Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OLI_B5

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OLI_B5

  1. Pasowac wszystko pasuje , 2 lift ma często takie przetłoczenie że wygląda jakby był 2 częsciowy i wsumie tyle
  2. spsikaj specyfikiem lub płynem hamulcowym , idz zjeść dobry obiad , znajdz dobrą przedłuzke i musi pójsc
  3. górne wachacze można odkręcic przy zwrotnicy i przy amorku , lepiej odrazu przy amorze odkręcic , wtedy mniej roboty no i oczywiście na dole przy łaczniku i dolną srube amora ---------- Post dopisany at 02:53 ---------- Poprzedni post napisany at 02:29 ---------- górne wachacze można odkręcic przy zwrotnicy i przy amorku , lepiej odrazu przy amorze odkręcic , wtedy mniej roboty no i oczywiście na dole przy łaczniku i dolną srube amora
  4. pasują normalnie , ciągniesz zasilanie i bangla
  5. jakbyś potrzebował to mam podłuznice w kolorze
  6. Panowie nie chce ktoś liftowego sufitu do sedana b5 bo mam przy sobie w krk
  7. Panowie jak do przedlifta chce połozyc liftową wiązke z głosnikami na tył to potrzebuje tylko tego adaptera z 2 RCA tak ? Wczoraj chciałem to kupic w częstochowie to powiedziała mi babka 39zł a za ten większy 99
  8. Grubo w hoooy panie
  9. Jak szukasz pompy to mam prawie nówke sztuke
  10. progi , czarny grill z s4 i będzie kosior pokaż jakies foty wnętrza
  11. również mam skrzynie 6 na sprzedaż
  12. jak masz ori instalacje to będzie grzać tylko jak jest zimno
  13. jeśli sie nie otwiera to pewnie blaszka spadła , wyciągnij najlepiej ten uchwyt i spokojnie dasz rade go naprawic:wink:
  14. z tego co widze to wąż od nagrzewnicy i troche roboty będziesz miec z wymianą..
  15. Rzeczywiscie dziwnie to wyszło.. najlepiej to by było przeciąć zderzak na pół i w srodek wspawać kawałek drugiego ale to rzeźba w hooy:kwasny:
  16. Oponki 215/205 i odrazu będzie lepiej
  17. ja jak oklejałem to później igłą wszystkie te dziurki ogarnałem
  18. 4 nie jest od zbiorniczka płynu hamulcowego ?
  19. OLI_B5 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    No tylko wtedy już lampa sklejona na amen. Ja zawsze sklejałem zwykłym czarnym silikonem i nic nie parowało... Z tego co pamiętam Gwerty używa jakiegoś szczeliwa wurth czy jakoś tak
  20. Z wiadra może być słabo , najlepiej na myjke podjechać i pod ciśnieniem prysnąc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.