Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OLI_B5

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OLI_B5

  1. Bo narazie ogarnia technicznie i uczy sie jezdzic Dzisiaj chyba gruby odbiera auto to moze bedzie kreska:naughty:
  2. Andzeju rób mordke na czarno
  3. a pompe paliwa zmienil? Pompa jest zmieniona , dzisiaj z ciekawosci założe starą i zobacze czy jest to samo
  4. A ja wymieniłem świece i DV i dalej lipa przez pierwsze kilka km było dobrze , nawet boost dochodził do 0.9 gdzie zawsze miałem 0.6, teraz znowu go szarpie i w ogóle nie jedzie ma ktos pomysły co moze jeszcze byc ?
  5. to kiedy 500+ ?
  6. 8 razy to samo napisałes
  7. no masakra:kwasny: ---------- Post dopisany at 15:37 ---------- Poprzedni post napisany at 15:37 ---------- trzeba wymodzic cos nowego:decayed:
  8. 173pln Dzisiaj kupiłem za 164 , a zwykła 190 cos
  9. gdzie dostane taki wyswietlacz?
  10. Nie no auto jak na swoją mase i Q naprawde dobrze sie odpycha i jest mega niepozorne Na pierwszym filmiku chyba jakies nitro mi sie włączyło bo coś długo długo nic a potem dosyć dobrze poszedł No a na gazie to nie mówie
  11. OLI_B5 odpowiedział(a) na kaFFFar temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Mega wygląda ten lakier z czarnymi lampami , ogolnie auto fajne:wink:
  12. To lepiej kupic zwykłą czy N ?
  13. ile kosztuje 710N ? w skodzie go dostane czy tylko audi ?
  14. ok , jak dmucham w boczny kruciec i wylatuje górą i jak zasysam od góry i tez leci to znaczy że do wyjebania?
  15. panowie przed niesprawną dvke mogą cofać się zapłony? Wczoraj robilismy logi i raz jedzie normalnie a raz sie cofają , autem szarpie i nie jedzie
  16. OLI_B5 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    głupie pytanie
  17. ostatnie ciepłe dni to sie w ścigantów bawią
  18. 5 110 Olas Łukasz Audi A4 15.402 1.143 +0.040 93,96 f*ck yeaa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.