Treść opublikowana przez ayew
-
1.6 AKL (A3) - nie równo pracuje, bardzo głośno, brak mocy
Może coś ze świecami nie tak, wymień na ngk i sprawdź.
-
1.6 AKL (A3) - nie równo pracuje, bardzo głośno, brak mocy
Doraźnie możesz wkleić świecę na klej do gwintów loctite czerwony, jak chcesz pożomnie to głowica do sciągnięcia i naprawy.
-
Audi a4 b5 słaby,brak mocy
Prawdopodobmnie podciśnienie nic ci nie sika pod maską? Jak tak to sprawdź palcem gdzie leci. Mi ostatnio przetarło się podciśnienie nie wiem nawet czy nie te o którym mówisz idzie od dolotu do przepustnicy z tyłu, założyłem zwykły przewód paliwowy i działa elegancko.
-
Pukanie / rzęzi w silniku - filmik
To raczej nie popychacze. Bardziej mi to wygląda na jakieś łożysko. Zdejmij jeszcze pokrywę rozrządu i sprawdź.
-
Wycieki...
W b5 cieżko miską zachaczyć bo jest nd belką. Na filmie miało widać może być uszczelniacz wału albo czujnikiem ciśnienia oleju ci leci. Zobacz od góry za silnikiem czy coś widać.
-
Wysokie obroty po odpaleniu
Przepustnice masz na lince?
-
Dolewka złego oleju?
Nic się nie stanie jeśli wlał peak life to nawet całkiem niezły olej.
-
Skradziony kluczyk co robić?
Może na allegro ktoś na części sprzedaje b5. Kupić wkładki, kluczyki a immo przełożyć. Do tego odcięcie zapłonu i bedzie ok.
-
Wymiana paska rozrządu w Audi A4 B5 1.6
Jest gdzieś jakiś materiał na temat wymiany napinacza rozrządu?
-
dopasowanie maglownicy z innego modelu
Szukaj po numerach.
-
Zmiana silnika z 1.6ADP na 1.8
Mam 1.6 adp dwumas jest. Zależy od numeru silnika.
-
Audi A4 B9 1.4 TFSI Sport manual
Da się schować ten tablet na desce?
-
Naprawa samoregulatora - brak ręcznego.
Dokładnie już złożone od nowa i gra. Pytanie gdzie reguluje się linkę ręcznego? Robiłem oba zaiski i teraz linka luźna i dopiero jak się mocniej pociągnie to ręczny chwyta.
-
Silniczki lamp
Czy do lamp polift są osobne rodzaje silniczków na lewą i prawą lampę czy na każdą stronę występuje ten sam typ silniczka? Kupiłem 2 silniczki od fabii i mają oznaczenie PP.
-
Naprawa samoregulatora - brak ręcznego.
Wczoraj regenerowałem zacisk bo ciekło na ośce od ręcznego. Zakupiłem tą ośkę wraz z grubszą tulejką miedzianą, ośka identyczna co oryginalnie. Rozgiąłem te łapki blokujące, wymieniłem ośkę, zaklepałem złożyłem wszystko do kupy z tym że nie sprawdziłem czy samoregulator działa po założeniu okazało się że ręcznego nie ma, kręcę tą ośką z tyłu zacisku i tłoczek ani drgnie. Ktoś już to robił? Czy ośkę coś łączy z tą blaszką pod którą jest sprężyna?
-
Jaka opona 195/65 czy 195/50 ?
Rozmiar 195/50/15 nie sprawdzi się w b5. Licznik będzie znacznie przekłamywać w górę a samo auto na takich kołach będzie wyglądać dziwnie. Na tym rozmiarze będziesz miał o 10% mniejszą średnicę koła.
-
Wymiana sprzegła i rozrządu
A jaki rozmiar sprzegła miałeś? bo u mnie 210 i nie szło nic dobrać do tego tylko 228 i nowy dwumas pod to. Stary już czasem hałasował. Sam dwumas ze sprzęgłem 1800 do tego za wymiane dokładnie nie wiem bo robiłem jeszcze w zawieszeniu banany i łączniki stablilizatora razem 3300 wyszło.
-
Lampy polift - gdzie silniczki?
w prawym dolnym rogu? Mam tam wkrecony taki bolec z okrągłym plastikiem. Odkręcić go i tam wchodzi silniczek?
-
Lampy polift - gdzie silniczki?
Kupiłem lampy polift bez silniczków i teraz pytanie gdzie powinny się one znajdować? Wchodzą gdzieś od góry czy na wierzchu? Przy światłach drogowych czy mijania?
-
Nowa przepustnica audi a4 b5 1.6 ADP
Mam tą z pierwszego linku i wszystko działa jak należy.
-
Wymiana sprzegła i rozrządu
Ja ostatnio robiłem sprzęgło w adp i okazało się że mam szczęście posiadać w nim dwumas o koszty nie pytaj
-
Kamera cofania w AUDI A4 B7 Avant
Jest gdzieś o tym na forum tylko nie wiem czy do b6 czasami.
-
Wywalanie płynu
Długo masz to auto? Sprawdź szczelność głowicy. (tester spalin w układzie chłodzenia). Do sprawdzenia też korek zbiorniczka.
-
Lampy poliftowe przednie
A jak jest z jakoścą tych lamp depo? Lepej kupić używki i regenerować czy nowe depo? Co dłużej wytrzyma i lepiej świeci?
-
Zawieszenie puka z przodu
Pewnie zawiecha do robienia. Wymieniałeś coś już w niej?