Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OLI_B5

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OLI_B5

  1. ile bym dał jakbym miał żeby miec taki środek:grin:
  2. Już dawno schnie:decayed: Wkońcu mam ładną lampe i w pełni czarną trzeba sie kiedyś prawą zająć
  3. tym swoim 1.9 pewnie pół godziny byś jechał
  4. Panowie doradzcie bo sam juz nie wiem:facepalm: 1.Czarne lampy czarny grill polift 2. Czarne lampy grill przedlift 3. Chrom lampy chrom grill polift
  5. stożek , sportowe nakładki na pedały , soft u leszka i upalam GTR-y na mieście:grin:
  6. OLI_B5 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    A u mnie na liczniku w ogole nie pokazuje temperatury , w klimatroniku na 51 normalnie 90 , co może być przyczyną? ---------- Post dopisany at 18:53 ---------- Poprzedni post napisany at 18:52 ---------- na 49 kanale jest 0 a w błedach klimatronika mam 6.1 i 5.3
  7. OLI_B5 odpowiedział(a) na kichy temat w Audi A4 B5
    od chłodnicy wspomagania , mój bład:wink:
  8. Pokaż środek i zmień te głosniki z tyłu bo to nie golf:facepalm:
  9. coś tam jedzie:whistling:
  10. no szkoda szkoda , obyś z a3 był zadowolony:facepalm:
  11. to stary filmik ---------- Post dopisany 02-02-2013 at 01:08 ---------- Poprzedni post napisany 28-01-2013 at 18:01 ---------- FWD vs Q
  12. Musze podłaczyć ten kabel i sprawdzimy kpowerem ---------- Post dopisany at 00:40 ---------- Poprzedni post napisany at 00:37 ---------- No ale i tak nie jedzie:grin:
  13. to wychodzi na to że 150g jest git:wink:
  14. tylko u mnie cos zjebane i nie jedzie jak trzeba:kwasny:
  15. czadowe dywaniki:decayed:
  16. nie ma ktoś zacisku na tył sprawnego?
  17. było pakowac cos większego jak juz tyle roboty:kwasny:
  18. Ale odpala i gasnie czy w ogóle nie odpala?
  19. zgadza się , było o tym mówione wyżej:wink:
  20. OLI_B5 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8T
    został jako jedyny wolny od ECU , jest od diagnostyki turbo więc musi isc w złącze, tylko chce sie upewnic i w ktore miejsce:wink:
  21. przy tipie powinno byc w okolicach 200 z tego co kiedys czytałem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.