Treść opublikowana przez OLI_B5
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
śruby pod turbo muszą byc z ASO czy wystarczy komplet jakis mocnych ? Pamięta ktoś wgl cene za komplet uszczelek i śruby?
-
[ALL] Zmiana koloru karoserii stosując folie .
Zależy chyba od folii , ja kupiłem jakiegoś oracala i szału nie ma
-
[B5 APS] by czorny
mordo jutro wyśle Ci ten grill bo mam lekki nieogar
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
k**wa Przeciez wiem że powinna być z s4 ale mam z passata 1.8t i dlatego pytam czy jest sens ją zmieniać pod ew k03s czy ta styknie..
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Panowie ile takie turbo jest warte? Do końca wsumie spoko śmigało.. MVI 8035 - YouTube ---------- Post dopisany 02-02-2014 at 13:01 ---------- Poprzedni post napisany 30-01-2014 at 14:44 ---------- Panowie drugie pytanie ,ma ktoś informacje czy rózni się przepływem pompka z 1,8t a s4? W alj niby ori była z s4 , ja u siebie wsadziłem zwykłą z 1.8t i myśle czy jest sens ją zmieniać?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:grin:
-
[B5 AGB] Czarne Es Bix'y Ledy Rns-e+Bt Recaro..
dobra rozkmina z wskaźnikiem , czekam na efekt końcowy
-
1.8T AWT LY7L/Gwint KW/18" CLK/Stop LED/BIX
Jesteś pewny tego co piszesz? A Ty masz jakieś wątpliwośći ?
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
Pasuje jak k**wie majtki
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
teraz jest nowy pogromca na mieśćie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
- Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
płaskim śrubokrętem bez problemu podważysz wtyczke a jak nie masz dolnych bolców to lampy będą sie ruszać co mnie osobiście strasznie wkurwiało i dorobiłem je sobie-- [B6 AWX] 1.9++ który nie lubi hamowni ;)
doskonale o tym wiem:decayed: i mam na to wyjeb.... Softa zrobił i cwaniak teraz- [B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
Wiesz co dużo chyba od folii zależy , kupiłem oracala i taki jakis dziwny jest.. Niby czarny połysk a taka skórka pomaranczy jakby na tym jest , kosztowało mnie to 5zł więc narazie niech będzie najwyzej pozniej ogarne coś lepszego , malowanie napewno lepsze no ale z trwałośćią może być róznie- Kierownica musi być lekko skręcona w lewo, żeby auto jechało prosto.
i przy okazji zerwij sobie taśmę od poduchy Ciekawe jak..- Kierownica musi być lekko skręcona w lewo, żeby auto jechało prosto.
przestaw kiere na wieloklinie:decayed:- [B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
szału nie ma Folia czarny połysk..- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Dobry szary raz widziałem na b6 , taki metaliczny , robił mega robote- [B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
ee tam , nic się nie dzieje... wszystko idzie na paliwo co się odłozy grosz to albo trzeba tankować auto albo siebie:grin:- [B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
lg lcs500ur- Moja NIUNIA- 1.8t 150+ lublin
Grafit +czerwone zaciski- [B5 APS] by czorny
bajera- [B5 AFN] kolejne body rs4 b5
body wyszło Cię więcej niż cały RS ?- Pomoc ze światłami przód
Najlepiej białe ledy żeby się komponowały z hidami- [B5 AMB 1.8T] Niska temperatura wody
czujniki kupiłes ori czy zamienniki ? - Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż