Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OLI_B5

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OLI_B5

  1. Medzik jakbyś chciał dać sobie podwyżke Jak zrobić sobie loda | VICE Polska Wyprzedze Twoje pytanie , nie nie próbowałem:decayed:
  2. Progi elegancko wyszły:thumbup1: Podziałaj coś z tłumikiem bo biednie wygląda:wink:
  3. Tylko ja miałem takie same kolory kabli czy mi sie wydaje? Łączy się zielony z zielonym , brązowo-biały z brązowo-białym a trzeci cały brązowy do masy i tyle..
  4. Jak chcesz być lżejszy o miesięczną wypłate to moge podjechać
  5. OLI_B5 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam , Panowie kojarzy ktoś ciemnego sedana z łowicza? klapa us i dobra gleba
  6. Czarne bixy valeo od Gwertego:wink:
  7. Wczoraj jak wracałem o 18 to też siadło mi na d*pie b7 na czarnym kole od samej warszawskiej , srogi slalom był przez rędziny i tez nie dał rady
  8. jeszcze jeden tekst był dobry ale nie pamieam jak to szło... że ma dobrą coś tam i sie trzyma ---------- Post dopisany at 18:45 ---------- Poprzedni post napisany at 18:44 ---------- dobrą partie chyba ---------- Post dopisany 20-06-2013 at 01:10 ---------- Poprzedni post napisany 19-06-2013 at 18:45 ---------- Medzik 200+ to jeszcze w ten zakręt nie wchodziłem:grin:
  9. :grin: Zbieżność to podstawa - YouTube
  10. To musze jezdzić do 3tys:decayed: Kazdy wyjazd na miasto 60zł paliwo + zarcie.. nigdy tego turba nie zmienie:facepalm: ,, Z drugiej kupki musze brac" :polew:
  11. Zależy od gustu , na srebrnych mu ladnie
  12. zdejmij całkiem konsole , odkręcasz puszke od airbaga , odkręcasz taki srebny wspornik przykręcony do podłogi i do tej czarnej blachy i podnosisz tył wykładziny do góry i ciągniesz , jest cięzko ale powoli dasz rade , troche od tyłu , troche od przodu i powoli wyciągniesz:wink:
  13. może leżą Ci tam jakies ładne 18 w garazu i chcesz mi podarować
  14. UV:decayed:
  15. Ja bym tu ładował tylko coś z rantem wystające za obrys , rant poler , czarny srodek i rwało by suty:decayed:
  16. jak dla mnie kolejne koło bez szału:whistling:
  17. kolego podeslesz jaką folią ciemniłes szyby? Bo walczyłem dzisiaj z tym i poległem , chyba hooyową folie kupiłem:facepalm:
  18. Ja bym to dobrze wypolerował z zewnątrz , sródki czarne , niski profil , gwint w dół ,dobre foto i będzie kox
  19. OLI_B5 odpowiedział(a) na GOLI temat w Audi A4 B5
    Przyczyna wymiany to niedzialajacy lub zawieszajacy sie nawiew. wlaczasz na klimatronkiu nawiew i cisza, zadnego ruchu powietrza, na poczatku wystarcza pukniecie piescia od dolu w schowek i dmuchawa rusza pozniej wymiana szczotek. Aha , mi własnie działa nawiew tylko na szybe i nie wiem czy to rozkręcac czy to sprawa jakis silniczków , w dodatku mruga mi klimatronic więc coś jest nie tak tylko nie wiem co i jak sie za to zabrać..
  20. kiedy koła założysz?
  21. OLI_B5 odpowiedział(a) na GOLI temat w Audi A4 B5
    A jaki był cel wymiany bądz przyczyna? To odpowiada za niedziałające nawiewy czy jak?
  22. wykręcasz klamki i lusterka , malujesz , zakładasz i tyle:wink:
  23. Ja bym tu widział ori RS4 , lekko ciemne szyby , skręcił gwint i dobre koło , może 3smd lub coś w tym stylu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.