Treść opublikowana przez OLI_B5
-
Silnik 1.8T 150 czy 180KM? - niedobór mocy.
Paliwa jest w hoi , błedów nie ma
-
Silnik 1.8T 150 czy 180KM? - niedobór mocy.
Panowie od poczatku mam problem a dzisiaj to juz hardkor , otóz na nierównosciach odcina mi gaz , obroty spadają na 0 i wracają spowrotem, dzisiaj juz nawet zgasł kilka razy wie ktoś w czym może być problem?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
To git bo już zacząłem się martwić co jest nie tak:decayed:
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Panowie 160 g/s na przepływce i 0.7 boostu to chyba mało jak na AJLa?
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
Na glebie lepiej za***rdala:decayed:
-
[B5 APS] by czorny
dokładnie:thumbup1: Młotrzego i bardziej mocniejszego, niemuwie jurz o tym rze w leprzym koloże nirz srebny. No a po co Ci ten gwint , przeciez to za niskie , nigdzie nie wjedziesz:facepalm:
-
[B5 APS] by czorny
tylko fakture na silnik na stacji diagnostycznej, a w urzędzie papiery z przeglądu i wsio, obyło się bez problemowo, chociaż się spodziewałem To chyba też to ogarne:decayed:
-
[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
Oli ty po swapie z 1.6 na 1.8t do dzis tak robisz E tam , juz nie ma się nad czym spuszczać
-
[B5 APS] by czorny
Szpoko loko, mi tak na co dzień 12,5-13 litrów Mi tez trasa i aż byłem w szoku ze tyle spalił , liczyłem na jakies 9-10l a tu ledwo starczyło
-
[B5 APS] by czorny
to widze bieda przycisła ze tak lekko gazem operujecie Ja wczoraj na 28 litrach ledwo ponad 200km zrobiłem:facepalm:
-
[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
:jerk:
-
[B5 AEB] czarne 1.8T by elpiotrek
U mnie to samo:facepalm:
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
poszło dzisiaj do lakiernika:wink:
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
Nie ale dobrze czysci syf
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
Tymczasem taka sytuacja:grin:
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Własnie ostatnio w motoryzacyjnym pytałem i polecił mi jakąś farbe do zaciskow za 22zł ale nie pamiętam firmy
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
pokrywe jak proszkowo pomaluje też wytrzyma?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Dobra ogarnięte ---------- Post dopisany at 16:47 ---------- Poprzedni post napisany at 15:35 ---------- A kolektor ssacy moge malnąc zwykłym szprejem czy musi byc jakis wytrzymalszy na temp ?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Podłaczyłem pod radio i swiatła i teraz problem bo procedura startu działa normalnie a potem miga podswietlenie, co to moze byc?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Nie mam i tam sa 4 kabelki
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Pany jak i gdzie podłaczaliscie zasilanie wskaznika? gdzies pod stacyjke czy gdzie?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Trzeba wykręcic lepszy czas z miasta do auchana:decayed:
-
[B5 APS] by czorny
Hahah teraz we trójke wielcy hejterzy:grin:
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
Trzeba modzic TD04 , moze ten sezon moze następny:whistling:
-
[B5 AFN] B5 by Michau . Summer 2014
No ładnie , nie wolałes dac ramki w mat?