Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OLI_B5

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OLI_B5

  1. Na wylocie z warszawskiej , stałem obok Ciebie ale patrzałes w druga strone, jakos koło 13-14
  2. okazało się że ten sterownik to niezła franca i tak łatwo nie było ale 2 godz roboty i gosciu sobie z tym poradził
  3. w 3 osoby i bez trakcji na początku ? Jak dla mnie git. Trzeba szukac szerszych kapci bo nawet na 3 mieli:kwasny:
  4. domniemam że 143 bo gościu burknął pod nosem 150
  5. Fmica musze ogarnąc bo nieźle sie dzisiaj zgrzał
  6. Auto jedzie naprawde dobrze , warto było się bawić w swap bo naprawde jest git Do dopracowania skrzynia biegów bo biegi robią psikusy i czasami nie chcą wejśc ale lajtowo do ogarnięcia , wyspawać wydech i tyle w temacie :mrgreen: A tu dzisiejsza kreska z b8 2.0 tdi a4 b5 1.8t 180 vs a4 b8 2.0tdi - YouTube
  7. Krecha z b8 2.0tdi z cyklu ,, w trzech jedziemy kretynie'' a4 b5 1.8t 180 vs a4 b8 2.0tdi - YouTube
  8. To coś h*jowo to poskładałes ze spada
  9. Widzialem dzisiaj na mieście , ładne auto
  10. W szoku jestem jak to za***rdala..
  11. kupiłem emulator ale jakoś nie spełnia swojej funkcji
  12. Tak tylko jest inny sterownik którego immo nie zgadza sie z tym w aucie , probowałem zaadpotowac to w vagu ale nie moge sie połaczyć
  13. Witam , wyskoczył mi błąd 17978 czyli moduł sterujący zablokowany , auto odpala na 2 sekundy i gaśnie , kupiłem emulator immo , podłaczyłem i zero zmian , wie ktoś jak sobie z tym poradzić?
  14. Ja tylko oglądam , gorzej jak Ciebie przyłapie na nagrywaniu
  15. Merry Holidays! Best Wishes To You!
  16. Ja za prostowanie 4 sztuk + spawanie jednej 17'' dałem 400zl i robota mega profi a felgi była tragedia:facepalm: Dać za naprawe więcej niz za felgi to troche bez sensu , jak dałem 600zl to raczej będą chinole
  17. Po co ci kostka do tego? Jak masz normalnie podłaczone lampy to silniczek tylko wpinasz i bangla
  18. Nie życze Ci wjechac w jakąś sporą kałuże przy większej prędkosci:wink:
  19. OLI_B5 odpowiedział(a) na Labiel temat w 1.8
    eee tam , mi zeszło z 2h:wink:
  20. OLI_B5 odpowiedział(a) na Labiel temat w 1.8
    aha
  21. pokaz jak to w dzien wygląda:wink:
  22. OLI_B5 odpowiedział(a) na Labiel temat w 1.8
    Byłem w tej samej sytuacji, jak jest coś ciekawego to odrazu znika więc trzeba czesac i odrazu dzwonic:wink: Ogarniasz lawete i jedziesz wydaje sie drogo i bez sensu ale koszty na bank się zwrócą
  23. OLI_B5 odpowiedział(a) na Labiel temat w 1.8
    Kupa pomodzonych 1.8t śmiga na gazie:whistling:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.