. Za co odpowiada ta wartość?