Treść opublikowana przez OLI_B5
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
195 na 6J
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
Przy tych temperaturach zalecali nie kleic tego więc dach zostaje na wiosne Tymczasem ogarnałem wyższy level w paincie i zajarałem sie tym kołem
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
jeszcze wycieraczka out i dupeczka jest kox gładki zdeś kocur
-
Sterownik z AJL do AEB.
dużo przepłaciłem ?
-
Sterownik z AJL do AEB.
Ja za immo zapłaciłem 250zł więc nie wiem czy tak gratis
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
Chyba jutro zapierniczam po folie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
kozacko to przez tydzien nie patrzysz na spalanie
-
[ALL B5] Audi S4
biały do niebieskiego nie pasuje chrom albo grafit pod koła będzie robić robote
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Częstochowa wymarłe miasto to nie ma sie co dziwić
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Mówiłem przecież
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
stal 16 '' brzmi git
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
chyba ta , raz bym sprzedał , raz zostawił sam juz nie wiem:facepalm: poza tym za to grosze dostane a w sam silnik ponad 5k weszło..
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
Jakimś programem na smartfonie wychodziło 6.2 , realnie pewnie z 7 taa Dlatego w tym roku delektuje się jazdą na stalówkach:decayed: ---------- Post dopisany 14-11-2013 at 10:54 ---------- Poprzedni post napisany 25-08-2013 at 01:25 ---------- dawno nic nie było więc kilka fot i czarny sufit Zastanawiam sie nad oklejeniem dachu na czarny połysk:eusathink:
-
A4 B5 1.9tdi /-60mm/18" FLAT FIVE /
no zapowiada się dobry dupowóz ps. nie chce czarnej podsufitki do tego ?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ty akurat masz pojęcie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
moze zamiast kresek zaczniemy jakies walki na audio albo coś zeby nie było płaczu o mase , koła , paliwo , pasażerów , bagaznik , fotele :polew::polew:
-
Strefa Śmiechu
oglądałem to na zywo , nie chciałbyś wiedziec co sie działo pózniej :grin:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
- [B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
dzieje się widze- [ALL B5] Audi S4
To by bardziej pasowało- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Była krecha BEX vs ANB ?- [B5 AJL] Koszykowy czarnuch Quattro
zdeś na gładko i będzie miazga- gadżet w miejsce popielniczki przedniej ??
wywal popiałke , gniazdko przenieś do schowka i będzie najlepiej zaślepisz tylko z tyłu i będzie spoko schowek- [B5 AFN] Morska Quattro - Na razie bez większych modów
błotnik ma cos inny odcien i maska tez wydaje sie lekko zagięta- 1.8T Bandit by Magicbattle// swap na polifta
poskładane do kupy ? - [B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm