Treść opublikowana przez OLI_B5
-
Lakierowanie ciężkiego przypadku w A4 B5
500 za element to przesadzili z deka... Według mnie to raczej wypadałoby spolerować reszte , przecież jak to pomalują ,walną bezbarwny itd to będzie duża róznica miedzy starymi elementami a nowymi tym bardziej na srebrnym gdzie dobrać kolor to masakra.
-
B5 1.8T stoi jak allroad
1be lub 1be + jakieś spręzyny -30/40 będzie idealne
-
Prośba o VT
Miszczem painta nie jestem ale coś tam widać
-
[B5 1Z] A4 TDi
Ja bym lamp nie ruszał , tak jest spoko
-
Mam prośbę ( chodzi o progi s4)
http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/montaz-progow-s4-b5-a4-b5-231081/
-
Stanced Fake S4 Avant - Nowy właściciel
Baaa , nawet ja będąc 2 razy w roku znam więcej ludzi niż w mojej wiosce mieszkając na co dzień
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
filmik pokazac Tylko krzyżówki i zakrętów brak
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
na dąbrowskiego grubo było
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ten juz kusi :grin:
-
[B5 1Z] A4 TDi
jak lekko dotniesz to nie schowają się pod uszczelki ? Tył byś mógł jeszcze podkręcic jak da rade
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Nie będzie pasować , jak nie zamierzasz wkładać większego turbo typu k03s to raczej nie opłaca Ci się kupować tipa... na forum chyba j4szczur czy jakoś tak mial niedawno do sprzedania pod ori puche więc musisz poszukac
-
[B5 AFN] 18' Recaro Fimc - S4
adres URL obrazka , klikasz ten kwadracik z obrazkiem [ Insert Image ] i wszystko śmiga
-
[B5 AFN] Entwurf avant paradiesgruen 1lift novwy ;)
lampy już na aucie ?
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Przykręcane do pasa , mam gdzieś 2 szt jak chcesz to pisz
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Mocowania w pasie
-
[B5 1Z] A4 TDi
lotke na klapie jeszcze bym tu widział :kox:
-
Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.
Dobrze zapierdziala z czego silniczki ?
-
Kierownica od s4 b5 do a4 b5 po lifcie
Zależy czy masz przedliftową czy poliftową , jak masz poliftową to pewnie masz redukcje albo kolumne zmieniona na lift
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Po to żeby lepiej doświetlić ? Skoro są dwa osobne źródła światła to raczej logiczne że lepiej jak oby dwa będą świecić
-
A4 1.8T AEB+ Soft by Gregor
30-140 masz jak mój ajl z dp:whistling:
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Panowie są jakies róznice pomiędzy uszczelkami pod miske ? Bo widze przedzial cenowy 20-60 i nie wiem która brac , do tego pójdzie jeszcze silikon.
-
[S4 B5] Moje maleństwo. Single turbo
yeebany
-
[B5 APS] by czorny
podobuje mnie się to dokładke zespawasz czy tak jak na foto ?
-
gwint na seryjnych alu ?
Nie duża ale róznica jest , ja po zmianie z 17 na 15 miałem problem wyjechać z podwórka
-
gwint na seryjnych alu ?
wygląd wyglądem ale najważniejsze że nie przyciera się lusterkami o asfalt w zakrętach