Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OLI_B5

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OLI_B5

  1. 500 za element to przesadzili z deka... Według mnie to raczej wypadałoby spolerować reszte , przecież jak to pomalują ,walną bezbarwny itd to będzie duża róznica miedzy starymi elementami a nowymi tym bardziej na srebrnym gdzie dobrać kolor to masakra.
  2. 1be lub 1be + jakieś spręzyny -30/40 będzie idealne
  3. OLI_B5 odpowiedział(a) na paput temat w Audi A4 B5
    Miszczem painta nie jestem ale coś tam widać
  4. OLI_B5 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Ja bym lamp nie ruszał , tak jest spoko
  5. http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/montaz-progow-s4-b5-a4-b5-231081/
  6. Baaa , nawet ja będąc 2 razy w roku znam więcej ludzi niż w mojej wiosce mieszkając na co dzień
  7. filmik pokazac Tylko krzyżówki i zakrętów brak
  8. na dąbrowskiego grubo było
  9. ten juz kusi :grin:
  10. OLI_B5 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    jak lekko dotniesz to nie schowają się pod uszczelki ? Tył byś mógł jeszcze podkręcic jak da rade
  11. Nie będzie pasować , jak nie zamierzasz wkładać większego turbo typu k03s to raczej nie opłaca Ci się kupować tipa... na forum chyba j4szczur czy jakoś tak mial niedawno do sprzedania pod ori puche więc musisz poszukac
  12. adres URL obrazka , klikasz ten kwadracik z obrazkiem [ Insert Image ] i wszystko śmiga
  13. lampy już na aucie ?
  14. Przykręcane do pasa , mam gdzieś 2 szt jak chcesz to pisz
  15. Mocowania w pasie
  16. OLI_B5 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    lotke na klapie jeszcze bym tu widział :kox:
  17. Dobrze zapierdziala z czego silniczki ?
  18. Zależy czy masz przedliftową czy poliftową , jak masz poliftową to pewnie masz redukcje albo kolumne zmieniona na lift
  19. Po to żeby lepiej doświetlić ? Skoro są dwa osobne źródła światła to raczej logiczne że lepiej jak oby dwa będą świecić
  20. 30-140 masz jak mój ajl z dp:whistling:
  21. Panowie są jakies róznice pomiędzy uszczelkami pod miske ? Bo widze przedzial cenowy 20-60 i nie wiem która brac , do tego pójdzie jeszcze silikon.
  22. podobuje mnie się to dokładke zespawasz czy tak jak na foto ?
  23. OLI_B5 odpowiedział(a) na tomacho temat w Audi A4 B5
    Nie duża ale róznica jest , ja po zmianie z 17 na 15 miałem problem wyjechać z podwórka
  24. OLI_B5 odpowiedział(a) na tomacho temat w Audi A4 B5
    wygląd wyglądem ale najważniejsze że nie przyciera się lusterkami o asfalt w zakrętach

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.