Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OLI_B5

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OLI_B5

  1. OLI_B5 odpowiedział(a) na Kucmin temat w Audi A4 B5
    Ja też miałem 95r tylko silnik 1.6
  2. No jest mega grubo :kox:
  3. OLI_B5 odpowiedział(a) na Kucmin temat w Audi A4 B5
    U mnie po wrzuceniu 1Din silniczki zaczeły jedynie głosniej chodzić więc myśle , że i tak warto bo nie jest to uciązliwe a środek zupełnie się zmienia
  4. Szukaj dobrego polifta po przesiadce szybko o tym zapomnisz i pomyślisz jaki głupi byś był ładując dalej kase w starego przedlifta Ori lift zupełnie inne auto , sam przeszedłem tą droge mając identyczną baze , także na Twoim miejscu pchałbym to dalej
  5. Robi robote
  6. Jedyne wyjscie to przełozyc listwe ze starego błotnika albo odrazu poszycia drzwi na polift wymienic
  7. Bedzie mega kox
  8. Ogarnales mache na testy czy na tej ogarniasz ?
  9. Mozesz rozwinąc temat przedniego PDC ?
  10. Rns'e jest zbieraj hajs mordo i wkladaj bo warto
  11. Jak z wygoda tych kubłow ?
  12. Jest dobrze sprysk sie tam miesci ?
  13. to jest jakos przykrecane czy bedzie spawane do budy ? Bedzie kox
  14. Kolego jest tyle roboty ze az nie warto... Silnik z calym osprzetem i pasem przednim , trzeba zmienic sterowanie gazem z potencjometru na linke , przewody od magla zapewne sie roznia , no i oczywiscie cala elektryka z licznikami przekaznikami itd . Mogles isc odrazu w 2.7bita
  15. OLI_B5 odpowiedział(a) na OLI_B5 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Moj wkład pomijam , dałem 17 i tyle samo bym chciał dostac , oczywiscie na Avusach. Auto po pełnym serwisie .
  16. OLI_B5 odpowiedział(a) na OLI_B5 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Pojawiła sie ładna ori S4 Generalnie najpierw sprzedam rzeczy ktore sa mi zbedne a obniza wartosc samochodu typu dekory , lustra itd pierdołami zajme się pozniej jak bede miec czesci zamienne
  17. OLI_B5 odpowiedział(a) na OLI_B5 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Ktoś chetny na auto lub jakies graty ?
  18. OLI_B5 odpowiedział(a) na OLI_B5 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    6 poduch razem z tymi pod silnikiem
  19. Identyczna jak moja poprzednia pakuj 18 bo 17 bedzie małe
  20. OLI_B5 odpowiedział(a) na OLI_B5 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    l Tak jak pisalem wyzej , trzeba isc do przodu wiec był plan na s4 Póki co auto trafiło do garazu i po zimie sie okaze co dalej , trafi sie ladna S4 to sprzedam , jak nie to bedzie swap ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.