Treść opublikowana przez OLI_B5
-
[A4 ADR] Hans Czestochowa
Na wylocie z warszawskiej , stałem obok Ciebie ale patrzałes w druga strone, jakos koło 13-14
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
okazało się że ten sterownik to niezła franca i tak łatwo nie było ale 2 godz roboty i gosciu sobie z tym poradził
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
w 3 osoby i bez trakcji na początku ? Jak dla mnie git. Trzeba szukac szerszych kapci bo nawet na 3 mieli:kwasny:
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
domniemam że 143 bo gościu burknął pod nosem 150
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Fmica musze ogarnąc bo nieźle sie dzisiaj zgrzał
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
cchyba tak
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
Auto jedzie naprawde dobrze , warto było się bawić w swap bo naprawde jest git Do dopracowania skrzynia biegów bo biegi robią psikusy i czasami nie chcą wejśc ale lajtowo do ogarnięcia , wyspawać wydech i tyle w temacie :mrgreen: A tu dzisiejsza kreska z b8 2.0 tdi a4 b5 1.8t 180 vs a4 b8 2.0tdi - YouTube
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Krecha z b8 2.0tdi z cyklu ,, w trzech jedziemy kretynie'' a4 b5 1.8t 180 vs a4 b8 2.0tdi - YouTube
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
To coś h*jowo to poskładałes ze spada
-
[A4 ADR] Hans Czestochowa
Widzialem dzisiaj na mieście , ładne auto
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
W szoku jestem jak to za***rdala..
-
Błąd 17978 IMMO
kupiłem emulator ale jakoś nie spełnia swojej funkcji
-
Błąd 17978 IMMO
Tak tylko jest inny sterownik którego immo nie zgadza sie z tym w aucie , probowałem zaadpotowac to w vagu ale nie moge sie połaczyć
-
Błąd 17978 IMMO
Witam , wyskoczył mi błąd 17978 czyli moduł sterujący zablokowany , auto odpala na 2 sekundy i gaśnie , kupiłem emulator immo , podłaczyłem i zero zmian , wie ktoś jak sobie z tym poradzić?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ja tylko oglądam , gorzej jak Ciebie przyłapie na nagrywaniu
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Merry Holidays! Best Wishes To You!
-
Czy opłaca się naprawiać felgi
Ja za prostowanie 4 sztuk + spawanie jednej 17'' dałem 400zl i robota mega profi a felgi była tragedia:facepalm: Dać za naprawe więcej niz za felgi to troche bez sensu , jak dałem 600zl to raczej będą chinole
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Po co ci kostka do tego? Jak masz normalnie podłaczone lampy to silniczek tylko wpinasz i bangla
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Nie życze Ci wjechac w jakąś sporą kałuże przy większej prędkosci:wink:
-
SWAP na 1,8T czy 2,4?
eee tam , mi zeszło z 2h:wink:
- SWAP na 1,8T czy 2,4?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:grin:
-
[AHL B5] Wulkaniczna perła Jawora, ciągłe ulepszanie :)
pokaz jak to w dzien wygląda:wink:
-
SWAP na 1,8T czy 2,4?
Byłem w tej samej sytuacji, jak jest coś ciekawego to odrazu znika więc trzeba czesac i odrazu dzwonic:wink: Ogarniasz lawete i jedziesz wydaje sie drogo i bez sensu ale koszty na bank się zwrócą
-
SWAP na 1,8T czy 2,4?
Kupa pomodzonych 1.8t śmiga na gazie:whistling: