Treść opublikowana przez OLI_B5
-
XXII Ogólnopolski Zlot i XVII Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 31.03 - 02.04.2023r.
OLI + 1
-
Urwane pokrętło RNS
Witam mam urwane pokrętło w RNSE LED i chciałbym je wymienić . Macie jakieś sprawdzone sposoby lub kogos poleconego do montażu pokrętła?
-
B5 USA 2.7 biturbo
A to tak , motor z esy stoi w garazu jak chcesz
-
B5 USA 2.7 biturbo
Kupiłem a co?
-
B5 USA 2.7 biturbo
Siema Przedstawiam kolejne B5 które trafiło w moje ręce... chyba juz 12 LInk do FB https://www.facebook.com/audib5us/ Ściągnięte z Nl , przebieg 145tys mil , ori amerykaniec w ori lakierze 1.8 Turbo Quattro AWM 170 km Wersja USA Kolor LZ5K Santorin Blue Z lepszych to xenon , fotochromy , 2DIN , full fis z tempomatem Auto seria z automatem więc na dzień dobry : -skrzynia 6 biegów DQT z 2.5 TDI wraz z napędami -gwint KW V2 -koła ATS DTS 18 8.5J -downPipe 2.75' z koncowkami seata sport -recaro s6 c5 -rozpórka z A6 -nadkola S4 -grill s4 -karbonowe dekory S4 -licznik S4 lift -gałka s-line z b7 -przyciemnione szyby Troche sie pokulałem i było mało więc nadszedł czas na swap 2.7bit Na dzien dobry rozrząd i wszystkie uszczelnienia Silnik rozebrany , uszczelniony i poskładany to przyszedł czas na ogarnięcie budy. -Zregenerowana maglownica -Zwrotnice S4 -Nowe łozyska -Nowe przeguby -Nowe wachacze -Nowe drązki -Nowe konćowki drązkow Całosc wypiaskowana i pomalowana Resztą zajął się CzornyCustom , gdzie auto otrzymało : Sprzęgło RS4 B5 Heble przód 360mm z D3 heble tył 300mm z S4 B6 Wydech przelot z DP 2.75'' Kompletny układ fmic WSkaźnik cisnienia Bajery typu lc , flatshift , antilag itd Auto wypluło 340km i 540nm A , że po tygodniu juz było mało na półce czekają : -Turbiny K04 B5 -alumioniowe doloty turbin -aluminiowy trojnik -aluminiowe dv'ki -metalowe doloty trojnika Na wiosne atak po 450km A tak to jedzie Pozdro
-
Rezanie wtyczek lamp na polift
Oczywiscie najlepiej szukać ori wtyczek ,wtedy mamy wszystko szczelne. Z racji , że zdjecia wygasły a sporo osob mnie pyta jakie wtyczki to wrzucam zdjecie jakich wtedy użyłem do podłaczenia lamp
-
Podwójny wydech w B5 ośka
Jakies postepy?
-
S4 B5 K04 RS4 + S3 8L Imola Yellow
niezły garaż na 3 focie
-
Fake S4 +++ | NR.1
Plany dobre , szkoda tylko ze to oska...
-
Gdzie ma być wpięta druga część tego wężyka 1.8T AWT
Ten przewód idzie razem z tym grubym przy rozrządzie i wpinasz w n75/ew jakis kruciec turbo nie pamiętam dokładnie ale napewno zauwazysz ,że gdzieś go brakuje .
-
S4 b5 by Jachyr
Dokładka sztos , jaki koszt?
-
Kodowanie kluczyka
W bagażniku po prawej stronie , musisz zdemontować tą plastikową osłone i podciągnąc boczek do góry i tam masz pompke. Częstotliwosc masz raczej 433.92 , ''złam'' pilot na pól to bedzie napisane.
-
Kodowanie kluczyka
Kupujesz scyzoryk , do tego nową pastylke immo z nowym grotem i zakodujesz sobie bez problemu zamykając się w 100zł
-
A4 B5 [AJL] - Turbo/Quattro Czarna Bestia
To nie jest lusterko z b5 b6/b7
-
[B5 AWT] Czerwona seria Pro Line Sport - Siemin
Auto koks Pakiet S4 robi robote , kółko też fajne. Pokaż jeszcze ten środek
-
[B5 AWT]1.8T by Łukasz13
Ładnie to idzie
-
A4 B5 1.8T Kłatrówka | Wer. USA
- 1.8T AWM nie odpala
Witam panowie Pacjent to 1.8t AWM w tiptronicu Silnik nie odpala i slychac stuki w okolicach kolektora/glowicy Kupiłem auto juz w takim stanie , przyczyna nieznana. Jakies sugestie pomysły ? Dodam , że na chwile obecna nie mam dostępu do kanału , auto stoi na parkingu i chciabym je odpalic. Podpinałem vaga i błedów nie ma. https://youtu.be/gePG8O27-OE- Audi A6 C5 2.8 APR Quattro by Sajmoon
Jak odczucia w porownaniu z b5 ? Sam myśle chwilami czy się nie przesiąść bo znalesc b5 w Q to juz masakra powoli...- Audi a4 b5 pakiet chrom listwy demontaż i montaż
Listwy pasują do wszystkich roczników , przy demontazu trzeba rozwiercic wszystkie nity na które są zamontowane i tak samo zamontować , nie pamiętam teraz jak z tyłem w avancie ale chyba trzeba wyciąc tylną szybke i wkleic razem z listwami chrom , ogólnie roboty troche jest ale efekt jest super jeśli mamy pakiet chrom- S4 b5
Ładna sztuka Widziałem ją na OLX i wyglądała na zadbaną tylko kolor nie ten- Miśkovóz by Misiek |1.6| UPDATE 15-12-2016
Wpinasz wiązke i wszystko działa , tu nie ma modułow komfortu Ważne żebyś miał wiązke poliftową i wszystko jest p&p. A co z otwieraniem i zamykaniem z kluczyka? Będzia tak z przodu czy nie bardzo? [emoji3]Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka Wszystko musi chodzić , jeśli kupisz całą niepocięta wiązke to przecież tylko wypinasz starą i wpinasz nową więc te funkcje nie zanikną .- Miśkovóz by Misiek |1.6| UPDATE 15-12-2016
Wpinasz wiązke i wszystko działa , tu nie ma modułow komfortu Ważne żebyś miał wiązke poliftową i wszystko jest p&p.- Oklejanie podsufitki
Zależy od upodobań ale ja odrazu kleiłbym sufit na czarno... Sam tak robiłem , kupiłem materiał jeden z tańszych a okazał się najlepszy ( oczywiście z podbitką ) , co się dało to okleiłem przy pomocy butaprenu , plastiki i jakies słupki pomalowałem na czarno sprayem i efekt był naprawde zadowalający a całośc mnie kosztowała może 60zł- [B5 ANB] Avant 1.8TQ nogaro blue! Quattro/DP/Wydech/FMIC
Mowiłem Ci pchaj to w krzoki - 1.8T AWM nie odpala