Treść opublikowana przez OLI_B5
-
[A4 B5] Audi A4 B5 - Sanocki Granat (1.6,17",+++)
tylko ori valeo albo depo bez żadnych ringówi i innych wynalazków
-
A3 1,8 20v+ agn
Zawsze lepiej mieć niż nie mieć
-
[B6 AWX] 1.9++ który nie lubi hamowni ;)
AFN'em go na lince ciągnąłem
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no wpadaj Mam nadzieje że przeczytałeś nagłowek tematu i jesteś przygotowany na upalanie
-
[B5 AHL] Folia carbon 3m -efekt
Ile Cię to kosztowało ?
-
Konsola środkowa od wersji liftowej
taaa http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-zmiana-tunelu-liftu-poliftowy-123559/
-
A4 1.8T AEB+ Soft by Gregor
jak z montażem tych wtrysków?
-
[ALL B5] Srebny AVANT,GWINT,BIX,LED,PAKIET S4,Skóra,Foty 2016
- Problem z reflektorem
wyleciec raczej cięzko , prędzej musiało by być wyrwane z zaczepów, silniczek dobrze załozyłes ?- Turbo K04
- Nowe Eibachy -30mm ... dalej koza....
czego się spodziewałes po spręzynach nizszych o 10mm ?- [B5 AHL] Folia carbon 3m -efekt
Myślę że za mało grzalem bo robiłem to pierwszy raz bo sama folia została kupiona w firmie która okleja samochody itp. na codzień a folia jest naciagnieta do środka. Jak sprawdzalem czy folia się lepi tam gdzie się cofnęła to już tam kleju nie ma a 3M daje długa gwarancję niby. Podczas upałów zaczęła mi się cofać ta folia. Jak się wkurze to zerwe ją i machne plastidipem Nie wiem jakim cudem Ci to odeszło , przecież skoro masz zaciągnięte do środka i jeszcze dekor jest dociśnięty do deski to nie ma prawa to odejsc- [B5 ANB] 1.8T, Skromny żwawy czarny sedan ;)
mówiłem że nawet nie opłaca się tego przekładac- Moja NIUNIA- 1.8t 150+ lublin
szukać polifta w dobrej kasie bo i tak kiedyś zmienisz- 1.8T+ ' by marys
Odpowiedz kolego laikowi dlaczego sprzęgło akurat od AWX. To chyba Passat B5 FL ? AWX to a4 b6 , sprzęgło jest mocniejsze i znosi więcej nj jak to w dieslu- [B5 ASJ] Audi S4 -> RS4
widziałem że dzisiaj nieźle oberwał szkoda auta- Zderzak RS z laminatu
polift w tej kasie i tyle w temacie- [B5 AHL] Folia carbon 3m -efekt
dotykacie tego pseudo ''carbonu'' czy tylko oglądacie ?- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
normalnie, ogien ma być... olis , załozysz LPG to bedziesz wiedział nie pamietasz jak było na PB i LPG? na czym lepiej jechało auto Romana Wiem ,że lepiej na podtlenku... niezły ogień na tłokach musi być- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
nie ogarniam jak z k03 robisz 220ps- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
więc wychodzi na to że Syska zaczeło jechać a u Romana coś nie halo- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
wszyscy na rowni ? Są jakies filmiki?- [ALL] Zmiana koloru karoserii stosując folie .
Zależy chyba od folii , ja kupiłem jakiegoś oracala i szału nie ma Jakiegos tzn jakiego? 641 Najtansza folia reklamowa, wiec sie nie dziw, ze szalu nie ma Dopiero po przeczytaniu symbolu dowiedziallem sie co to za shit..- [B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
:kox:- [ALL] Zmiana koloru karoserii stosując folie .
Zależy chyba od folii , ja kupiłem jakiegoś oracala i szału nie ma Jakiegos tzn jakiego? 641 - Problem z reflektorem