Treść opublikowana przez witjacrf
-
Wyciek w okolicach EGR jaka przyczyna
Hmmm właśnie też pytałem mechanika to mówił że z tego powodu będzie turbina do wymiany bo niby jak coś tam pęknie w tym EGR to olej zassie do silnika( nie wiem dlaczego to powiedział ponieważ turbo ładnie pompuje,nie wpada w tryb awaryjny) to prawda?
-
Wyciek w okolicach EGR jaka przyczyna
Witam dzisiaj byłem u mechanika zmieniać olej,po ściągnięciu pokrywy silnika(tego plastika) obok EGR jest wyciek. Czym to jest spowodowane lub też jakie mogą być tego skutki? Foto zamieszczam poniżej: 1: Uploaded with ImageShack.us 2. Uploaded with ImageShack.us
-
Drgania drążka zmiany biegów
Podczas jazdy to zauważyłem... Sent from my iPhone using Tapatalk
-
NIE DZAŁA KLIMA pali się ECON pomocy
Miałem objawy podobne. Wymieniłem czujnik wysokiego ciśnienia - klima dalej nie działała,nabiłem klime dalej to samo. Problemem okazało się jakieś kółko na sprężarce (po prostu odleciało) sprzęgiełko się to nazywało czy jakoś tak...
-
Wasze opinie na temat filtrów VASCO
Firma istnieje od 2003r. Tutaj: Forum Klubu ROVERki.pl :: [R200/400] Porwnanie filtrw oleju Porównanie filtron-a i VASCO.
-
Wasze opinie na temat filtrów VASCO
Witam. Otóż dzisiaj zakupiłem filtry marki VASCO (Produkowane w Bielsku białej). Chciałbym znać wasze opinie na temat właśnie tych filtrów czy są warte swej ceny i czasu poświęconego do wmontowywania ich w własny samochód?
-
Drgania drążka zmiany biegów
Nie nie sprawdzałem bo objaw dopiero wczoraj zobaczyłem i ruch drążka przód/tył przy odejmowaniu/dodawaniu gazu...
-
Drgania drążka zmiany biegów
Tzn nie podczas jazdy jak dam/odejme gazu nic nie szarpie.
-
Drgania drążka zmiany biegów
Witam mam pytanko. Wczoraj zauważyłem że drążek zmiany biegów przesuwa się albo w przód albo w tył (przód-puszczając gaz , do tyłu-gdy odpuszczam gazu) Wydaje mi się że tak nie powinno być że drążek stabilnie powinien stać w miejscu?....
-
Spryskiwacze mgiełkowe
Czyli plug&play? Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Wymiana rozrządu co i za ile
A hydrauliczny napinacz? Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Pytanie o grzanie silnika
Przy temp. 6-7C po przejechaniu 2-3km powinno buchać ciepłem? Na pewno większym od tego który ma ustawiony na climatronic-u(21C)?
-
Pytanie o grzanie silnika
No właśnie chodzi o moją przypadłość.-Ja nie mam włączonego AUTO Ja mam ustawioną temperaturę po lewej i po prawej na 21C. Włączony tryb ECON i po przejechaniu 3 km bucha mi już ciepłem (na pewno jest to więcej niż 21C) chodzi mi o to czy to norma?
-
Pytanie o grzanie silnika
I jeszcze wątek znaleziony na forum; "To jest dodatkowe ogrzewanie montowane tylko w silnikach diesla. Włącza i wyłącza się automatycznie przy temperaturze poniżej +5 stopni C (przy włączonym silniku - znaczenie ma także temperatura płynu chłodzącego). Grzałka ta nie działa w trybie ECON. Schemacik podłączenia (Z35 to nasza grzałeczka):" Dodam że ja mam cały czas w trybie ECON temperatura nastawiona na 21C w samochodzie i grzeje ciepłem. Tak powinno być?
