Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OLI_B5

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OLI_B5

  1. masz przedliftowa jak dobrze widze:wink:
  2. Jest elegancko, pakuj kiere i tunel ppolift:decayed:
  3. Nie no dzisiaj nie dam rady, w przyszłym tyg mozemy się ustawić jak przyjdą mi łapy do skrzyni:wink:
  4. to kiedy krecha FWD vs Quattro?
  5. już się tak nie podniecaj tym quattro:grin:
  6. No własnie musze przenieśc zapalniczke do barku bo tu mi nie pasi:wink:
  7. Jaram się zdjęciem od przodu
  8. Wyszło całkiem nieźle jakie koszty jeśli można wiedzieć?
  9. Mając 1.6 miesięcznie szlo z 600zl , po przejsciu na 1.8t w sam weekend wyjezdziłem 200zl robiąc ledwo ponad 200km:facepalm:
  10. dobrze w h*j wygląają
  11. świetny modzik, też musze usunąc popiołkę trzeba wyjmować tunel żeby wyjąć popiołkę, bo nie pamiętam? Tak trzeba wyciągnąc bo od spodu są 2 zaczepy na popiałke , ogólnie 10 minut roboty i mamy ładny schowek No ośce lipa bo nic tu nie ma ale wyjechać poupalać na miasto i wciągać audice prawie 15 lat młodsze i warte 10 razy więcej powoduje niezłego banana na japie:naughty: Nie pozostaje nic jak tylko czekać na pogode:decayed:
  12. ze 101 , boxy z allegro czynią cuda:polew:
  13. Andzej spalanie strasznie boli Ale przynajmniej jest czym jechać
  14. Panowie gdzie w AJLu trzeba się wpiąć z wskaznikiem doładowania?
  15. Wczoraj regulwoałem wajche więc przy okazji zmodziłem konsole usuwając popiałke i teraz jest schowek:decayed:
  16. jest temat o zmianie lamp wiec szukaj Lepiej wytnij błotnik bo zmieniajac błotniki pasowało by odrazu zmienic drzwi a to ciągnie większe koszty:wink:
  17. Skrzynia ogarnięta to sniegu naebało w h*j i sie nie po upala
  18. Ten sterownik z ajla jest wyjątkowo wredny , zadnym programem , kablem , emulatorem nie da rady go usunąc , nawet przelutowanie kosci i zaprogramowanie nie pomogło , u mnie gosciu 2 godziny kombinował zeby to ruszyło ale dał rade więc juz wie co i jak , jak chcesz to mozesz podesłac i ogarne Ci to jak cos to pw
  19. Masz tak samo jak ja miałem , jak chcesz wysyłac to ci pomoge
  20. dojebane to koło:jerk:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.