Treść opublikowana przez OLI_B5
-
Boczek drzwi przedlift a lift jakie różnice ?
Pasowac wszystko pasuje , 2 lift ma często takie przetłoczenie że wygląda jakby był 2 częsciowy i wsumie tyle
-
PILNEE ! zapieczona Sruba od gornych mocowan wahaczy
spsikaj specyfikiem lub płynem hamulcowym , idz zjeść dobry obiad , znajdz dobrą przedłuzke i musi pójsc
-
Przekładka Amorów - Pytanko
górne wachacze można odkręcic przy zwrotnicy i przy amorku , lepiej odrazu przy amorze odkręcic , wtedy mniej roboty no i oczywiście na dole przy łaczniku i dolną srube amora ---------- Post dopisany at 02:53 ---------- Poprzedni post napisany at 02:29 ---------- górne wachacze można odkręcic przy zwrotnicy i przy amorku , lepiej odrazu przy amorze odkręcic , wtedy mniej roboty no i oczywiście na dole przy łaczniku i dolną srube amora
-
Wymiana lusterek na nowe
pasują normalnie , ciągniesz zasilanie i bangla
-
[B5 ADR] by maniu
jakbyś potrzebował to mam podłuznice w kolorze
-
[ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO
przeskurwiel :kox:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie nie chce ktoś liftowego sufitu do sedana b5 bo mam przy sobie w krk
-
Wymiana radia na nie fabryczne w Audi A4 B5
Panowie jak do przedlifta chce połozyc liftową wiązke z głosnikami na tył to potrzebuje tylko tego adaptera z 2 RCA tak ? Wczoraj chciałem to kupic w częstochowie to powiedziała mi babka 39zł a za ten większy 99
-
[B5 APS] by czorny
Grubo w hoooy panie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Jak szukasz pompy to mam prawie nówke sztuke
-
B5 A4,2.8 quattro 193 konie
progi , czarny grill z s4 i będzie kosior pokaż jakies foty wnętrza
-
[B5 AEB Q] TyBucowe 1.8TQ. -Swap 2,7 Fake s4 380hp przedlift na listwie CAN :D - updejt na ostatniej
aż się prosi o zderzak z Ski
-
Pomoc przy skrzyni 2.5tdi w a6
również mam skrzynie 6 na sprzedaż
-
Podgrzewane lusterka
jak masz ori instalacje to będzie grzać tylko jak jest zimno
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
- Uchwyt na napoj A4
jeśli sie nie otwiera to pewnie blaszka spadła , wyciągnij najlepiej ten uchwyt i spokojnie dasz rade go naprawic:wink:- pęknięty wąż układu chłodzenia
z tego co widze to wąż od nagrzewnicy i troche roboty będziesz miec z wymianą..- [B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Rzeczywiscie dziwnie to wyszło.. najlepiej to by było przeciąć zderzak na pół i w srodek wspawać kawałek drugiego ale to rzeźba w hooy:kwasny:- Mały problem z 18"
Oponki 215/205 i odrazu będzie lepiej- Oklejanie ramki radia carbonem - wlot powietrza
- Oklejanie ramki radia carbonem - wlot powietrza
ja jak oklejałem to później igłą wszystkie te dziurki ogarnałem- Kilka niepodłączonych wtyczek (zdj)
4 nie jest od zbiorniczka płynu hamulcowego ?- [B5 1Z] A4 TDi
No tylko wtedy już lampa sklejona na amen. Ja zawsze sklejałem zwykłym czarnym silikonem i nic nie parowało... Z tego co pamiętam Gwerty używa jakiegoś szczeliwa wurth czy jakoś tak- Mokra podsufitka
Z wiadra może być słabo , najlepiej na myjke podjechać i pod ciśnieniem prysnąc- XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
dobrze bedzie - Uchwyt na napoj A4