Treść opublikowana przez OLI_B5
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
- [B5 AJM] Moj Czarny AVANT na ViRuSiE :) , KW,19 Toureg koła , hydrografika
ile bym dał jakbym miał żeby miec taki środek:grin:- [B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
Już dawno schnie:decayed: Wkońcu mam ładną lampe i w pełni czarną trzeba sie kiedyś prawą zająć- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
tym swoim 1.9 pewnie pół godziny byś jechał- [B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
Panowie doradzcie bo sam juz nie wiem:facepalm: 1.Czarne lampy czarny grill polift 2. Czarne lampy grill przedlift 3. Chrom lampy chrom grill polift- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
stożek , sportowe nakładki na pedały , soft u leszka i upalam GTR-y na mieście:grin:- A4 B5 ADR ADP Termostat
A u mnie na liczniku w ogole nie pokazuje temperatury , w klimatroniku na 51 normalnie 90 , co może być przyczyną? ---------- Post dopisany at 18:53 ---------- Poprzedni post napisany at 18:52 ---------- na 49 kanale jest 0 a w błedach klimatronika mam 6.1 i 5.3- Uszkodzone przewody-pomocy.
od chłodnicy wspomagania , mój bład:wink:- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no bierz:wink:- [ALL B5] Czerwona A4 :D Prezes:D
Pokaż środek i zmień te głosniki z tyłu bo to nie golf:facepalm:- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
coś tam jedzie:whistling:- [B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
no szkoda szkoda , obyś z a3 był zadowolony:facepalm:- [B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
to stary filmik ---------- Post dopisany 02-02-2013 at 01:08 ---------- Poprzedni post napisany 28-01-2013 at 18:01 ---------- FWD vs Q- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Musze podłaczyć ten kabel i sprawdzimy kpowerem ---------- Post dopisany at 00:40 ---------- Poprzedni post napisany at 00:37 ---------- No ale i tak nie jedzie:grin:- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to wychodzi na to że 150g jest git:wink:- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
tylko u mnie cos zjebane i nie jedzie jak trzeba:kwasny:- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Nom- [B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
czadowe dywaniki:decayed:- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
nie ma ktoś zacisku na tył sprawnego?- [ A4 B5 1.6 ] Srebrna Duuuupa
było pakowac cos większego jak juz tyle roboty:kwasny:- Auto nie odpala, pomocy! (B5 1,6)
Ale odpala i gasnie czy w ogóle nie odpala?- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
zgadza się , było o tym mówione wyżej:wink:- Silnik 1.8T 150 czy 180KM? - niedobór mocy.
został jako jedyny wolny od ECU , jest od diagnostyki turbo więc musi isc w złącze, tylko chce sie upewnic i w ktore miejsce:wink:- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
przy tipie powinno byc w okolicach 200 z tego co kiedys czytałem - [B5 AJM] Moj Czarny AVANT na ViRuSiE :) , KW,19 Toureg koła , hydrografika