Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ayew

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ayew

  1. Może coś ze świecami nie tak, wymień na ngk i sprawdź.
  2. Doraźnie możesz wkleić świecę na klej do gwintów loctite czerwony, jak chcesz pożomnie to głowica do sciągnięcia i naprawy.
  3. ayew odpowiedział(a) na fenri95 temat w 1.6
    Prawdopodobmnie podciśnienie nic ci nie sika pod maską? Jak tak to sprawdź palcem gdzie leci. Mi ostatnio przetarło się podciśnienie nie wiem nawet czy nie te o którym mówisz idzie od dolotu do przepustnicy z tyłu, założyłem zwykły przewód paliwowy i działa elegancko.
  4. To raczej nie popychacze. Bardziej mi to wygląda na jakieś łożysko. Zdejmij jeszcze pokrywę rozrządu i sprawdź.
  5. ayew odpowiedział(a) na Kacper Deluga temat w 1.6
    W b5 cieżko miską zachaczyć bo jest nd belką. Na filmie miało widać może być uszczelniacz wału albo czujnikiem ciśnienia oleju ci leci. Zobacz od góry za silnikiem czy coś widać.
  6. ayew odpowiedział(a) na vSilveR temat w 1.6
    Przepustnice masz na lince?
  7. Nic się nie stanie jeśli wlał peak life to nawet całkiem niezły olej.
  8. Może na allegro ktoś na części sprzedaje b5. Kupić wkładki, kluczyki a immo przełożyć. Do tego odcięcie zapłonu i bedzie ok.
  9. Jest gdzieś jakiś materiał na temat wymiany napinacza rozrządu?
  10. Szukaj po numerach.
  11. ayew odpowiedział(a) na goalkeeper temat w 1.6
    Mam 1.6 adp dwumas jest. Zależy od numeru silnika.
  12. Da się schować ten tablet na desce?
  13. Dokładnie już złożone od nowa i gra. Pytanie gdzie reguluje się linkę ręcznego? Robiłem oba zaiski i teraz linka luźna i dopiero jak się mocniej pociągnie to ręczny chwyta.
  14. ayew opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Czy do lamp polift są osobne rodzaje silniczków na lewą i prawą lampę czy na każdą stronę występuje ten sam typ silniczka? Kupiłem 2 silniczki od fabii i mają oznaczenie PP.
  15. Wczoraj regenerowałem zacisk bo ciekło na ośce od ręcznego. Zakupiłem tą ośkę wraz z grubszą tulejką miedzianą, ośka identyczna co oryginalnie. Rozgiąłem te łapki blokujące, wymieniłem ośkę, zaklepałem złożyłem wszystko do kupy z tym że nie sprawdziłem czy samoregulator działa po założeniu okazało się że ręcznego nie ma, kręcę tą ośką z tyłu zacisku i tłoczek ani drgnie. Ktoś już to robił? Czy ośkę coś łączy z tą blaszką pod którą jest sprężyna?
  16. Rozmiar 195/50/15 nie sprawdzi się w b5. Licznik będzie znacznie przekłamywać w górę a samo auto na takich kołach będzie wyglądać dziwnie. Na tym rozmiarze będziesz miał o 10% mniejszą średnicę koła.
  17. ayew odpowiedział(a) na Kacper Deluga temat w 1.6
    A jaki rozmiar sprzegła miałeś? bo u mnie 210 i nie szło nic dobrać do tego tylko 228 i nowy dwumas pod to. Stary już czasem hałasował. Sam dwumas ze sprzęgłem 1800 do tego za wymiane dokładnie nie wiem bo robiłem jeszcze w zawieszeniu banany i łączniki stablilizatora razem 3300 wyszło.
  18. ayew odpowiedział(a) na ayew temat w Audi A4 B5
    w prawym dolnym rogu? Mam tam wkrecony taki bolec z okrągłym plastikiem. Odkręcić go i tam wchodzi silniczek?
  19. Kupiłem lampy polift bez silniczków i teraz pytanie gdzie powinny się one znajdować? Wchodzą gdzieś od góry czy na wierzchu? Przy światłach drogowych czy mijania?
  20. ayew odpowiedział(a) na abx85 temat w 1.6
    Mam tą z pierwszego linku i wszystko działa jak należy.
  21. ayew odpowiedział(a) na Kacper Deluga temat w 1.6
    Ja ostatnio robiłem sprzęgło w adp i okazało się że mam szczęście posiadać w nim dwumas o koszty nie pytaj
  22. Jest gdzieś o tym na forum tylko nie wiem czy do b6 czasami.
  23. ayew odpowiedział(a) na lemi88 temat w Audi A4 B6/B7
    Długo masz to auto? Sprawdź szczelność głowicy. (tester spalin w układzie chłodzenia). Do sprawdzenia też korek zbiorniczka.
  24. ayew odpowiedział(a) na staff01 temat w Audi A4 B5
    A jak jest z jakoścą tych lamp depo? Lepej kupić używki i regenerować czy nowe depo? Co dłużej wytrzyma i lepiej świeci?
  25. Pewnie zawiecha do robienia. Wymieniałeś coś już w niej?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.