Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ayew

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ayew

  1. Ewentualnie coś z wiązką od niego. Jak mierzyli to też się paliła kontrolka?
  2. ayew odpowiedział(a) na Grzesiak temat w Audi A4 B5
    Pasek ok?
  3. ayew odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5
    Najlepszy sposób na odpowietrzenie który ja stosuje. Podwieszam zbiorniczek płynu jak najwyżej się da czyli tak z 4cm da radę, odkręcam i zdejmuje zakrętkę zbiorniczka, zsuwam 2 wąż od nagrzewnicy aby dziurka w nim była drożna, dolewam do zbiorniczka płynu na max, odpalam auto, czekam aż silnik osiągnie 90c i termostat się otworzy, w tym momencie kontroluje 2 wąż od nagrzewnicy, w momencie gdy dziurki tylko siknie płyn od razu zakładam przewód i gaszę autko, przykręcam zbiorniczek i w razie potrzeby pozbywam się nadmiaru płynu i gotowe. Oczywiście w trakcie odpowietrzania ogrzewanie na max.
  4. ayew odpowiedział(a) na Lechotek temat w 1.6
    Sprawdź jeszcze wtryskiwacze zamień ten z 3 na 4 i sprawdź.
  5. Słychać w ogóle coś z rozrusznika?
  6. Problem przy odpalaniu może powodować czujnik temperatury i to bym obstawiał ewentualnie za niedogrzanie może odpowiadać termostat, sprawdź czy wąż do chłodnicy się nagrzewa i czy nie przepuszcza.
  7. Bezpieczniki sprawdzone?
  8. Sprawdź błędy.
  9. ayew odpowiedział(a) na Damian Ignaczak temat w 1.6
    Ściągasz miskę tylko dostęp ciężki i albo podnieść silnik albo zdjąć belkę.
  10. ayew odpowiedział(a) na Damian Ignaczak temat w 1.6
    Olej na bagnecie jest? Jak jest ok to czujnik to wymiany, jest w misce.
  11. ayew odpowiedział(a) na Marcel2012 temat w 1.6
    Sprawdź błędy na kompie, powinien odpalić bez przepływki.
  12. Zamień wtryski miejscami 1 z 2 i 3 z 4 jak wykryje że spalanie stukowe na 2 i 3 to masz winowajce jak zostanie tak samo to świece, przewody do sprawdzenia.
  13. Mylą się na potengę. Niech ci wyśle wlepke z kodami wyposarzenia. Równie dobrze ktoś mógł sobie dołożyc quattro.
  14. Sprawdź jeszcze ciśnienie w oponach może za duże, a sama zbieżność wyszła w porządku czy były też odychenia?
  15. ayew opublikował(a) temat w 1.6
    Ostatnio przeglądając youtuba natrafilem na filmik: W minucie 1:53 koleś zdejmuje jakiś przewód z filtra powietrza, u mnie tego przewodu nie ma tylko sama dziura. Co to za przewód jaki ma numer i co robi i dokąd w ogóle on jest przypinany dalej?
  16. Ostatnio kupowałem clio 2 2001r , benzyna 1.2 16v 75km z tym że 3-drzwiowy ale za 3900 i w dobrym stanie 125000 najechane może coś takiego?
  17. Po wynikach nie dziwne ze scina. Czym to obniżałeś?
  18. Przeczyść wtyczkę od przepustnicy, odepnij sonde i przepływomierz i sprawdź jak będzie jechać.
  19. Ja po wymiane pompy, panewek i uszczelniacza zalałem Fuchs 5w40 i wymieniłem również olej w skrzyni i wszystko działa elegancko przedewszystkim mniej spali. Wcześniej jezdził na 10w40. Przy okazji zalany również ceramizer.
  20. ayew odpowiedział(a) na Piotr Ciechanowski temat w 1.6
    Latarka , bateria V 625U.
  21. Osobiście nie brał bym auta gdzie worki są wywalone tym bardziej aż tyle. Pierwszy powód, to to że te worki bez przyczyny nie wypadły, czujnik reaguje na przeciążenie więc sama jego siła musiała być duża. Drugie to koszt poduszek i całej deski a i jej założenie i spasowanie takie jak w fabryce żeby nic nie trzeszczało wymaga kupę czasu i dokładności. U siebie zdejmowałem deskę i dobrze wiem jak to wygląda i ile nerwów kosztuje.
  22. ayew odpowiedział(a) na karaluch8 temat w 1.9TDI
    A błędy silniku jakieś pokazuje?
  23. Wszystko możliwe do tego możliwa rysa na cylindrze, pęknięty lub zapieczony pierścień, uszkodzony uszczelniacz zaworowy itd. Jak nie zdejmiesz głowicy to się nie dowiesz.
  24. Skoro odmówiłeś przyjęcia mandatu to sprawa trafiła do sądu. Zanieś lub wyślij do niego pismo powołując się na błąd pomiarowy urządzenia oraz inne wątpliwości. Co do pisma najlepiej odwiedź radcę prawnego który ci to zrobi. Sprawa wygrana.
  25. Czy na obrotach biegu jałowego w sekcji 001 ign.timing może się zmieniać? U mnie raz jest 6 zaraz wzrasta np do 12 i znów spada na 6. Towarzyszą temy niewielkie zmiany obrotów w zakresie 50obr/min. Również przy dodaniu gazu i przytrzymaniu wartość ta się zmienia a obroty raz wyższe raz niższe. Za co odpowiada ta wartość?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.