Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OLI_B5

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OLI_B5

  1. Że jak ?
  2. k**wa ciągle pod górke co z tym sterownikiem że nie ogarną tego ? ten od agu jest p&p ?
  3. będzie k03s więc pewnie okolice 220ps
  4. miałem tak samo , wygląda fajnie ale wieczorem cofać to dramat , szyby w dół bo nic nie widać po tygodnu chyba to zerwałem
  5. autogauge mam z procedura startu więc wątpie że to jego wina Ps drugie pytanie , przepływke chyba jednak kupie nówke , skoro mam wydac 500zł to może odrazu wsadzić 3'' z s3 ? Polepszy to cos czy pogorszy ?
  6. nie no mimo niskiego doładowania auto zapierdalało jak wściekłe , sterownik 8DO 907 558 DA kilka kresek
  7. własnie świeżo po swapie nie miałem wskaznika więc nie wiem ale odkąd załozyłem chyba w maju cały czas było 0.6 do niedawna bo spadło na 0.3, cofało zapłony i obroty szalały , wiec wymeiniłem swiece , dv , n75 , przepływke i przewody i wrociło na 0.6 lecz mocy nadal nie ma
  8. oleju nie bierze , ocierac tez nie ociera , od zawsze doładowanie 0.6b... wg ładnie chodzi
  9. no to będą czarne bixy us Tymczasem po dlugiej walce z brakiem mocy wyleciało dzisiaj turbo , ma lekkie luzy i jest pęknięte także wleci hybryda k03s. Jutro jak czas pozwoli wyleci silnik na wymiane uszczelek , czyszczenie itd , wymiane sanek bo te już przegnite oraz wymiane wachaczy górnych... i jak tu odłozyć na koło
  10. panowie lekkie luzy na wirniku mogły być przyczyną braku mocy i dziwnego zachowania auta ? Wymieniona przepływka , dv , n75 ,świece i wszystkie przewody, auto niby chodzi lepiej i nie faluje na obrotach ale z tą mocą to średnio... w dodatku pęknięta strona gorąca
  11. Myśle nad lampami w chromie
  12. OLI_B5 odpowiedział(a) na blind0 temat w Audi A4 B5
    5min roboty
  13. także tego , będą polifty + bix od grześka
  14. OLI_B5 odpowiedział(a) na blind0 temat w Audi A4 B5
    Warszawska , krakowska , jesienna najlepiej Części i akcesoria samochodowe. - Wildcar.pl
  15. OLI_B5 odpowiedział(a) na blind0 temat w Audi A4 B5
    nie lepiej kupić na miejscu ?
  16. a masz gdzies nr ? Bo tu wszystkie sa takie same Modyfikacje 1.8T
  17. k03-029 cięzko dostępne jest w pl ? Bo po numerach to chyba tego nie znajde
  18. OLI_B5 odpowiedział(a) na blind0 temat w Audi A4 B5
    oklejenie spoko będzie trwałe , oświetlenie nóg możesz podłaczyc pod drzwi lub światła wedle upodobania , jeśli czerowne to najlepiej na paskach ledowych , lampy przód lepiej kup polifty valeo i wyślij Gwertemu na przeróbke , kierunki spoko , tylne lampy ujdą
  19. Panowie mozna zamienic 8DO 820 043D 5HB 006 500-11 na klimatronik po pierwszym lifcie 8LO 820 043D 5HB 007 608-04 ? Mój juz całkiem padł , nic się nie wyświetlało więc na probe podłączyłem ten po I lifcie i o dziwo wszystko działa , nawet środkowy nawiew który wczesniej nie działał , jedyny mankament to dziwny odgłos z klimatronika i nagrzewnicy , moge na tym jeździc czy nie bardzo ? W dodatku na kanale pierwszy wyskoczyła masa błedów ( 6.1 , 7.1 , 11.7 , 20.1 , 22.1 , 49.1 , 50.3 )
  20. tylko z 029 da sie zrobic hybryde ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.