Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OLI_B5

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OLI_B5

  1. To słabo jak juz starasz się wpaść.. współczuje
  2. Pod popielniczką jest ori podświetlenie tylko dioda zmieniona na białą
  3. Mosz tam cosik w dobrej cenie?
  4. 1 din lift... do ogarniecia jeszcze jeden podswietlany przycisk ( pomysły ? ) , podświetlenie kubka i rezanie ramki z ramką od radia na gładko
  5. OLI_B5 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie po ile chodzą klapy usa do sedana ?
  6. są lakiery do żarówek ale lepiej chyba będzie kupic ori żarówki
  7. Zaraz podeśle adres do wysyłki gorzoły
  8. ja bym brał te Fotele sportowe DRAGO BLACK - SKRA 1 szt. SKLEP TUNING : najlepszy sklep z czciami do tuningu, filtry, halogeny, kierunkowskazy, lampy, rozprki, produkty najwyszej jakoci!
  9. A co to sie wyprawia? A tłakcja na schodach to jest ? Hola hola...
  10. a mebelki to poskręcane ?
  11. TFSI http://a4-klub.pl/newbie-11/czestochowa-witam-311434/#post4000554
  12. Z czarnym grillem o wiele lepiej :kox: Pakuj duże lustro:wink:
  13. OLI_B5 odpowiedział(a) na przemg temat w Audi A4 B5
    Okolice 3k to minimum . Na forum kupisz gotowe swapy za 2500-3000 , do tego licz olej , płyny itd to kolejne 300zł , rozrząd , spawanie wydechu , uszczelki itd ---------- Post dopisany at 16:28 ---------- Poprzedni post napisany at 16:27 ---------- Bez turbo będziesz jeździł ?
  14. OLI_B5 odpowiedział(a) na przemg temat w Audi A4 B5
    silnik , skrzynia , półoski , wiązka z kompem ( usuniecie immo lub bawienie się w zgranie tego) , obudowa filtra ,cooler , wydech , heble i na upartego pompa paliwa
  15. więc jednak kupiłes kompletne ?
  16. czekam na konsole liftową i będe działac na gotowo a powiedz mi jak to masz zrobione u siebie, wkładasz radio i na to ramke czy wkładasz całosc razem z radiem ?
  17. no ładnie gratuluje wyniku choć mogło by być więcej
  18. No jak masz 2 to przecie zazwyczaj trzeba wkręcic 2 Druga jest oczywiście z dystanem
  19. Panowie ile może byc warte dp 2.5 pod 2 sondy ? nie szuka ktos może ?
  20. Kobiete to rozumiem że młotrza lepsza ale auto to ta jeden uJ ważne że b5
  21. chyba będzie 8234829+
  22. Mi to ludzie z parkietu schodzili więc sie nie znasz maślak
  23. nie takie mixy sie przyjmowało nie wspomne kto był królem parkietu w donie :grin:
  24. a staniemy na rumunki koło siewierza ? Ty podobno szybko dochodzisz, to 5min w tą czy w tamtą nie stanowi problemu, dłużej to na bramkach postoimy :polew: To słabiutko

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.