Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OLI_B5

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OLI_B5

  1. tylko ori valeo albo depo bez żadnych ringówi i innych wynalazków
  2. Zawsze lepiej mieć niż nie mieć
  3. AFN'em go na lince ciągnąłem
  4. no wpadaj Mam nadzieje że przeczytałeś nagłowek tematu i jesteś przygotowany na upalanie
  5. Ile Cię to kosztowało ?
  6. taaa http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-zmiana-tunelu-liftu-poliftowy-123559/
  7. jak z montażem tych wtrysków?
  8. wyleciec raczej cięzko , prędzej musiało by być wyrwane z zaczepów, silniczek dobrze załozyłes ?
  9. K04s
  10. czego się spodziewałes po spręzynach nizszych o 10mm ?
  11. Myślę że za mało grzalem bo robiłem to pierwszy raz bo sama folia została kupiona w firmie która okleja samochody itp. na codzień a folia jest naciagnieta do środka. Jak sprawdzalem czy folia się lepi tam gdzie się cofnęła to już tam kleju nie ma a 3M daje długa gwarancję niby. Podczas upałów zaczęła mi się cofać ta folia. Jak się wkurze to zerwe ją i machne plastidipem Nie wiem jakim cudem Ci to odeszło , przecież skoro masz zaciągnięte do środka i jeszcze dekor jest dociśnięty do deski to nie ma prawa to odejsc
  12. mówiłem że nawet nie opłaca się tego przekładac
  13. szukać polifta w dobrej kasie bo i tak kiedyś zmienisz
  14. Odpowiedz kolego laikowi dlaczego sprzęgło akurat od AWX. To chyba Passat B5 FL ? AWX to a4 b6 , sprzęgło jest mocniejsze i znosi więcej nj jak to w dieslu
  15. widziałem że dzisiaj nieźle oberwał szkoda auta
  16. OLI_B5 odpowiedział(a) na Gumak temat w Audi A4 B5
    polift w tej kasie i tyle w temacie
  17. dotykacie tego pseudo ''carbonu'' czy tylko oglądacie ?
  18. normalnie, ogien ma być... olis , załozysz LPG to bedziesz wiedział nie pamietasz jak było na PB i LPG? na czym lepiej jechało auto Romana Wiem ,że lepiej na podtlenku... niezły ogień na tłokach musi być
  19. nie ogarniam jak z k03 robisz 220ps
  20. więc wychodzi na to że Syska zaczeło jechać a u Romana coś nie halo
  21. wszyscy na rowni ? Są jakies filmiki?
  22. Zależy chyba od folii , ja kupiłem jakiegoś oracala i szału nie ma Jakiegos tzn jakiego? 641 Najtansza folia reklamowa, wiec sie nie dziw, ze szalu nie ma Dopiero po przeczytaniu symbolu dowiedziallem sie co to za shit..
  23. Zależy chyba od folii , ja kupiłem jakiegoś oracala i szału nie ma Jakiegos tzn jakiego? 641

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.