Treść opublikowana przez OLI_B5
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
myślałem że coś w tym stylu
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
wez sie rozpędz i pierdolnij głową w ściane bo widze że poprzestawiało cie sie coś rurki jak rurki ale jak ty byś wbił w różowej koszulce to dopiero byś miał jazde- XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
no gosć pługiem przyjechał koniami jeżdzić, to mu opowiadałem co my własciwie tu robimy:polew: później poszlismy stadnine oglądać No , żaluj że nie widziałeś jak przy tej stadninie dropsik poleciał na szczupaka na trawe- Audi A3 , 1.9 TDI - 200HP to dopiero poczatek
Lekki rzeźnik- XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Noo 3-4 a Kowi chodzi po parkingu i opowiada o samochodach- Podsufitka, plastiki, lampki a`la S4
czarny mat akrylowy- Przeróbka zderzaka:)
Dokładnie bo troche zbyt duzy kąt jest , ogólnie wyszło bdb było jeszcze na gładko zrobić- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
i czym sie podniecasz? przypudrowałes nosek i wielki kozak byłes- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
jest kox andzeju- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Radwańska na obozie dla dałnów nie uczyli robić naleśników?- Klapa polift do przedlifta
Szukam i szukam i znaleśc nie moge , wie ktoś coś na ten temat ? klapa do sedana , co trzeba kupic do kompletu i jak podłaczyc otwieranie?- Lustrzanka ?Jaka ? Canon ? czy Nikon ?
Od 2 lat uzytkuje 550D i złego słowa nie moge powiedzieć , słuzy głownie do kręcenia filmów i jakoś jest naprawde dobra:wink: Pomyśl nad 650D ew jak Cie stać to 60D do tego dobry obiektyw i będziesz zadowolony- Podsufitka, plastiki, lampki a`la S4
do plastikow polecam zwykły czarny mat , kupiłem lakier strukturalny do plastików boola i shit jakich mało , wszystko popękało i odłaziło:thumbdown:- [B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
Ja na springach pojezdziłem z miesiac i sprzedałem bo mało byłło , no ale wiadomo hajsu sie nie wyczaruje- [B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
Zaciągnij bardziej te trytytki z biedry bo szału ni ma panie- XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Na masce też miał 2-3 wgnioty:wink:- XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Chłop z biedronki zawstydził wszystkie kozy swoją sarną :grin:- XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
No z czym do ludzi Było kilku kozaków po drodze i wąchali spaliny- XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Mając 15lat na karku to cięzka sprawa Ale musze przyznać , takiej ilości rudej i innych specyfikow to jeszcze nigdy nie przyjałem . Mega udany zlocik :banan:- XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Ogórkową itd pamiętam , pozniej po czystej straciłem kontakt ze światem- XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
GDZIE BROŃ BOŻE , ogórkową piłem pozniej czystą lali to organyzm odmawiał a polewali dalej to młody głupi wylał 2 kolejki:facepalm::facepalm: Ps. To tam pił jawor z nami ?- XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
idz pan w h*j , przegrałem zycie- XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
taaa i Ty mu wierzysz , pokoj do 4 był otwarty a Tomasz mówił że słyszał w nocy jakieś jęki- XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Była najlepsza na świecie:kox: Stary, kto jeszcze tego używa :-/ Naciapane z sedesu ... ja:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm: - Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]