Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OLI_B5

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OLI_B5

  1. wez sie rozpędz i pierdolnij głową w ściane bo widze że poprzestawiało cie sie coś rurki jak rurki ale jak ty byś wbił w różowej koszulce to dopiero byś miał jazde
  2. no gosć pługiem przyjechał koniami jeżdzić, to mu opowiadałem co my własciwie tu robimy:polew: później poszlismy stadnine oglądać No , żaluj że nie widziałeś jak przy tej stadninie dropsik poleciał na szczupaka na trawe
  3. Noo 3-4 a Kowi chodzi po parkingu i opowiada o samochodach
  4. czarny mat akrylowy
  5. OLI_B5 odpowiedział(a) na Kali89 temat w Audi A4 B5
    Dokładnie bo troche zbyt duzy kąt jest , ogólnie wyszło bdb było jeszcze na gładko zrobić
  6. i czym sie podniecasz? przypudrowałes nosek i wielki kozak byłes
  7. jest kox andzeju
  8. Radwańska na obozie dla dałnów nie uczyli robić naleśników?
  9. Szukam i szukam i znaleśc nie moge , wie ktoś coś na ten temat ? klapa do sedana , co trzeba kupic do kompletu i jak podłaczyc otwieranie?
  10. Od 2 lat uzytkuje 550D i złego słowa nie moge powiedzieć , słuzy głownie do kręcenia filmów i jakoś jest naprawde dobra:wink: Pomyśl nad 650D ew jak Cie stać to 60D do tego dobry obiektyw i będziesz zadowolony
  11. do plastikow polecam zwykły czarny mat , kupiłem lakier strukturalny do plastików boola i shit jakich mało , wszystko popękało i odłaziło:thumbdown:
  12. Ja na springach pojezdziłem z miesiac i sprzedałem bo mało byłło , no ale wiadomo hajsu sie nie wyczaruje
  13. Zaciągnij bardziej te trytytki z biedry bo szału ni ma panie
  14. Na masce też miał 2-3 wgnioty:wink:
  15. Chłop z biedronki zawstydził wszystkie kozy swoją sarną :grin:
  16. No z czym do ludzi Było kilku kozaków po drodze i wąchali spaliny
  17. Mając 15lat na karku to cięzka sprawa Ale musze przyznać , takiej ilości rudej i innych specyfikow to jeszcze nigdy nie przyjałem . Mega udany zlocik :banan:
  18. Ogórkową itd pamiętam , pozniej po czystej straciłem kontakt ze światem
  19. GDZIE BROŃ BOŻE , ogórkową piłem pozniej czystą lali to organyzm odmawiał a polewali dalej to młody głupi wylał 2 kolejki:facepalm::facepalm: Ps. To tam pił jawor z nami ?
  20. taaa i Ty mu wierzysz , pokoj do 4 był otwarty a Tomasz mówił że słyszał w nocy jakieś jęki
  21. Była najlepsza na świecie:kox: Stary, kto jeszcze tego używa :-/ Naciapane z sedesu ... ja:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.