Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OLI_B5

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OLI_B5

  1. czyli wychodzi na to ze angliki maja przestawne przeslony, a eu nie maja przestawnych ?? eu i gb mają przestawiane przesłony ale oczywiscie zdarzają sie soczewki bez mozliwosci regulacji
  2. Do takiego seta najlepiej k04 wrzucić
  3. Oznaczenie na lampach jest podobno ze gb , tak to bez róznic
  4. środkowy bolec możesz bez problemu zerwac bo dekor i tak będzie trzymac się na bocznych
  5. OLI_B5 odpowiedział(a) na tomacho temat w Audi A4 B5
    napewno będzie o wiele lepiej niż teraz z czasem wrzucisz większe koło i będzie kozak
  6. http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/zatrzasniety-bagaznik-sedanie-zrob-to-264596/
  7. A kolektor ssący po malowaniu proszkowym trzeba planować ? Bo zauwazyłem ze lekko podcieka mi benzyna i słuchać tam jakaś nieszczelność mimo ze do kręcone jest na maxa
  8. Z prawej strony w bagaju pod tapicerką boczka
  9. Grubooo:kox:
  10. Mam to samo..
  11. Czy to z nią byłeś w Bukowinie na zlocie?
  12. Pod rączką sa 2 śrubki , pladtik w dol i odkrecasz
  13. Dziwny traf ze idzie to ze sobą w parze
  14. Kozak fura i te ledy:kox:
  15. Tez spodziewałem się jakiegoś przehooy koła a tu BBS CK podoba mi się ze auto wraca na streetowy typ jazdy
  16. Tylko okrągła poliftowa
  17. Musisz ściągnąć ten plastik pod rączka i tam są jeszcze dwie srubki
  18. No żeby przeciągnąć wiązkę trzeba się trochę namęczyc , musisz wyciagac te styropianowe zaślepki i przepychac wtyczke:wink: a dolny slupek jakbys chcial ściągnąć to musisz dolna listwę ściągnąć
  19. A to nie są przewody które powinny iść do kostki pod przekaźnik ? Z ciekawości dzisiaj przejrzałem moją wiązkę bo tez mam poliftową w 95 i u mnie zasilanie jest poprzez czerwono-szare kabelki no i też dałem je pod zapłon . Czerwono-brązowy , czarny i jakiś czerwony napewno ida do kostki pod przekaźnik
  20. to odrazu z grubej rury i laminaty zamawiaj pod body Lampy tylko ori valeo lub zamienniki depo Btw. nie żebym mial coś przeciwko ale auto raczej nie warte rezania... taniej i o wiele łatwiej będzie to sprzedać i kupic juz cos dobrze wyposażonego i najlepiej w lifcie gdzie wszystko będzie ori
  21. OLI_B5 odpowiedział(a) na zwalowy temat w Audi A4 B5
    w przedliftach jest żeliwny , poszukaj uzywki , ja dałem 40 zł rok temu i śmiga do tej pory
  22. najpiew musisz ściągnać góre która jest na zatrzaskach , dół z tego co pamiętam podnosisz tylko do góry i wychodzi
  23. ew podwiń uszczelke i wsadź śrubokręt i wtedy podważ
  24. OLI_B5 odpowiedział(a) na zwalowy temat w Audi A4 B5
    żeliwny z alu rózni się podobno przewodami

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.