Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adam-Lewian

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adam-Lewian

  1. Smar miedziany załatwi sprawę ale na krótką metę Do tych rzeczy jest ATE Plastilube Nie, chodzi o posmarowanie w miejscu gdzie klocek jest osadzony w jarzmie, tyłu klocka nie ma po co smarować.
  2. Jak się źle zamontuje to każdy z każdym będzie piszczał ;P Reasumując - bzdura
  3. masz u niego w podpisie
  4. Jak już się tak Ciebie czepiam to kolejne sprostowanie, Zimmermann jest wiercony, nie nawiercany. Otwory są na wylot
  5. Odezwij się do Wandeja to Ci da dobrą ofertę
  6. Nie myl wentylowania z wierceniem. ATE daruj sobie, Zimmermann dziurawy będzie ok jeśli chcesz coś dobrego. OZ = Otto Zimmermann
  7. Przy okazji jak będę przejazdem to piwo
  8. Jasne, dane do wysyłki takie jak kiedyś ? Ehhh... za grosz poczucia humoru
  9. Nic ciekawszego do roboty nie ma ?
  10. Do nowych tarcz i tak nie możesz założyć używanych klocków
  11. Szkoda sobie głowę zawracać. Nie kombinuj tylko kup właściwe, nawet jak by się dało to po kiego CH ? Chcesz sobie pogorszyć hamulce ?
  12. Był
  13. Towar i tak niedostępny także nie masz co sobie głowy zawracać
  14. Nie zrozumiałeś ;P Mniejsza grubość to mniejsza pojemność cieplna i będą tarcze biły, nie pokrzywią się z tego powodu ale będą biły bo będą się gotować znacznie szybciej
  15. Pamiętaj, że wentylowana będzie bardziej podatna na takie nieprzyjemne zdarzenia Powiadasz, że jak tarcza bije to jest "8" jak koło w rowerze ? To kolega dziadekM miał racje, tarcze jak są poniżej grubości minimalnej to mają mniejszą odporność na przegrzania i bardzo często objawia się to biciem
  16. Piasta w R8 ma 15cm średnicy, RS6 ma 13 cm, przeróbka piasty i jechane
  17. Pewnie, że jest dobra alternatywa My po małym zabiegu stosujemy tam Formule Z Zimmermanna Już kilkanaście sztuk tak jeździ
  18. Stronę mogę Ci podać ale nie wiem czy opłaca Ci się płacić kilka stówek za dostęp żeby sprawdzić sobie jedno autko Sprawdzamy w tej bazie każdego dnia kilkadziesiąt i pomyłek nie ma także możesz spać spokojnie.
  19. Bardzo nadgorliwy jesteś Napisałem CI już jaki masz rozmiar, nic nie musisz mierzyć
  20. Tak jest, jak chcesz to podeślij VIN to sprawdzimy i wtedy 100% pewności
  21. A najlepiej odkręcić dwie, wkręcić jarzmo w imadło, wziąć pilniczki i druciaka i wyczyścić ładnie w miejscach gdzie pracuje klocek. Wymiana tarcz będzie prostsza a i ustrzeżesz się przed piszczeniem klocków.
  22. Jarzmo do zmiany, zacisk ten sam
  23. Po kolei Chcesz robić swap tak ? W tej sprawie dzwoń do DEV'a, powie Ci co i jak i zaoferuje Cię wszystko co do tego potrzebujesz. Następnie jak już potrzebne będą tarcze i klocki to po ofertę pisz do Wandej'a
  24. te z drugiego linku są od SIDa, do niego napisz to nawet jak te nie są ok to znajdzie Ci właściwe, to najmocniejsza osoba w PL jeśli chodzi o Ski i RSki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.