-
Elektryczna nagrzewnica w TDI
Panowie podepnę się pod temat. Otóz ja mam włączony tryb ECON (czyli klimatyzacja wyłączona) temperatura 6.5-7C na dworze,temperatura nawiewów ustawiona na 21C i bardzo szybko autko się nagrzewa praktycznie po 4 minutach już. Jest ok wszystko?
-
Pytanie o grzanie silnika
Heh dobre znowu kolejny szkopuł,który w mojej B6 mnie zaskoczył A już myślałem że mam jakiś problem z przegrzewaniem się silnika Dobry wynalazek bo moja kobita jest dość marudna jeśli chodzi o temperaturę i wiecznie jej zimno teraz doceni bajer znajdujący się w B6. Dzięki panowie za kolejną pomoc ---------- Post dopisany at 16:10 ---------- Poprzedni post napisany at 16:08 ---------- Wracając do tej wypowiedzi - nie odpowiada ci taki bajer? ---------- Post dopisany at 16:24 ---------- Poprzedni post napisany at 16:10 ---------- I jeszcze wątek znaleziony na forum; "To jest dodatkowe ogrzewanie montowane tylko w silnikach diesla. Włącza i wyłącza się automatycznie przy temperaturze poniżej +5 stopni C (przy włączonym silniku - znaczenie ma także temperatura płynu chłodzącego). Grzałka ta nie działa w trybie ECON. Schemacik podłączenia (Z35 to nasza grzałeczka):" Dodam że ja mam cały czas w trybie ECON temperatura nastawiona na 21C w samochodzie i grzeje ciepłem. Tak powinno być?
-
Pytanie o grzanie silnika
Czyli mam elektryczną nagrzewnicę tak? I po krótkim czasie niskiej temp.zewnętrznej temperatura szybko będzie się nagrzewało i będzie dmuchało mi ciepłem?
-
Minusy Audi A4 - Wasze opinie
Co do wad mojej B6 mogę zaliczyć: -Elementy gumowe szybko wycierające się -Droższe części (wcześniej miałem seat-a leon-a zachciało mi się audi i mam co chciałem ale to tylko moja obiekcja) Reszta jest jak najbardziej ok Zresztą w każdym aucie coś każdemu nie będzie pasowało Nooo chyba że kupicie R8(na pewno spalanie będzie was drażniło więc lepiej A8 ;')
-
Schemat oświetlania wewnątrz/zewnątrz
Witam panowie. Szukałem na forum ale znaleźć nie umiem. Jest gdzieś na forum albo czy ktoś ma schemat żarówek jakie występują w środku B6 i na zewnątrz? Bo chciałbym co nie co pozmieniać lecz nie chce w ciemno kupować lub rozkręcać wszystkiego dookoła. Z góry dzięki za pomoc
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Panowie jeszcze raz zapytam konkretnie jaki olej do 1.9 TDI AVF 130km przebieg 195kkm. Obecnie było 10w40. co polecacie?
-
Pytanie o grzanie silnika
Witam panowie. Szybkie pytanko temperatura 6,5-7C auto po 5 km nagrzewa się już czuć z kratek nawiewu że leci już ciepło (temperatura ok 57C na wskazówce). Standard? Czy też objaw do zmartwień? Bo wiem że DIESLE dłużej się nagrzewają (nie przekraczam na zimnym 2k obrotów).
-
Podgrzewane boczne szyby
Wow... Szok myslalem ze to ogrzewanie ale wielkie dzieki panowie za pomoc znowu mnie oswieciliscie;) Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Podgrzewane boczne szyby
Tzn co to jest? Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Płukanka silnika przy wymanie oleju.
Czyli jaki specyfik dokladnie kupic na ta plukanke? Bo rozumiem ze plukanke robic przed zmiana oleju na inny np w moim wypadku z 10w40 na 5w40. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Podgrzewane boczne szyby
Witam. Panowie szybkie pytanie czy tylne boczne 2 szyby powinny byc podgrzewane tak samo jak tylna wsteczna szyba za pomoca przycisku na konsoli? Czy tez nie maja one podgrzewania? Na szybach normalnie sa brazowe paski. Sent from my iPhone using Tapatalk