Treść opublikowana przez OLI_B5
-
[B5 APS] by czorny
masz przedliftowa jak dobrze widze:wink:
-
[B5 APS] by czorny
Jest elegancko, pakuj kiere i tunel ppolift:decayed:
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
Nie no dzisiaj nie dam rady, w przyszłym tyg mozemy się ustawić jak przyjdą mi łapy do skrzyni:wink:
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
to kiedy krecha FWD vs Quattro?
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
już się tak nie podniecaj tym quattro:grin:
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
4-5k
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
No własnie musze przenieśc zapalniczke do barku bo tu mi nie pasi:wink:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
bedzie kto?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
- [B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
Jaram się zdjęciem od przodu- [B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
Wyszło całkiem nieźle jakie koszty jeśli można wiedzieć?- Ile wydajecie miesięcznie na paliwo?
Mając 1.6 miesięcznie szlo z 600zl , po przejsciu na 1.8t w sam weekend wyjezdziłem 200zl robiąc ledwo ponad 200km:facepalm:- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dobrze w h*j wygląają- [B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
świetny modzik, też musze usunąc popiołkę trzeba wyjmować tunel żeby wyjąć popiołkę, bo nie pamiętam? Tak trzeba wyciągnąc bo od spodu są 2 zaczepy na popiałke , ogólnie 10 minut roboty i mamy ładny schowek No ośce lipa bo nic tu nie ma ale wyjechać poupalać na miasto i wciągać audice prawie 15 lat młodsze i warte 10 razy więcej powoduje niezłego banana na japie:naughty: Nie pozostaje nic jak tylko czekać na pogode:decayed:- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
dzięki:hi:- [B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
ze 101 , boxy z allegro czynią cuda:polew:- [B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Andzej spalanie strasznie boli Ale przynajmniej jest czym jechać- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Panowie gdzie w AJLu trzeba się wpiąć z wskaznikiem doładowania?- [B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
Wczoraj regulwoałem wajche więc przy okazji zmodziłem konsole usuwając popiałke i teraz jest schowek:decayed:- Lift Przodu!!!
jest temat o zmianie lamp wiec szukaj Lepiej wytnij błotnik bo zmieniajac błotniki pasowało by odrazu zmienic drzwi a to ciągnie większe koszty:wink:- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Skrzynia ogarnięta to sniegu naebało w h*j i sie nie po upala- Czy da się odzyskać PIN immo z ECU AJL 99rok
Ten sterownik z ajla jest wyjątkowo wredny , zadnym programem , kablem , emulatorem nie da rady go usunąc , nawet przelutowanie kosci i zaprogramowanie nie pomogło , u mnie gosciu 2 godziny kombinował zeby to ruszyło ale dał rade więc juz wie co i jak , jak chcesz to mozesz podesłac i ogarne Ci to jak cos to pw- Czy da się odzyskać PIN immo z ECU AJL 99rok
Masz tak samo jak ja miałem , jak chcesz wysyłac to ci pomoge- [B5 APS] by czorny
dojebane to koło:jerk: - [B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM