Treść opublikowana przez OLI_B5
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
Czekam na półoski i walka z elektryka:decayed: czorny czemu dziwnie?
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
ta ---------- Post dopisany 28-12-2012 at 18:12 ---------- Poprzedni post napisany 27-12-2012 at 12:35 ----------
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
gdzie dobrze płaca za kata?
-
[B5 ADR] Zielony Avant na glebie ;p gwint 17" s-line skora duzo forek na kazdej str
ładny avancik:jerk:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
wziął troche z domu w wiaderku:naughty:
-
[ALL B5] Audi S4
To się cenią..
-
[ALL B5] Audi S4
Forumowy majster - Ragga To elegancko. Tylko on ma dużo roboty i mi teraz nie zrobi A to patrzałes? Wydaje się całkiem git NOWA kierownica ? AUDI A4 S4 RS4 A6 S6 RS6 TT (2838742733) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. 250 zł za pokrowiec a raga za 300 zł obszyje mi kierownice, mieszek z gałką, ręczny i podłokietnik Tylko musisz czekac..Moze uda sie ich dogadac na podobną cene ?
-
[ALL B5] Audi S4
Forumowy majster - Ragga To elegancko. Tylko on ma dużo roboty i mi teraz nie zrobi A to patrzałes? Wydaje się całkiem git NOWA kierownica ? AUDI A4 S4 RS4 A6 S6 RS6 TT (2838742733) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
[B5 ADR] Audi A4 B5 tygrys
i syfu na dywaniku Mi te dekory jakoś nie leżą
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
best performance 150
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
- [B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
auto czeka na przewód wysprzęglika i przeguby i mozna składac wczoraj ktoś mi zajebał portfel z całym hajsem i jak narazie auto sobie poczeka:sad: ---------- Post dopisany at 16:35 ---------- Poprzedni post napisany at 12:19 ---------- I siedzi suka:banan:- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Piątek juz blisko a roboty masa- [B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
oby działał na pompie z 1.6 bo od miesiące się nie doczekałem na pompe paliwa od jawora:facepalm:- [B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
Jutro czyszczenie komory i może silnik będzie juz w budzie- Jakie opony pod 17?
Najlepiej by było gdybyś kupił gwint i skręcił w miare potrzeb z -80? Dystans nie koniecznie ale z 10mm możesz zarzucić, pokaż koło:wink:- Jakie opony pod 17?
17 na -40 będzie koza- Jakie opony pod 17?
205-215/45 będzie git- [B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
dzisiaj wziałem się za rozkręcanie , jutro targanie silnika- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:grin:- [B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
koło sprzedane Pablo http://a4-klub.pl/slaskie-91/spoty-czestochowskie-niedziela-g16-iii-aleja-don-kichotem-69636/- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
1.6 + fmic =- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Dane w profilu nie mają znaczenia , ważne że to najszybsze 1.6 w klubie- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
w dodatku ma full korbotronik :polew:- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ja też :polew: ---------- Post dopisany at 23:12 ---------- Poprzedni post napisany at 23:11 ---------- - [B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI