Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OLI_B5

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OLI_B5

  1. OLI_B5 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8T
    Paliwa jest w hoi , błedów nie ma
  2. OLI_B5 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8T
    Panowie od poczatku mam problem a dzisiaj to juz hardkor , otóz na nierównosciach odcina mi gaz , obroty spadają na 0 i wracają spowrotem, dzisiaj juz nawet zgasł kilka razy wie ktoś w czym może być problem?
  3. To git bo już zacząłem się martwić co jest nie tak:decayed:
  4. Panowie 160 g/s na przepływce i 0.7 boostu to chyba mało jak na AJLa?
  5. Na glebie lepiej za***rdala:decayed:
  6. dokładnie:thumbup1: Młotrzego i bardziej mocniejszego, niemuwie jurz o tym rze w leprzym koloże nirz srebny. No a po co Ci ten gwint , przeciez to za niskie , nigdzie nie wjedziesz:facepalm:
  7. tylko fakture na silnik na stacji diagnostycznej, a w urzędzie papiery z przeglądu i wsio, obyło się bez problemowo, chociaż się spodziewałem To chyba też to ogarne:decayed:
  8. Oli ty po swapie z 1.6 na 1.8t do dzis tak robisz E tam , juz nie ma się nad czym spuszczać
  9. Szpoko loko, mi tak na co dzień 12,5-13 litrów Mi tez trasa i aż byłem w szoku ze tyle spalił , liczyłem na jakies 9-10l a tu ledwo starczyło
  10. to widze bieda przycisła ze tak lekko gazem operujecie Ja wczoraj na 28 litrach ledwo ponad 200km zrobiłem:facepalm:
  11. U mnie to samo:facepalm:
  12. poszło dzisiaj do lakiernika:wink:
  13. Nie ale dobrze czysci syf
  14. Tymczasem taka sytuacja:grin:
  15. Własnie ostatnio w motoryzacyjnym pytałem i polecił mi jakąś farbe do zaciskow za 22zł ale nie pamiętam firmy
  16. pokrywe jak proszkowo pomaluje też wytrzyma?
  17. Dobra ogarnięte ---------- Post dopisany at 16:47 ---------- Poprzedni post napisany at 15:35 ---------- A kolektor ssacy moge malnąc zwykłym szprejem czy musi byc jakis wytrzymalszy na temp ?
  18. Podłaczyłem pod radio i swiatła i teraz problem bo procedura startu działa normalnie a potem miga podswietlenie, co to moze byc?
  19. Nie mam i tam sa 4 kabelki
  20. Pany jak i gdzie podłaczaliscie zasilanie wskaznika? gdzies pod stacyjke czy gdzie?
  21. Trzeba wykręcic lepszy czas z miasta do auchana:decayed:
  22. Hahah teraz we trójke wielcy hejterzy:grin:
  23. Trzeba modzic TD04 , moze ten sezon moze następny:whistling:
  24. No ładnie , nie wolałes dac ramki w mat?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.