Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kris-07

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kris-07

  1. Ale widzę że muszę szukać gdzie indziej pomocy. To forum albo umarło albo ja mam takiego pecha że 3 pytania ostatnio zadałem i żadnej odpowiedzi
  2. Witam. Ja nie mam kamery cofania A przy wlączeniu wstecznego pojawia się czarny obraz kamery . Jak wyłączyć opcję kamery żebym miał tylko standardowe wyświetlanie park tronik. A4 b8 lift .
  3. Witam. Może mi ktoś pomóc. Mam navi 3g Basic. Po włączeniu wstecznego wyświetla mi się ekran gdzie jest mały samochodzik po lewej stronie i obraz kamery . A w aucie nie mam kamery. Ktoś pomoże mi to wyłączyć żeby była tylko wizualizacja ?
  4. Witam. Chciałbym odgrzać kotleta. Czy przy wymianie nagrzewnicy z jednej strefy na trzy przekładamy cała obudowę z parownikiem chłodniczka klimatyzacji , chłodniczka ogrzewania . Co za tym idzie spuszczamy czynnik chłodniczy klimatyzacji oraz płyn chłodniczy .
  5. Może mi jeszcze ktoś podpowie bo nie wiem czy dobrze myślę . Jeśli te co założyłem maja et 33 a te 8.5 cala mają et43 to tak jakbym ten rant tej felgi ze zdjęc wsunal głębiej o 10 mm ? Tak to się liczy ?
  6. W sumie też racja . Może kupie te 8.5 cala i najwyżej dam dystanse z tyłu aby. Tylko martwi mnie to że co niektórzy pisali ze maja dziwne wibracje
  7. A dał byś linka do tych felg co mówisz ze ładny komplet jest na olx ?
  8. Ta felga ma et 33 Podasz linka do tych felg na olx?
  9. A można założyć przód 8,5 cala a tył 9 cali? I przód et 43 a tył et 33 ?
  10. A tył tak wygląda
  11. Dobra już mam. 1BV mam zawias . Udało mi się pożyczyć felge 9 cali ale bez opony . Tak to wygląda . Z przodu trochę za mocno wystaje wg mnie
  12. A jak sprawdzic jakie mam zawieszenie?
  13. Witam . Chce kupić rotory oryginalne do a4 b8 lift s line. Sedan Doradźcie czy 8.5 czy 9.0 cali Które będą lepiej wyglądały , tzn. Będą bardziej równo z błotnikami. Nie chce dawać żadnych dystansow bo czytałem tutaj w jakimś temacie ze są wibracje jeśli się zle dobierze czy coś w tym stylu . Wole kupić 9 cali , bo wg mnie mają et 33 a 8.5 cala mają et43 Nie jestem jakimś specjalista w tej dziedzinie ale te 9 cala chyba będą bardziej wystawać Może ktoś z was ma takie założone i się wypowie. Czytałem kilka tematów ale jedni mowia ze będą przycierac a ktoś inny znowu ze wchodzą bez problemu
  14. Koleś mówił ze nie ma różnicy . Dzięki chłopaki . Szukam po lifcie
  15. Czyli Poprostu nie pasuje ? Mam swój uszkodzony a chce kupić w kolor . Ja mam po Lift a jest błotnik w kolorze ale od przed liftu na allegro
  16. witam . mam pytanie . czy ktos moze mi powiedziec czy przedni blotnik bedzie pasowal do poliftu od przed liftowego?
  17. Witam. Czy komuś udało się przerobić w wersji po liftowej klimatyzację z jednej strefy na trzy ? Chodzi mi o Lift. Jest temat ale dotyczy przed liftu. A to pewnie inaczej juz wszystko się przerabia.
  18. kris-07 opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam . Panowie nie wiecie czy jeśli posiadam oryginalne oświetlenie na nogi z przodu i z tylu idzie coś włączyć aby świeciło podczas jazdy . jechałem ze znajomym a8 i u niego świeci to podczas jazdy ?
  19. witam . Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego w ustawieniach auta mam tylko podświetlona opcje sprawdzenia serwisu a reszta jest tak jakby nie podświetlona. Np. ustawienia świateł , centralnego zamka, wycieraczek itd. Audi a4 b8 , 2008 rok
  20. 1 wchodzimy w vcds lub vag 2 Select 3 wybieramy 37 nawigacja lub 56 radio 4 wybieramy 10 Adaptacje 5 kanał 6 7 zmieniamy wartość z 1 na 0 8 test 9 safe
  21. tylko ze ja mam navi oryginal od a4 b5 . a te na filmiku to rns-e o ile sie nie myle
  22. Witam . Możemi ktos doradzic czy warto montowac Nawigacje w audi a4 b5 99 r i co trzeba kupic . Posiadam taka nawigacje oryginalna ale nie wiem czy jest sens ja montowac . Zalozylem ja na chwile i efekt jest taki ze to gra tylko po kazdym wlaczeniu zaplonu radio zaczyna grac na caly regulator i wyswietla jakies komunikaty o TMC . Chcilabym zeby to funkcjonowalo normalnie .
  23. na 99 % powinna byc kostak mini ISO
  24. Witam. Mam pytanko , da rade samemu wgrac polskie menu do rns-a w a4 b5 ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.