Treść opublikowana przez Maniek
-
[ALL B7] Czy ten panel bedzie pasowac pod 2din?
Z samym frontem jest ciezko Mozna kupic panel pod klimatronik 2DIN i poprostu zamienic fronty i pozniej go sprzedac Albo tak jak NUTI pisze szlifowac, ale to juz rzecz gustu
-
[ALL B7] Czy ten panel bedzie pasowac pod 2din?
Mozna, smialo zamienic sam front i bedzie chodzilo
-
[ALL B7] Czy ten panel bedzie pasowac pod 2din?
to jest tez rozwiazanie, ale nie kazdy lubi tego typu przerobki bo woli miec tak jak z fabryki:) Ja kupowalem tylko po to zeby zamienic sam front, a po zamianie sprzedalem klimatronik pod 1 DIN:)
-
[ALL B7] Czy ten panel bedzie pasowac pod 2din?
No niestety malo, ale mozesz jeszcze szukac w aukcjach jak ktos ma cale auto do sprzedania (na czesci) albo angliki itp. Mi tak sie udalo kupic kliamtronic pod 2 DIN za 200 PLN w eleganckim stanie
-
Spoty w Kwidzynie - zapraszamy
zapraszamy jak masz jakis kumpli z A4 a nie sa w klubie to przekaz info o spocie, niech tez wpadna
-
[ALL B7] Czy ten panel bedzie pasowac pod 2din?
powinien pasowac coprawda pisza ze panel z B7 zastosowany do B6 moze powodowac brak grzania szyby, ale jak zastosujesz z B6 do B7 to powinien dzialac ten konkretny panel ktory pokazales jest z 2004 roku a auto masz z ktorego miesiaca 2005?
-
Spoty w Kwidzynie - zapraszamy
narazie 4, ale troche osob nie dotarlo, moze nastepnym razem bedzie lepsza frekwencja Dzieki Panowie za I Spota i do zobaczenia:)
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
no miron wykresik teraz na 1/4 mili nie bedziesz musial startowac 30 sek. przed malikiem 10 sek. w zupelnosci wystarczy gratki
-
Spoty w Kwidzynie - zapraszamy
super, zapraszam
-
Spoty w Kwidzynie - zapraszamy
w sumie masz racje, tez dobra miejscowka przy glosowaniu tez wezniemy pod uwage kolo biedronki (ul. Kopernika naprzeciw Kebaba) jest tez ciekawy parking...[br]Dopisany: 22 Lipiec 2009, 11:59_________________________________________________Witam Zapraszam wszystkich chetnych na I Spot zapoznawczo-organizacyjny w Kwidzynie pod teatrem (ul. Katedralna) 29.07.2009 (środa) godz. 19.00. Jak sie spotkamy to ustalimy konkretna miejscowke, dzien tygodnia i godzine kolejnych spotow (mysle ze tak bedzie latwiej). Serdecznie zapraszam i pozdrawiam Maniek
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
wydaje mi sie ze jak fabrycznie montuja czujnik to wlasnie tamtedy prowadza przewody, ale to by musial sie wypowiedziec ktos kto mial fabrycznie zamontowany ten czujnik ja dokladalem i puscilem wlasnie ta droga i zeszlo mi moze z 40 minut i gotowe, takze zobacz czy masz ta przelotke i dzialaj powodzonka
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
nie prosciej zdjac nadkole i puscic kabel gora? w nadkolu (jak patrzysz na kolo po prawej stronie) jest zrobiona gumowa przelotka do kabiny, tam wciskasz przewod i wychodzi pod nogami kierowcy za skrzynka bezpiecznikow, przeciagasz w gore do licznika i gotowe
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
- tasma koniecznie od B7 12 Pinów - kabelkow nie potrzeba tylko kostke "zolta" (nr czesci znajdziesz w watku dotyczacym wymiany kierownicy w B6), jedynie beda potrzebne kabelki do polaczenia poduszki z kiera, ale zakladam ze kupujesz/kupiles komplet i powinny juz byc, - moduliku tez nie potrzeba bo zakladasz kiere z B7 i poduszke tez z B7 (gdybys wkladal kiere od B6 multi to wtedy musi byc modulik)
-
Wymiana relingów dachowych Black Chrom - fotostory
Nic nie trzeba odpinac. Kolego nie cytuj takich dlugich wiadomosci - to tak na przyszlosc:)
-
Spoty w Kwidzynie - zapraszamy
Ja tez sie zastanawialem nad miejscowka spotow i parking przy Kauflandzie bralem pod uwage ale ten pierwszy po prawej jak sie wjezdza. Myslalem jeszcze o parkingu pod katedra lub o boisku pod Gdaniskiem. Piszcie swoje propozycje i mysle ze w tym tygodniu zrobimy glosowanko:) Pozdrawiam i jeszcze raz zapraszam na spoty kwidzyńskie:) Maniek
-
Spoty w Kwidzynie - zapraszamy
jak zbudujemy ekipe to wpadniemy wieksza banda Dzieki jeszcze raz za zaproszenie Panowie piszcie od razu jakie macie propozycje co do miejscowki spotow
-
Kodowanie sterowników w Audi A4 B5 (1995-2001)
no to super ze sie udalo, w razie czego zamiast otwierania guzikiem mozna dwa razy pociagnac za klamke i tez otworzsz drzwi
-
[ALL B6 ] Nie działa blokada klapki paliwa
dokladnie, ale jak bedzie mial instrukcje gdzie sa te blaszane wsuwki to bedzie latwiej i bez ryzyka ze cos polamie. Dzo-Dzo napisz mi na PW swoj adres mailowy to Ci podesle ta instrukcje bo na forum nie moge znalezc skad to bralem
-
Kodowanie sterowników w Audi A4 B5 (1995-2001)
zadnych problemow nie bedzie, tu sie nie da nic popsuc tylko vagiem mozna to wlaczyc
-
[ALL B6 ] Nie działa blokada klapki paliwa
wyslij mi maila do siebie to Ci podesle instrukcje w PDFie
-
Kodowanie sterowników w Audi A4 B5 (1995-2001)
Wpisujesz w pierwsze pole "software coding" wartosc poczatkowa czyli 06859+32=06891. W razie jak nie bedzie dzialac to w taki sam sposob wartosc 06891 zmieniasz na 06859 i bedzie tak jak na poczatku. Powodzonka i daj znac jak poszlo
-
Spoty w Kwidzynie - zapraszamy
Dzieki za zaproszenie, moze kiedys wpadne do Was na spota:)
-
[B7 BLB] Navi RNS-E i jej montaż
tu masz odpowiedz: http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t12081.0.html;highlight=rns-e a nastepnym razem uzywaj szukajki
-
Spoty w Kwidzynie - zapraszamy
Witam Zapraszamy na spoty Kwidzyńskie Tym razem dla odmiany spotkamy się na parkingu leśnym przy ulicy Miłosnej (poniżej mapka dojazdu dla osób, które nie znają tej miejscówki). Pogoda ma być dobra więc zrobimy sobie GRILLA Przywieźcie kiełbaski, karkówkę itp. (wg własnego uznania i smaku, ja nic nie narzucam). Poniżej fotki miejscówki na Miłosnej gdzie w przyszłości możemy robić spoty jak zbierzemy większą ekipę: W razie jakichkolwiek pytań zapraszam na PW lub GG 1069069 Pozdrawiam - Maniek
-
PIŁA 2009 - PODSUMOWANIE I FOTO
Podsumowujac: Gratki Panowie za fiolecik