Treść opublikowana przez OLI_B5
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Bo narazie ogarnia technicznie i uczy sie jezdzic Dzisiaj chyba gruby odbiera auto to moze bedzie kreska:naughty:
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
:slina:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dobrze za***rdala
-
[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
Andzeju rób mordke na czarno
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
a pompe paliwa zmienil? Pompa jest zmieniona , dzisiaj z ciekawosci założe starą i zobacze czy jest to samo
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
A ja wymieniłem świece i DV i dalej lipa przez pierwsze kilka km było dobrze , nawet boost dochodził do 0.9 gdzie zawsze miałem 0.6, teraz znowu go szarpie i w ogóle nie jedzie ma ktos pomysły co moze jeszcze byc ?
-
Problem z doładowaniem 1.8T
- [ALL B5] Audi S4
to kiedy 500+ ?- [ALL B6] Czerwony Szatan - Ksiadz i S4 :-)
8 razy to samo napisałes- [ALL B5] Audi A4 B5 do zamknięcia SPRZEDANE
ja bym brał roty- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no masakra:kwasny: ---------- Post dopisany at 15:37 ---------- Poprzedni post napisany at 15:37 ---------- trzeba wymodzic cos nowego:decayed:- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
173pln Dzisiaj kupiłem za 164 , a zwykła 190 cos- Oryginalny termometr w liczniku
gdzie dostane taki wyswietlacz?- [ALL B5] Black Hole Avant by Kriss
elegancko- [B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
Nie no auto jak na swoją mase i Q naprawde dobrze sie odpycha i jest mega niepozorne Na pierwszym filmiku chyba jakies nitro mi sie włączyło bo coś długo długo nic a potem dosyć dobrze poszedł No a na gazie to nie mówie- A4 Diesel
Mega wygląda ten lakier z czarnymi lampami , ogolnie auto fajne:wink:- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
To lepiej kupic zwykłą czy N ?- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
dv- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
ile kosztuje 710N ? w skodzie go dostane czy tylko audi ?- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
ok , jak dmucham w boczny kruciec i wylatuje górą i jak zasysam od góry i tez leci to znaczy że do wyjebania?- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
panowie przed niesprawną dvke mogą cofać się zapłony? Wczoraj robilismy logi i raz jedzie normalnie a raz sie cofają , autem szarpie i nie jedzie- proszę o rady , gwint czy s-line
głupie pytanie- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
pewnie miał koprucha- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ostatnie ciepłe dni to sie w ścigantów bawią- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
5 110 Olas Łukasz Audi A4 15.402 1.143 +0.040 93,96 f*ck yeaa - [ALL B5] Audi S4