Treść opublikowana przez OLI_B5
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Medzik jakbyś chciał dać sobie podwyżke Jak zrobić sobie loda | VICE Polska Wyprzedze Twoje pytanie , nie nie próbowałem:decayed:
-
[B5 ADR] Audi A4 1.8
Progi elegancko wyszły:thumbup1: Podziałaj coś z tłumikiem bo biednie wygląda:wink:
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
Tylko ja miałem takie same kolory kabli czy mi sie wydaje? Łączy się zielony z zielonym , brązowo-biały z brązowo-białym a trzeci cały brązowy do masy i tyle..
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
:shock3::shock3:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Jak chcesz być lżejszy o miesięczną wypłate to moge podjechać
-
B6 DIVISION
Witam , Panowie kojarzy ktoś ciemnego sedana z łowicza? klapa us i dobra gleba
-
[ALL B5] Audi 1.8T Quattro 200Km ABT Recaro Gwint
Czarne bixy valeo od Gwertego:wink:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Wczoraj jak wracałem o 18 to też siadło mi na d*pie b7 na czarnym kole od samej warszawskiej , srogi slalom był przez rędziny i tez nie dał rady
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
jeszcze jeden tekst był dobry ale nie pamieam jak to szło... że ma dobrą coś tam i sie trzyma ---------- Post dopisany at 18:45 ---------- Poprzedni post napisany at 18:44 ---------- dobrą partie chyba ---------- Post dopisany 20-06-2013 at 01:10 ---------- Poprzedni post napisany 19-06-2013 at 18:45 ---------- Medzik 200+ to jeszcze w ten zakręt nie wchodziłem:grin:
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
:grin: Zbieżność to podstawa - YouTube
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
To musze jezdzić do 3tys:decayed: Kazdy wyjazd na miasto 60zł paliwo + zarcie.. nigdy tego turba nie zmienie:facepalm: ,, Z drugiej kupki musze brac" :polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ile wtedy pali?
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Zależy od gustu , na srebrnych mu ladnie
-
Jak wyciągnąć wykładzinę?
zdejmij całkiem konsole , odkręcasz puszke od airbaga , odkręcasz taki srebny wspornik przykręcony do podłogi i do tej czarnej blachy i podnosisz tył wykładziny do góry i ciągniesz , jest cięzko ale powoli dasz rade , troche od tyłu , troche od przodu i powoli wyciągniesz:wink:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
może leżą Ci tam jakies ładne 18 w garazu i chcesz mi podarować
-
[ALL B5] czerwone TDI
UV:decayed:
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Ja bym tu ładował tylko coś z rantem wystające za obrys , rant poler , czarny srodek i rwało by suty:decayed:
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
jak dla mnie kolejne koło bez szału:whistling:
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
kolego podeslesz jaką folią ciemniłes szyby? Bo walczyłem dzisiaj z tym i poległem , chyba hooyową folie kupiłem:facepalm:
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Ja bym to dobrze wypolerował z zewnątrz , sródki czarne , niski profil , gwint w dół ,dobre foto i będzie kox
-
Wymiana szczotek dmuchawy
Przyczyna wymiany to niedzialajacy lub zawieszajacy sie nawiew. wlaczasz na klimatronkiu nawiew i cisza, zadnego ruchu powietrza, na poczatku wystarcza pukniecie piescia od dolu w schowek i dmuchawa rusza pozniej wymiana szczotek. Aha , mi własnie działa nawiew tylko na szybe i nie wiem czy to rozkręcac czy to sprawa jakis silniczków , w dodatku mruga mi klimatronic więc coś jest nie tak tylko nie wiem co i jak sie za to zabrać..
-
[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
kiedy koła założysz?
-
Wymiana szczotek dmuchawy
A jaki był cel wymiany bądz przyczyna? To odpowiada za niedziałające nawiewy czy jak?
-
lakierowanie klamek i lusterek ??
wykręcasz klamki i lusterka , malujesz , zakładasz i tyle:wink:
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Ja bym tu widział ori RS4 , lekko ciemne szyby , skręcił gwint i dobre koło , może 3smd lub coś w tym stylu