Treść opublikowana przez OLI_B5
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
Że jak ?
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
szeroki polift będzie mega koksem :kox:
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
k**wa ciągle pod górke co z tym sterownikiem że nie ogarną tego ? ten od agu jest p&p ?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
będzie k03s więc pewnie okolice 220ps
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
miałem tak samo , wygląda fajnie ale wieczorem cofać to dramat , szyby w dół bo nic nie widać po tygodnu chyba to zerwałem
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
autogauge mam z procedura startu więc wątpie że to jego wina Ps drugie pytanie , przepływke chyba jednak kupie nówke , skoro mam wydac 500zł to może odrazu wsadzić 3'' z s3 ? Polepszy to cos czy pogorszy ?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
nie no mimo niskiego doładowania auto zapierdalało jak wściekłe , sterownik 8DO 907 558 DA kilka kresek
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
własnie świeżo po swapie nie miałem wskaznika więc nie wiem ale odkąd załozyłem chyba w maju cały czas było 0.6 do niedawna bo spadło na 0.3, cofało zapłony i obroty szalały , wiec wymeiniłem swiece , dv , n75 , przepływke i przewody i wrociło na 0.6 lecz mocy nadal nie ma
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
oleju nie bierze , ocierac tez nie ociera , od zawsze doładowanie 0.6b... wg ładnie chodzi
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
no to będą czarne bixy us Tymczasem po dlugiej walce z brakiem mocy wyleciało dzisiaj turbo , ma lekkie luzy i jest pęknięte także wleci hybryda k03s. Jutro jak czas pozwoli wyleci silnik na wymiane uszczelek , czyszczenie itd , wymiane sanek bo te już przegnite oraz wymiane wachaczy górnych... i jak tu odłozyć na koło
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
panowie lekkie luzy na wirniku mogły być przyczyną braku mocy i dziwnego zachowania auta ? Wymieniona przepływka , dv , n75 ,świece i wszystkie przewody, auto niby chodzi lepiej i nie faluje na obrotach ale z tą mocą to średnio... w dodatku pęknięta strona gorąca
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
Myśle nad lampami w chromie
-
Muzyka w naszych autkach
- Grill, lampy,oświetlenie.
5min roboty- Moja A4 b5 2.5TDI afb 1998r.Pro Line Sport
także tego , będą polifty + bix od grześka- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
ile chcesz ?- [B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
+1:kox:- Grill, lampy,oświetlenie.
Warszawska , krakowska , jesienna najlepiej Części i akcesoria samochodowe. - Wildcar.pl- Grill, lampy,oświetlenie.
nie lepiej kupić na miejscu ?- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
a masz gdzies nr ? Bo tu wszystkie sa takie same Modyfikacje 1.8T- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
k03-029 cięzko dostępne jest w pl ? Bo po numerach to chyba tego nie znajde- Grill, lampy,oświetlenie.
oklejenie spoko będzie trwałe , oświetlenie nóg możesz podłaczyc pod drzwi lub światła wedle upodobania , jeśli czerowne to najlepiej na paskach ledowych , lampy przód lepiej kup polifty valeo i wyślij Gwertemu na przeróbke , kierunki spoko , tylne lampy ujdą- [ALL B5] Naprawa panela klimatronika
Panowie mozna zamienic 8DO 820 043D 5HB 006 500-11 na klimatronik po pierwszym lifcie 8LO 820 043D 5HB 007 608-04 ? Mój juz całkiem padł , nic się nie wyświetlało więc na probe podłączyłem ten po I lifcie i o dziwo wszystko działa , nawet środkowy nawiew który wczesniej nie działał , jedyny mankament to dziwny odgłos z klimatronika i nagrzewnicy , moge na tym jeździc czy nie bardzo ? W dodatku na kanale pierwszy wyskoczyła masa błedów ( 6.1 , 7.1 , 11.7 , 20.1 , 22.1 , 49.1 , 50.3 )- Swap z 1.8 na .... Pomocy...
1.8T:wink:- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
tylko z 029 da sie zrobic hybryde ? - Grill, lampy,oświetlenie.