Treść opublikowana przez OLI_B5
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
czyli wychodzi na to ze angliki maja przestawne przeslony, a eu nie maja przestawnych ?? eu i gb mają przestawiane przesłony ale oczywiscie zdarzają sie soczewki bez mozliwosci regulacji
-
Jakie modyfikacje w Audi TT 1.8T AUQ 180KM?
Do takiego seta najlepiej k04 wrzucić
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Oznaczenie na lampach jest podobno ze gb , tak to bez róznic
-
Pytanie [demontaż listew]
środkowy bolec możesz bez problemu zerwac bo dekor i tak będzie trzymac się na bocznych
-
gwint na seryjnych alu ?
napewno będzie o wiele lepiej niż teraz z czasem wrzucisz większe koło i będzie kozak
-
[ALL B5] Czarnuch na Kultowych REMOTEC'ACH- Nowe Foty
http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/zatrzasniety-bagaznik-sedanie-zrob-to-264596/
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
A kolektor ssący po malowaniu proszkowym trzeba planować ? Bo zauwazyłem ze lekko podcieka mi benzyna i słuchać tam jakaś nieszczelność mimo ze do kręcone jest na maxa
-
[ALL B5] Czarnuch na Kultowych REMOTEC'ACH- Nowe Foty
Z prawej strony w bagaju pod tapicerką boczka
-
[B5 APS] by czorny
Grubooo:kox:
-
Wyciek w okolicach chłodniczkom oleju
Mam to samo..
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Czy to z nią byłeś w Bukowinie na zlocie?
-
Jak zdemontowac tapicerke prawych przednich drzwi.
Pod rączką sa 2 śrubki , pladtik w dol i odkrecasz
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Dziwny traf ze idzie to ze sobą w parze
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Kozak fura i te ledy:kox:
-
[ALL B5] Audi S4
Tez spodziewałem się jakiegoś przehooy koła a tu BBS CK podoba mi się ze auto wraca na streetowy typ jazdy
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
Tylko okrągła poliftowa
-
Jak zdemontowac tapicerke prawych przednich drzwi.
Musisz ściągnąć ten plastik pod rączka i tam są jeszcze dwie srubki
-
jak zdemontować osłony słupka ?
No żeby przeciągnąć wiązkę trzeba się trochę namęczyc , musisz wyciagac te styropianowe zaślepki i przepychac wtyczke:wink: a dolny slupek jakbys chcial ściągnąć to musisz dolna listwę ściągnąć
-
[ALL B5] Zmiana z korbki na elektryczną szybę - drzwi przednie
A to nie są przewody które powinny iść do kostki pod przekaźnik ? Z ciekawości dzisiaj przejrzałem moją wiązkę bo tez mam poliftową w 95 i u mnie zasilanie jest poprzez czerwono-szare kabelki no i też dałem je pod zapłon . Czerwono-brązowy , czarny i jakiś czerwony napewno ida do kostki pod przekaźnik
-
[B5 1Z] Projekt drugie życie
to odrazu z grubej rury i laminaty zamawiaj pod body Lampy tylko ori valeo lub zamienniki depo Btw. nie żebym mial coś przeciwko ale auto raczej nie warte rezania... taniej i o wiele łatwiej będzie to sprzedać i kupic juz cos dobrze wyposażonego i najlepiej w lifcie gdzie wszystko będzie ori
-
A4 B5 Zacisk lewy tyl:(
w przedliftach jest żeliwny , poszukaj uzywki , ja dałem 40 zł rok temu i śmiga do tej pory
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
wracam do gry
-
jak zdemontować osłony słupka ?
najpiew musisz ściągnać góre która jest na zatrzaskach , dół z tego co pamiętam podnosisz tylko do góry i wychodzi
-
jak zdemontować osłony słupka ?
ew podwiń uszczelke i wsadź śrubokręt i wtedy podważ
-
A4 B5 Zacisk lewy tyl:(
żeliwny z alu rózni się podobno przewodami